Öz Keşan Turizm Online Otobüs Bileti

Öz Keşan Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Öz Keşan Turizm Hakkında

2004 yılında Sinan Yeleser tarafından İstanbul’da kurulan Öz Keşan Turizm sektörün önemli firmaları arasında yer almaktadır. Daima müşteri memnuniyetini ön plana koyarak ve ilklerini bu düşünceye göre belirleyerek önemli adımlar atan firmada geniş bir hizmet ağı bulunmaktadır. Yolculara verilen hizmet konusunda oldukça dikkatli hareket eden firma memnuniyet sağlamayı ve mutlu etmeyi ilke edinmiştir. Temiz, düzenli, profesyonel bir ekip ile hizmet veren firma beklenileni gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Amaçları arasında sektörde belirleyici firmalar arasında yer almak ve müşterilerin memnuniyeti için bütün önemleri almak olan firma hem şubelerdeki hem de araç içinde hizmet veren personelleri sayesinde bu amaçları gerçekleştirmeyi başarmıştır.


Seferleri

Öz Keşan Turizm her gün şehirler arası yolcu taşımacılığı ile karşılıklı olarak seferler düzenlemektedir. Hizmet verilen noktalar arasında Keşan, Beylikdüzü, İstanbul, Malkara, Silivri, Şarköy, Yeniçiflik ve Tekirdağ yer almaktadır. Firma kısa mesafelerde bile hizmette kusur etmeyerek müşterilerin layık olduğu hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.


Otobüs Filosu

Filosunda bulunan 4 araç ile her gün karşılıklı olarak seferler düzenleyen firma kaliteli ve son model araçlar ile hizmet vermektedir. Hizmet yaşı 5’i geçmeyen konforlu araçlar ile yolcuların can ve mal güvenliğinin sağlanması amaçlanır.


İkram ve Hizmetler

Öz Keşan Turizm araç içerisinde verdiği hizmet ile müşterilerinin taktirini kazanmaktadır. Verilen hizmetler aşağıdaki şekildedir;
  • Televizyon: Koltuk sırtlarında bulunan koltuklar ile siz de yol boyunca sıkılmadan uydu yayınlarını, özel olarak seçilen filmleri izleyebilirsiniz. Ayrıca televizyona bağlanan kişiye özel kulaklıklar da ücretsiz olarak verilmektedir.
  • İnternet: Yol boyunca akıllı cihazlarınızdan bağlanarak yararlanabileceğiniz bir internet ağı bulunmaktadır.
  • Yiyecek- İçecek: Yolculuğun tadını çıkartmanız için atıştırmalıklar ve sıcak- soğuk içecek ikramları ücretsiz ve açık büfe şekilde sunulmaktadır.
  • Konforlu Koltuk: Rahatlığınıza önem veren firma ortopedik ve geniş aralıklı koltukları tercih ederek konforlu bir yolculuk geçirmenizi amaçlamaktadır.
Öz Keşan Turizm bileti satın almak için Bilet.com adresinden yararlanabilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemi ve indirimli fiyat avantajları sağlayan Bilet.com biletinizi hızlı bir şekilde almanıza olanak sağlar. 

Öz Keşan Turizm İletişim

Telefon: (0284) 714 89 90
E-Posta: bilgi@ozkesanturizm.com
Website:

Adres:
İspat Cami Mah. Hayribey Sok. Eski Köy Garajı Keşan, Edirne/TÜRKİYE

Öz Keşan Turizm Seferleri

Öz Keşan Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Öz Keşan Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok