Ozemniyet Otobüs Bileti Al

Ozemniyet En Popüler Otobüs Seferleri


Ozemniyet Hakkında

Ozemniyet

Özemniyet Turizm 1954 yılında Bartın merkezli olarak kurulmuştur. İlk kurulduğu yıllarda sadece Bartın ile Zonguldak arasında sefer düzenleyen firma şimdilerde sefer ağını genişletmiştir. Günümüzde Ankara, İstanbul, Kocaeli, İzmir, Bursa, Bolu, Balıkesir, Manisa gibi illerimize de sefer düzenlemeye başlamıştır. Osman Metin Yurtbay firmanın kurucusu ve günümüzde yönetim kurulu başkanıdır.

Hizmetleri

Özemniyet Turizm firması ana odak noktasına yolcuların güvenliğini ve konforunu alan bir firmadır. Firmanın kendine ait online bilet satışı yapan bir internet sitesi bulunmuyor. Ancak tüm firmaların ortak olarak bulunduğu platformlar üzerinden bilet satışı gerçekleştirmektedir. Firmanın Türkiye genelinde 112 adet acentesi bulunuyor. Bu noktalardan da bilet alım ve iptal işlemleri yapılabiliyor.
Özemniyet Turizm 12 saati geçen uzun seferleri de düzenlemektedir. Böyle uzun olan seferlerde yolculara yiyecek ve içecek ikramı gerçekleştirilmektedir. Soğuk ve sıcak içecekler ile birlikte verilen ambalajlı gıdalar ile yolcular bir nebze olsun ihtiyaçlarını giderebilmektedir. Özemniyet Turizm son model otobüsler ile yolcularına hizmet vermektedir. Otobüsler içerisinde televizyon, wi-fi, priz gibi imkanları da bulabilirsiniz. Ancak bu özelliklerin tamamı belirli araçlarda olmakta ve tümünde bunlar bulunmamaktadır.


Seferleri

Bartın merkezli olarak sefer düzenleyen Özemniyet Turizm günümüzde pek çok noktaya yolcu taşımaya başlamıştır. Bu kapsamda Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Bursa, Balıkesir ve Antalya gibi büyükşehirlerimize Özemniyet Turizm ile gidebilmek mümkündür. Sefer sayısının ilerleyen yıllar içerisinde artmasının da muhtemel olduğunu ifade etmek gerekir.


Dinlenme Tesisleri

Özemniyet Turizm’in bizzat işlettiği dinlenme tesisi bulunmuyor. Ancak anlaşmalı olunan dinlenme tesislerinde konaklama hizmetleri verilmektedir. Yolcular bu dinlenme tesislerinde yemek ve tuvalet ihtiyaçlarını giderebilir. Aynı zamanda hediyelik eşya almak isteyenler de alabilirler. Genellikle yarım saatlik mola verilmekte olup bu süre zarfında yolcuların ihtiyaçlarını gidermesi gerekmektedir.


Otobüs Filosu

Özemniyet turizm otobüs filosu Setra ve Travego araçlardan oluşmaktadır. Yaşı genç olan otobüsleri tercih eden firma böylelikle müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmayı planlamaktadır. Ülke genelinde yapılan sefer sayısının artması ile birlikte otobüs filosunun da genişlemeye başlayacağını ve yeni model otobüslerin alınacağını ifade edebiliriz.

Ozemniyet İletişim

Telefon: (0850)-336-74-74
E-Posta: info@ozemniyet.com.tr

Ozemniyet En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Ozemniyet SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Ozemniyet firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Ozemniyet firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Ozemniyet otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Ozemniyet otobüs firmasında da geçerlidir.
Ozemniyet otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Ozemniyet biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Ozemniyet otobüs biletini alabilirsiniz.
Ozemniyet otobüs firması başlıca Düzce, Kırşehir, Sakarya şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 3 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Ozemniyet otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Ozemniyet Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok