Şafak Tur Online Otobüs Bileti

Şafak Tur En Popüler Otobüs Seferleri


Şafak Tur Hakkında

Şafak Tur


2016 yılında kurulmuş genç bir seyahat firmasıdır. İstanbul merkezlidir. Sektörün önde gelen yerel taşımacılık firmasıdır. Yeni bir firma olmasına rağmen gelişmeye açık ve gelişmeye devam etmektedir. Firma; personellerine ve misafirlerine karşı saygı ile hizmet vermektedir. Memnuniyetlerini arttırmak adına müşterilerin isteklerini çözümü ulaştırmayı hedefleyen bir vizyonu vardır. Konukların almak istedikleri hizmetten daha fazlasını vermeyi benimsemiştir.


Seferleri

Firmanın ulaşım sağladığı noktalar kısıtlıdır. Bunlar; Kocaeli, İstanbul, Ankara ve İzmir gibi birbirine yakın noktalardır. Molalı seferlere ek olarak non-stop seferler de düzenlemektedir.


Otobüs Filosu

Yerel bir taşımacılık firmasıdır. Filosunda 4 genç araç bulunmaktadır. Seferler arttıkça araç filosunda da gelişme yaşanmaktadır. Bakımları ve temizlikleri düzenli olarak yapılan araçların kalite standartları tamdır.


İkram ve Hizmetler

Araçlarda bulunan ekranlarda multimedya seçenekleri vardır. Yolculukların rahat ve keyifli geçmesi için her detay düşünülmüştür. Seyahat sırasında yolculara ikramlıklar dağıtılmaktadır.

Bilet.com’da firmanın seferlerinden haber olabileceğiniz gibi bilet alışverişini de yapabilirsiniz. Bilet.com bilet satış sitesinde pek çok seçeneğe erişme avantajına da sahip olursunuz.

Şafak Tur İletişim

Telefon: 0454 781 50 44
Telefon: 0212 482 99 62
E-Posta: bilgi@safakturseyahat.com
Website:

Adres:
Davutpaşa Mahallesi 45/F Esenler/İstanbul/TÜRKİYE

Şafak Tur En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Şafak Tur Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok