Şanlıurfa Astor Online Otobüs Bileti

Şanlıurfa Astor En Popüler Otobüs Seferleri


Şanlıurfa Astor Hakkında

Şanlıurfa Astor

Şanlıurfa Astor Turizm; 2005 yılında Şanlıurfa da kurulmuş şehirlerarası otobüs firmalarından biridir. İlk olarak Şanlıurfa ‘ ya ve tüm Türkiye ‘ ye hizmet vermektedir. Kuruluşunda ki amaç ise " Halka Hizmet, Hakk'a Hizmettir " olmuştur.  Şanlıurfa bölgesinde kurulması ve kurulalı kısa bir süre olmasına rağmen Güneydoğu da öncü olmuş bir firmadır.  10 yıldan fazla bir süredir yolcu taşımacılığı sektöründe kendinden çok fazla söz ettirmiş bir firmadır.
 

Özellikleri


Şanlıurfa Astor Turizm; Dinamik ve eğitilmiş bir personel kadrosu ile yolcu taşımacılığı yapan firma bütün müşterilerine güven duygusu veren, insanlara saygılı davranan, müşteri memnuniyetini kazancından üstün tutan, bölgesinde öncü olan ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen bir firma olma özelliğini her daim koruyan bir firmadır.
 

Nereden Nereye gider?


Türkiye ‘ nin birçok noktasına ulaşım ağı olan bu firma ağırlıklı olarak Şanlıurfa ‘ dan Gaziantep , Adana , Ankara , İstanbul gibi birçok büyük şehirlerden seferleri olan firmanın bu şehirlerden de Şanlıurfa ‘ ya kadar seferleri olmaktadır. Belirli saatlerde ki seferlere ister firmanın internet sitesinden ister otogarlardan isterseniz de Şanlıurfa Astor Turizm şubelerinden bilet alabilir , sefer sırasında ki bütün bilgilere de şubelerden ulaşabilirsiniz. Türkiye ‘ nin birçok noktasında şubesinin olmasının birçok avantajını yaşamaktadır.

Şanlıurfa Astor İletişim

Telefon: (0414)-444-66-63
E-Posta: astor@urfaastor.com
Website:

Adres:
Esentepe mah. 50 mt çevre yolu bulvarı Otogar no:4/3 Karaköprü / ŞANLIURFA

Şanlıurfa Astor En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Şanlıurfa Astor Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok