Öz Bingöl Turizm Online Otobüs Bileti

Öz Bingöl Turizm Hakkında

Öz Bingöl Turizm


1990 yılında Hasan Adan ve Mehmet Ok tarafından Diyarbakır’da kurulan Öz Bingöl Turizm bugün 14 farklı noktaya seferler düzenlemektedir. Firma yolcuların güvenliğini, konforunu ve mutlu bir yolculuk geçirmelerini amaçlamaktadır. Firmanın misyonu yolcuların isteklerine en doğru ve kısa sürede çözümler sunarak onları daima memnun etmektir. Araçlarını yeni trenler ve teknolojilere ayrıca müşterilerin beklentilerine göre dizayn eden Öz Bingöl Turizm güvenli hizmet anlayışı sayesinde sektörde belirleyici bir firma halini almıştır. Şubeler, araç içi hizmetler, dinleme tesisleri gibi yolcuların sıklıkla kullandığı noktalarda güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet almalarını amaçlamaktadır. Ayrıca yeniliklere açık yapısı ile daima büyümeyi hedeflemektedir.


Seferleri

Öz Bingöl Turizm Diyarbakır ve Bingöl başta olmak üzere birçok noktaya sefer düzenlemektedir. Sefer düzenlenen noktalar şöyle sıralanabilir; Diyarbakır, Bingöl, Erzurum gibi şehirler ile Çat, Genç, Karlıova gibi ilçeler firmanın güzergahı arasında yer almaktadır.


Otobüs Filosu

Filosuna ait 24 araç ile hizmet veren Öz Bingöl Turizm, ortalama yaşı 5’i geçmeyen araçları tercih etmektedir. Araçları Isuzu Novo ve Travego markaları olarak tercih eden firma yolcuların konforlu bir şekilde seyahat etmesi için bakım ve onarım çalışmalarını aksatmandan yapmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Öz Bingöl Turizm’e ait araçlarda şu hizmetleri bulabilirsiniz;
  • Televizyon: araçlarda bulunan televizyonlar sayesinde yol boyunca ulusal kanallar, film ve dizleri izleyebilirsiniz.
  • USB: Koltuklarda bulunan USB girişleri sayesinde isterseniz telefonunuzu isterseniz flash belleğinizi kullanarak koltuk arkasında bulunan ekrana video aktararak izleyebilirsiniz.
  • Araç içi ikramlar: Yolculuk esnasında ücretsiz ve açık büfe olarak size yiyecek ve soğuk- sıcak içecek ikram edilmektedir.
  • Wİ-Fİ; Yol boyunca akıllı cihazlarınızdan kesintisiz olarak kullanabileceğiniz ücretsiz ağ hizmeti bulunmaktadır.
  • Priz: Her koltukta 220 voltluk prizler bulunmaktadır.
  • Koltuk: Geniş aralıkları ve 180 derece geriye yatan konforlu koltuklar sayesinde rahat bir yolculuğun tadını çıkartabilirsiniz.
Öz Bingöl Turizm otobüs bileti almak için Bilet.com’u tercih edebilirsiniz. Size sunulan ekonomik fiyatları ve firmaları karşılaştırarak en uygun sefere bilet alabilirsiniz.
 

Öz Bingöl Turizm İletişim

Telefon: 0412 236 31 21
Telefon: 0412 228 59 56
E-Posta: bilgi@ozbingolturizm.com
Website:

Adres:
Gazi Cad. No: 3 Sur içi Diyarbakır

Öz Bingöl Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Öz Bingöl Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (1)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4

3 Değerlendirme

F****

O****

15-02-2022

Seyahat güzeldi


F****

O****

08-02-2022

Fena değildi


b****

a****

11-01-2022

Araç çok eski bakımsız,adeta hurda idi,şöför ve yardımcısı iyi niyetli efendi insanlardı.