Öz İkizler Turizm Online Otobüs Bileti

Öz İkizler Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Öz İkizler Turizm Hakkında

Öz İkizler Turizm


Özikizler Turizm, 1993 yılında İlhan Bür tarafından İzmir’de kurulmuş olan bir taşımacılık firmasıdır.  Firma şehirler arası otobüs seferlerinin yanı sıra personel ve öğrenci taşımacılığı Cruise taşımacılığı, turizm taşımacılığı ve Avm müşteri servisi hizmetleri de vermektedir. Benimsediği müşteri memnuniyetini sağlama felsefesiyle her zaman yenilik yapmaya giderek çağın getirdiği bütün teknolojilerden yararlanılacaktır. Müşterilerinin beklentilerini kısa sürede gerçekleştirmeyi amaçlayan firma gelen isteklere karşı hızlı çözümler sunmaktadır. Firmanın misyonları arasında hizmette daima kaliteyi yakalamak bulunmaktadır. Verilen kaliteli hizmetler sonucunda ise yeni bölgelere ulaşan bir otobüs ağı hizmeti verilmeye başlanmıştır.


Seferleri

Öz İkizler Turizm genellikle Ege ve Marmara bölgesinde hizmet vermektedir. Ayrıca firma farklı birçok taşımacılık sektöründe yer alarak şehirler arası ve şehir içi hizmet vermektedir. Şehirler arası seferler şöyledir; İzmir ile Çanakkale, Haskova, Kırcaaili ve Keşan arasındadır.


Otobüs Filosu

Hem şehirler arası hem de şehir içi hizmet veren Öz İkizler Turizm’e ait beş araç şehirler arası hizmet vermektedir.  Bu otobüslerin ortalama yaşı 5’tir ve bakım ve onarım konusunda oldukça dikkatli davranılmaktadır.  Otobüslerin modelleri ise Mercedes Travego ve Tourismo’dur.


İkram ve Hizmetler

Yolcularının memnuniyetini amaçları arasında ilk sıraya koyan firma verilen hizmetler konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Güler yüzlü personel, şubelerdeki yardımsever çalışanlar, araç içi hizmetler ve kaliteli dinlenme tesisleri sayesinde yolcular yüzleri gülerek otobüsten ayrılmaktadır. Araç içerisinde verilen hizmetler şunlardır;
  • Koltuk; Koltuklar rahat ve geriye doğru yatabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Bu sayede yolda rahatsız olmadan bir yolculuk geçirebilirsiniz.
  • Wİ-Fİ; cep telefonlarınız ile kolayca bağlanabileceğiniz bir ücretsiz ağ hizmeti bulunmaktadır.
  • Araç içi ikramlar; Kek, bisküvi gibi atıştırmalık yiyecekler ile soğuk ve sıcak içecek servisi açık büfe olarak müşterilere sunulmaktadır.
  • Televizyon; Koltuklarda bulunan ekranlar sayesinde uydu yayınları, film ve müzik kanallarını rahatlıkla izleyebilirsiniz.
  • Priz: 220 voltluk prizler sayesinde telefon, tablet gibi cihazlarınızı şarja takabilirsiniz.
Bilet.com adresinden alacağınız Özikizler Turizm biletleri ile siz de varmak istediğiniz noktaya güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Öz İkizler Turizm İletişim

Telefon: 0232 458 45 56
Telefon: 0232 458 99 99
E-Posta: info@ozikizlerturizm.com
Website:

Adres:
2823 Sok. No:63/3 1. Sanayi sitesi İZMİR

Öz İkizler Turizm Seferleri

Öz İkizler Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Öz İkizler Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

1.5

2 Değerlendirme

S****

****

27-07-2022

Otobüs Yunan otobüsü ve çok eskiydi, internet TV hiç birşey yoktu,koltuklar bile arkaya yaslanmiyordu.o fiyata o otobüs akıl alacak gibi değil


M****

K****

29-12-2021

Evet memnun kaldım ama 20 gün önce tekrar yolculuk yapmıştım o günde internet sıkıntısı vardı şimdi de aynı sıkıntı var lütfen çözüm bulsunlar bidaha aynı firmaya gitmeyi düşünmeye bilirim kaçıncı yüzyıl da yaşıyoruz lütfen