Özen Turizm Online Otobüs Bileti

Özen Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Özen Turizm Hakkında

Özen Turizm

Özen Turizm 1974’ten beri otobüs işletmeciliği sektöründe hizmet vermektedir.  Ancak firmanın yolcu ve nakliye taşımacılığı tarihi daha eskilere dayanmaktadır. Kırıkkale merkezli olarak 1956 yılında Nedim Yurdakul tarafından taşımacılık ve nakliye üzerine kurulan şirket 1973 yılında Kırıkkale Ankara arası yolcu taşımacılığı seferlerine başlamıştır. Bugünse aynı ailenin ikinci kuşak temsilcileri tarafından Kırıkkale halkına hizmet vermeye devam etmektedir.
 

Hizmet ve Programları


Özen Turizm otobüs firması Aşti ve Kırıkkale otogarlarında hizmet vermekle birlikte aynı zamanda internet üzerinden online bilet satışına da sahiptir. Firmanın sahip olduğu siteden işlem yapan yolcular için bazı özel kampanyalarda düzenlenmektedir. Yolculuğunuz bir keyfe dönüşmesi için tüm konfora sahiptir. Güler yüzlü kabin ekibi ve tüm belgeleri onaylı otobüsleri ile Kırıkkale Ankara arasında yılların tecrübesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Tercihe göre şekillenen koltuk seçenekleri ve her koltukta bulunan LCD televizyon konforu sayesinde evinizin rahatında yolculuğunuzu yapabilme avantajı sağlamaktadır. Aynı zaman da araç içi yapılan servislerde çay kahve gibi sıcak soğuk meşrubat ve kek türevi atıştırmalık ikramları bulunmaktadır. Bu sayede Özen Turizm gideceğiniz yere çok daha rahat ve konforlu bir yolculuğu garanti etmektedir.
 

Seferleri


Özen Turizm ilk kurulduğu yıllarda sadece Kırıkkale’ye özgü bir firma olsa da günümüzde gelişen filosu ve imkânları sayesinde ulaşım seçeneklerini oldukça arttırmıştır. Genel merkezi Kırıkkale bulunsa da Ankara, İstanbul, İzmir gibi birçok şehirde şubeleri bulunmaktadır. Özen turizm İstanbul Anadolu yakası Avrupa yakası Antalya, İzmir, Bursa, Kırıkkale, Kırklareli, Kocaeli’ne de seferler düzenlemektedir. Yukarıda ki illerin her birinde bulunan otogar yazıhanelerinden Özen Turizm’e ait biletleri almak mümkündür. Seferler sonrasında ise size sunduğu şehir içi servis hizmetleri sayesinde de gideceğiniz yere çok daha güvenli ve hızlı gitmenizi sağlamaktadır.
 

Otobüs Filosu


Özen Turizm tarihinden gelen yoğun tecrübesi sayesinde her dönem son model araçları ile yolcularına hizmet vermektedir. Günümüzde de özellikle MAN 404 sınıfı araçların yoğun bulunduğu filosuyla birçok ile ulaşım ve daha sonrası için de şehir içi servis imkânı sunmaktadır.
 

Özen Turizm İletişim

Telefon: (0318)-224-97-77
Telefon: 03182256717
Website:

Adres:
Yenidoğan Mahallesi, Zafer Caddesi, 661 Sokak, No: 32/D, Kırıkkale

Özen Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Özen Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

1

1 Değerlendirme

B****

***

31-07-2021

Erken cıkmş otogardan