Samancı Seyahat Online Otobüs Bileti

Samancı Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Samancı Seyahat Hakkında

Samancı Seyahat


1997 yılında kurulan, Konya ve çevresinde hizmet veren Samancı Seyahat; karayolu taşımacılığında koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. Diğer firmalardan farklı ve yenilikçi şeyler yaparak kalıcı üstünlükler sağlamayı vizyon edinen firma, Konya’da en sevilen firmalardan biri haline gelmiştir. Yaklaşık 25 yıldır Konya ve çevresi için hizmetini devam ettiren firma, yolcuların memnuniyetini maksimize etmek için güvenli, konforlu ve rahat bir yolculuk imkânı sağlamayı politikalarından biri haline getirmiştir.

Yolcularının memnuniyeti ve çalışanların mutluluğu için tüm ilişkilerinde şeffaf bir yapı sürdürerek içten, adaletli, saygılı politikalarıyla müşterilerinin beğenisini kazanan firma; tecrübesiyle Konya ve çevresinde en bilinen firmalardan biri haline gelmiştir. Ali Samancı tarafından kurulan firma seyahatlerin rahat ve eğlenceli geçmesi için bütün çalışmaları yapmaktadır. Gelişen teknolojiyi atlamadan ve çağın gerekliliklerini benimseyen bu firma; 1992’den günümüze kadar başarılı hizmetleriyle kendinden söz ettirmiştir.


Seferleri

Türkiye’de Konya ve çevresinde oldukça bilinen firmalardan Samancı Seyahat, başarılı politikalarıyla sefer sayısını arttırmış ve müşterilerinin beklentilerine uygun çözümler üretmiştir. Müşterilerinin isteği üzerine sefer sayısını sürekli arttıran firmanın bu noktalara seferler düzenlemektedir ve bu noktalarda şubeleri vardır: Konya, Yalvaç, Beyşehir, Antalya, Manavgat, Alanya, Serik


Otobüs Filosu

Güvenli yolculuk ve kaliteli hizmet politikaları doğrultusunda otobüs filosunu çağa uygun ve son model teknolojili otobüslerle donatan Samancı Seyahat, bünyesinde Travego, Neoplan ve Setra marka model otobüsleri bulundurmaktadır. Geniş koltukları ve güvenlik prosedürlerine uygun otobüsleriyle müşterilerine konforlu bir yolculuk sunan Samancı Seyahat, 25 yıllık tecrübesini müşterilerine göstermektedir.


İkram ve Hizmetler

Yolculuğunuzun keyifli ve rahat bir şekilde geçmesi için çalışmalar sürdüren Samancı Seyahat, bu çalışmalar doğrultusunda araç içi hizmetlerini ve ikramlarını oldukça geliştirmiştir. Bu firmanın araç içi hizmetlerinde; okuma lambası, priz hizmetleri, koltuk arkalarında bulunan multimedya servisleri, sıcak ve soğuk ayarlı klima hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca bu hizmetlerin yanı sıra çeşitli ve taze araç içi ikramlarıyla müşterilerinin konforlu ve kaliteli bir yolculuk geçirmesi için çabalayan firma, müşteri memnuniyetini oldukça önemsemektedir.

Müşteri memnuniyetini baş prosedürlerden biri haline getiren Samancı Seyahat biletlerini satın almak için bilet.com internet sitesini kullanabilirsiniz.

Samancı Seyahat İletişim

Telefon: 0 332 512 45 90

Adres:
Hacı Armağan, Atatürk Cd. 6a, 42700 Beyşehir/Konya

Samancı Seyahat Seferleri

Samancı Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Samancı Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok