Samsun Yalova Otobüs Bileti

Samsun - Yalova Otobüs Seferleri

 • Sahil Seyahat
  SAMSUN
  19:00
  YALOVA
  04:15
  390,00 TL
 • Kaptanoğlu Seyahat
  SAMSUN
  20:00
  YALOVA
  06:00
  400,00 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  SAMSUN
  20:30
  YALOVA
  07:00
  440,00 TL
 • Metro Turizm
  SAMSUN
  21:30
  YALOVA
  08:15
  380,00 TL
 • Bafra Express
  SAMSUN
  19:30
  YALOVA
  06:00
  250,00 TL
 • Bafra Seyahat
  SAMSUN
  20:30
  YALOVA
  08:00
  250,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  SAMSUN
  20:45
  YALOVA
  06:30
  420,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Samsun - Yalova Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Asil Bafra Express
Bafra Express Turizm
Görele Seyahat
Kaptanoğlu Seyahat
Lüks Karadeniz Seyahat
Metro Turizm
Sahil Seyahat
Süzer Alaçam Seyahat
Trabzon Süzer Turizm
Ulusoy Seyahat

Samsun - Yalova Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Samsun Yalova arası genellikle 9 saat 15 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Samsun Yalova arasında sefer yapan otobüs firmaları Ali Osman Ulusoy, Asil Bafra Express, Bafra Express Turizm, Görele Seyahat, Kaptanoğlu Seyahat, Lüks Karadeniz Seyahat, Metro Turizm, Sahil Seyahat, Süzer Alaçam Seyahat, Trabzon Süzer Turizm, Ulusoy Seyahat firmalarıdır.
Samsun Yalova otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 390 TL kadardır.
En ucuz Samsun Yalova otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Samsun Hakkında

Bağımsızlığa atılan ilk adımın şehri olan Samsun, Karadeniz bölgesinin en gelişmiş illerinden biridir. Rumların vatandaşlara kötü davrandığını gören ve bunun üzerine Kurtuluş
Savaşının kıvılcımlarını atan Atatürk, bu kentte bağımsızlığın ruhunu görmüştür.

Amisos hazinesiyle ünlü olan Samsun, Bandırma vapurunun indiği limandaki Atatürk balmumu heykelleri ve çeşitli yerlerde bulunan canlandırmalarıyla hala kentte bu duyguların taze kalmasını sağlamıştır. Rumların ağırlıkta olduğu bir kent olan Samsun, mübadele yıllarından sonra Türkleştirilmiştir.

Arkeoloji ve Etnografya müzeleriyle önemli kültürel değerleri sergileyen bu kent, her mevsim ziyaret edilebilmektedir. Özellikle kış aylarında düzenlenen en uygun otobüs bileti kampanyaları sayesinde, birçok yerli turistin ziyaret etmesi mümkün olmaktadır.

Yaz turizmi, doğal güzellikleri ve müzeleri ile Samsun, geçmişin en güzel aynalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. 
 

Yalova Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Yalova

En uygun otobüs bileti bulup Yalova’ya gezmeye geldiğinizde, kolay bir şekilde ulaşımın gerçekleşmesi mümkün olmaktadır.


Hemen hemen her yerden ulaşım olan otogar, farklı ulaşım seçenekleri ile şehrin tüm ilçelerinden ulaşılabilmektedir. Hızlı bir şekilde akan trafik sayesinde her yere kısa sürede ulaşmak mümkün olmaktadır.

Taksi, servis, minibüs ve özel araçlarla her zaman ulaşılabilen otogara dilerseniz kiralık araçlarla da ulaşabilirsiniz. Otogar merkezde yer aldığı için, otogar çevresinde birçok ihtiyaca uygun çözümler bulabilirsiniz.
 

Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Yalova taksi ücretleri gece ve gündüz aynı şekilde ücretlendirilmektedir. Merkez taksi durağına 0226 814 45 48 numarasından ulaşabilirsiniz.

Kısa süre içinde taksiniz otogarın önüne gelecek ve gideceğiniz yere göre belirlenen km ücretlerine göre fiyatlandırılacaktır.  Yalova’da taksi ücretlerinde gece tarifesi uygulanmamaktadır ancak ücretler İstanbul taksi ücretlerinden biraz daha yüksektir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Belediye otobüsleri sabah 6’dan akşam 23’e kadar sefer yapmakta ve tüm güzergahlara yolculuk sağlanmaktadır. Otobüsle şehir merkezine ulaşım ve otogara ulaşım mümkün olmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Ücretsiz servislerle hizmet alabileceğiniz otobüs firmalarının anlaşmalı servis hizmetleri ile Yalova ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım için ihtiyacınız olan her konuda destek alabileceğiniz otobüs firmanızdan servis saatleri ve güzergahları hakkında bilgi alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Yalova’da minibüslerle her yere kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. Ekonomik olan minibüsler, otogarın hemen önünden 10 dakikada bir geçmektedir.

Yaz aylarında daha yoğun bir trafiğin gözlendiği Yalova, merkez ve diğer ilçelere her zaman ulaşım imkanlarının fazla olduğu şehirlerden biridir.

En Popüler Samsun - Yalova Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Yalova Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Cum
  hafif yağmur
  5°C
 • orta şiddetli yağmur
  Cmt
  orta şiddetli yağmur
  4°C
 • kar yağışlı
  Paz
  kar yağışlı
  2°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  4°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  2°C

Haritada Yalova

Yalova Hakkında

Nüfus
233.009
Plaka
77
Telefon Kodu
226