Şarköy Seyahat Otobüs Bileti Al

Şarköy Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Şarköy Seyahat Hakkında

Şarköy Seyahat


1961 yılında çeşitli imkansızlıklar içerisinde kurulan Şarköy Seyahat, teknolojinin daha gelişmediği bir dönemde Tekirdağ’da kurulmuştur. Firma, çeşitli otobüsleri ve güler yüzlü personelleriyle çağın gerekliliklerine ayak uydurmaya çalışan bir firmadır. Yaklaşık 61 yıldır seferlerine devam eden ve tecrübesi doğrultusunda müşterilerine her zaman kaliteli ve konforlu hizmet sunmayı amaçlayan firma, Tekirdağ ve çevresinde oldukça tanınmaktadır. Firma, sektördeki gelişmeleri yakın bir şekilde takip ederek şirket başarısını etkileyen bütün etkenleri tespit edip bunları geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Zaman, fiyat ve kalite bakımından yüksek performans sunmayı amaçlayan firma, müşteri gereksinimlerini en uygun koşullarda karşılamayı misyon edinmiştir. Firma, sürekli bilgi dağarcığını genişleterek teknolojisi ve kalitesini de olumlu yönde geliştirerek sektör içerisinde bulunan firmalar arasında lider konuma gelmeyi de vizyon haline getirmiştir.


Seferleri

Sektör içerisinde lider konuma gelmeyi amaçlayan ve 61 yıldır Türkiye’de Tekirdağ ve çevresinde hizmet veren Şarköy Seyahat, bu amaçları doğrultusunda Türkiye’de birçok noktaya sefer düzenlemektedir.
Şarköy Seyahat, müşterilerinin isteği doğrultusunda sefer noktalarını her geçen gün arttırmaktadır. Şarköy Seyahat’in sefer düzenlediği başlıca şehirler şunlardır: Samsun, Adana, İzmir, Ankara, İstanbul, Samsun, Malatya, Çanakkale, Hatay, Erzurum, İstanbul, Tekirdağ, Edirne.


Otobüs Filosu

61 yılın getirdiği tecrübe ve belirledikleri yolculuk güvenliği politikaları kapsamında otobüs filosunu daima güvenlik prosedürlerine uygun ve son model otobüslerle donatan Şarköy Seyahat, her geçen sene otobüs filosunu yenilemektedir. Otobüs filosunda Travego ve Tourismo marka otobüsler bulunan firma, müşterilerine daima konforlu ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bu amaçları doğrultusunda da çağın gerektirdiği gereksinimleri karşılayan, geniş koltuğu bulunan son model araçlarla müşterilerine hizmet verir.


İkram ve Hizmetler

1961 yılından beri Tekirdağ ve çevresi başta olmak üzere bütün Türkiye’ye hizmet veren firma araç içi ikramları ve hizmetlerini her geçen gün geliştirerek müşteri beklentilerine uygun çözümler üretmektedir. Müşterilerinin beklentilerini karşılamak amaçlı sürekli değişen araç içi ikram hizmetleriyle müşterilerinin beğenisini alan firma, otobüslerinde koltuk arkasında bulunan televizyon – multimedya hizmetleri, USB hizmeti, klima hizmetlerini bulundurur.,

Tekirdağ ve çevresinden başlayarak bütün Türkiye’ye hizmet veren Şarköy Seyahat biletlerini güvenli ve hızlı bir şekilde Bilet.com üzerinden satın alabilirsiniz. 

Şarköy Seyahat İletişim

Telefon: 0282 518 14 40
Fax 0282 519 07 77
E-Posta: sarkoy@sarkoyseyahat.com.tr

Adres:
İstiklal Mah. Malkara Cad. Şarköy Belediye Otogarı

Şarköy Seyahat Seferleri

Şarköy Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Şarköy Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Şarköy Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Şarköy Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Şarköy Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Şarköy Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Şarköy Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Şarköy Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Şarköy Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Şarköy Seyahat otobüs firması başlıca şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 0 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Şarköy Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Şarköy Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

S****

K****

31-08-2022

İyi