Öztürk Seyahat Online Otobüs Bileti

Öztürk Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Öztürk Seyahat Hakkında

Öztürk Seyahat


Merkezi Ankara Nallıhan’da bulunan ve yaklaşık 11 senedir hem şehir içi hem de şehirlerarası yolcu taşımacılığı hizmeti veren bir firmadır. Konuklarına kusursuz hizmet vermek, giderek kaliteli hizmetler sunmak ve bunları yeniliklerle tanıştırmak, sektörde öncü olmak firmanın misyonudur. Yenilikleri kendi bünyesine dahil ederek sektörde en iyilerden biri olmak ve lider olmak vizyonunu benimsemiştir.


Seferleri

Ankara - İstanbul, Ankara - Sakarya ve Ankara - İzmit güzergah haritası vardır. İzmir, Adana, Antalya, Bursa, Gaziantep, Diyarbakır, Konya, Mersin, Kayseri, Şanlıurfa, Hatay (Antakya), Samsun, Erzurum, Malatya ve Van bölgelerine de ulaşım sağlamaktadır. Bunun yanı sıra firma, personel ve öğrenci taşımacılığı da yapmaktadır. Hem yerel de hem de bu şehirler arasında oldukça bilinen bir kimliğine sahip olan firma yaklaşık 11 senedir bu alanda varlığını sürdürmektedir.


Otobüs Filosu

Sakarya, İzmit ve İstanbul’a giden 3 adet otobüsü vardır. Otobüs filosunu genişleten firma şehir içinde ve şehirler arası seyahatlerde farklı otobüsleri kullanmaktadır. Hem uzun yola çıkan hem de kısa mesafe ulaşımlarındaki araçların bakımları sürekli olarak yapılmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Şehirlerarası seyahatlerde ikramlar dağıtılmaktadır. Uzun yolculuklara çıkan otobüslerin priz, koltuk arkası ekranı gibi hizmetleri vardır. Ayrıca gece okuma lambası; yolculuklarda bir şeyler okumak isteyen yolcular için vazgeçilmez bir hizmettir.

Bilet.com bilet satış sitesinden bu firma ve diğer otobüs firmalarına ait seferlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Online bir şekilde biletlerinizi temin edebilirsiniz.

Öztürk Seyahat İletişim

Telefon: 5416927878
E-Posta: info@ozturkseyahat.com
Website:

Adres:
Çayırhan Mah. 201 Sok. No:1 Nallıhan/Ankara/TÜRKİYE

Öztürk Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Öztürk Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok