Şanlıurfa Astor Otobüs Bileti

Şanlıurfa Astor Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
123
Genel Merkezi
Şanlıurfa, Turkey
Kuruluş Tarihi
1964
Firma Puanı
0 / 5

Şanlıurfa Astor Hakkında

Şanlıurfa Astor

Şanlıurfa Astor Turizm; 2005 yılında Şanlıurfa da kurulmuş şehirlerarası otobüs firmalarından biridir. İlk olarak Şanlıurfa ‘ ya ve tüm Türkiye ‘ ye hizmet vermektedir. Kuruluşunda ki amaç ise " Halka Hizmet, Hakk'a Hizmettir " olmuştur.  Şanlıurfa bölgesinde kurulması ve kurulalı kısa bir süre olmasına rağmen Güneydoğu da öncü olmuş bir firmadır.  10 yıldan fazla bir süredir yolcu taşımacılığı sektöründe kendinden çok fazla söz ettirmiş bir firmadır.
 

Özellikleri


Şanlıurfa Astor Turizm; Dinamik ve eğitilmiş bir personel kadrosu ile yolcu taşımacılığı yapan firma bütün müşterilerine güven duygusu veren, insanlara saygılı davranan, müşteri memnuniyetini kazancından üstün tutan, bölgesinde öncü olan ve kaliteli hizmet anlayışını benimseyen bir firma olma özelliğini her daim koruyan bir firmadır.
 

Nereden Nereye gider?


Türkiye ‘ nin birçok noktasına ulaşım ağı olan bu firma ağırlıklı olarak Şanlıurfa ‘ dan Gaziantep , Adana , Ankara , İstanbul gibi birçok büyük şehirlerden seferleri olan firmanın bu şehirlerden de Şanlıurfa ‘ ya kadar seferleri olmaktadır. Belirli saatlerde ki seferlere ister firmanın internet sitesinden ister otogarlardan isterseniz de Şanlıurfa Astor Turizm şubelerinden bilet alabilir , sefer sırasında ki bütün bilgilere de şubelerden ulaşabilirsiniz. Türkiye ‘ nin birçok noktasında şubesinin olmasının birçok avantajını yaşamaktadır.

Şanlıurfa Astor İletişim

Telefon: (0414)-444-66-63
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Esentepe mah. 50 mt çevre yolu bulvarı Otogar no:4/3 Karaköprü / ŞANLIURFA

Şanlıurfa Astor Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Şanlıurfa Astor SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Şanlıurfa Astor firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Şanlıurfa Astor firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Şanlıurfa Astor otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Şanlıurfa Astor otobüs firmasında da geçerlidir.
Şanlıurfa Astor otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Şanlıurfa Astor biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Şanlıurfa Astor otobüs biletini alabilirsiniz.
Şanlıurfa Astor otobüs firması başlıca Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bolu şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 28 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Şanlıurfa Astor otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Şanlıurfa Astor Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok