Öz Sivas Huzur Online Otobüs Bileti

Öz Sivas Huzur En Popüler Otobüs Seferleri


Öz Sivas Huzur Hakkında

Öz Sivas Huzur

Türkiye’nin her noktasına ulaşım hizmeti sunan Öz Sivas Huzur Turizm 1994 yılında kurulmuştur. Yaklaşık olarak 25 yıldır yolcularına hizmet veren Öz Sivas Huzur Turizm işini güven ve sadakat ilkesine dayalı olarak yapmaktadır. Kuruluşundan itibaren benimsediği vizyon ve misyondan kesinlikle ödün vermeyen firma ulaşım sektöründe köklü bir geçmişe de sahiptir. Öz Sivas Huzur Turizmin işinde benimsediği ilk koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu ilke ile beraber 25 yıldır Sivas şehri başta olmak üzere Türkiye’nin farklı noktalarına ulaşım hizmeti sağlamaktadır.
 
 Sivas Huzur Turizm 1994 yılında Sivas ilinde kurulmuştur. İlk olarak Sivas ve çevresine ulaşım hizmeti veren firma zamanla daha geniş kitlelere de yayılmayı başarmıştır. Bugünlerde ise yolcu kapasitesini artırarak yoluna devam eden Sivas Huzur Turizm gerek sefer gerekse hizmet ağını sürekli genişletmektedir.
 

 Öz Sivas Huzur Genişleyen Sefer Ağı

 
 Öz Sivas Huzur otobüs bileti alımlarını Türkiye’nin her yerinde yapabilirsiniz. Genellikle online sistemler üzerinden Öz Sivas Huzur otobüs biletlerini alabilir ve kesintisiz hizmetin ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. Biletlerin tamamı sefer durumlarını gösterir şekilde müşterilere sunulmaktadır. Ayrıca gidilecek mesafeye göre otobüs biletlerinin fiyatları değişiklik göstermektedir.
 
 Yolcuların her biri için 30 kilogramı aşmamak şartı ile iki bagaj hakkı verilmektedir. Bagaj prosedüründe belirtilen limitin üstünde bir bagaj durumu olursa genellikle ek ücret talep edilebilmektedir. 136 durağa birden ulaşan Öz Sivas Turizm firması ilk olarak seferlerine Sivas ilinden başlamıştır. Zamanla hem sefer hem de otogar sayısını artırmıştır. İstanbul, İzmir ve Ankara gibi büyük şehirler başta olmak üzere Öz Sivas Turizm firması il ve ilçelere ulaşım hizmeti sağlamaktadır. İlçelerle beraber toplamda 136 farklı sefer ve güzergah noktası bulunmaktadır.
 

 Öz Sivas Huzur Turizm Kapasiteli Araç Filosu

 
 Öz Sivas Huzur Turizm firmasının bünyesinde hizmet veren 20’ye yakın araç bulunmaktadır. Araç filosunun tamamı yolcu kapasitesine ve ağırlığına uygun şekilde tercih edilmiştir. BNDR ve RHT araç tiplerinin bulunduğu filo içerisinde konfor ilk şartlardan birisi olmuştur. Özellikle araçlarda yolcuların güvenli bir vaziyette taşınmasını sağlayan her türlü araç ve gereç yer almaktadır. Ayrıca yolculuk esnasında kişilere keyifli zaman açısından farklı imkanlarda sunulmuştur. Bu imkanların her biri gelişmiş ve donanımlı bir araç filosu sayesinde mümkün olmaktadır.
 

 Öz Sivas Huzur Turizm Hizmetleri

 
 Öz Sivas Huzur Turizm personelleri ile beraber güler yüzlü hizmeti müşterilere sunmaktadır. Firmanın araç filosunda yolcuların rahatlığı için her donanım tek tek düşünülmüş durumdadır. Araçların her birinde ayrıca sınırsız internet ve uydu yayını imkanları da bulunmaktadır. Yolculuk esnasında ise yolculara sınırsız sıcak soğuk ikramları ve yiyecek ikramları sunulmaktadır. Otogarlardan servis kullanmak isteyen kişiler için de otogarlardan hareket eden ve şehir içi ulaşım sağlayan servisler yer almaktadır. Servislere bulunduğunuz otogarlar ya da Öz Sivas Huzur Turizm acenteleri üzerinden ulaşabilirsiniz.
 
 

Öz Sivas Huzur En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Öz Sivas Huzur Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

1

1 Değerlendirme

E****

K****

02-08-2020

Bilet.com dan bilet almayı bi daha kesinlikle düşünmüyorum bikere kesinlikle iptal edemiyorsunuz 2 saat kalana kadar iptal edebilirsiniz deniyo hep yalan öyle bişey yok arayıp dert anlatacak bi muhatap bile bulamıyorsunuz numaralar telesekreter cevap bile verilmiyo 2 bilet parası ödedim iptal olmadı tek başıma hakkim haram olsun