Ortaca Koop Turizm Otobüs Bileti

Ortaca Koop Turizm Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
19
Genel Merkezi
Muğla, Turkey
Kuruluş Tarihi
2021
Firma Puanı
5 / 5

En Popüler Ortaca Koop Turizm Otobüs Biletleri

ortaca-koop-turizm 30 Eylül 2023
Denizli Muğla 220 TL
11:45 13:30 Satın Al
ortaca-koop-turizm 30 Eylül 2023
Muğla Denizli 250 TL
10:15 12:45 Satın Al

Ortaca Koop Turizm Hakkında

Ortaca Koop Turizm

Ortaca Koop Turizm
Ortaca Koop Turizm uzun yıllara dayanan tecrübesiyle hizmet verdiği bölgedeki sektöründe öncü firmalardan biridir. Öncelikli olarak güvenli ve konforlu seyahat ilkesini gözeten firma, müşterilerine keyifli bir yolculuk yapma imkanı sunuyor. Ortaca Koop Turizm, Ege ve Akdeniz'in en önemli turizm noktalarına seferler düzenlemektedir.
Otobüs Filosu
Ortaca Koop Turizm'in sahip olduğu otobüs filosu konforlu bir yolculuk yapabilmeniz için en uygun şekilde dizayn edilmiştir. Yolculuk esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz her şeye ulaşabileceğiniz otobüsler sayesinde keyifli bir seyahat gerçekleştirebileceksiniz.
En modern otobüslerden oluşan filo konforlu oluşunun yanı sıra güvenli bir şekilde yolculuk yapmanıza imkan sağlar. Firmanın sahip olduğu tüm araçların düzenli olarak muayeneleri  ve dezenfektasyonu yapılmaktadır. En üst seviye hijyenik koşulların sağlandığı otobüslerde içiniz rahat bir şekilde yolculuğunuzu gerçekleştirebileceksiniz.
Popüler Güzergahları
Ülkemizin en sık seyahat edilen bölgeleri olan Ege ve Akdeniz'de hizmet veren Ortaca Koop Turizm, en çok tercih edilen destinasyonlara ulaşım imkanı sağlamaktadır. Köyceğiz, Dalaman, Manavgat, Kaş ve Belek gibi popüler tatil merkezlerine de hizmet veren firma, bölgenin en önde gelen turizm firmalarındandır.
Uzun yıllardır verdiği hizmet sayesinde edindiği tecrübe ile benzersiz bir yolculuk deneyimi yaşatmaktadır. Günlük ve düzenli yapılan seferler sayesinde yolculuğunuza en uygun saati belirleyebilirsiniz.
Güzergahlar üzerinde yolculuk esnasında mola verilebilecek pek çok durak bulunmaktadır. Yolculuk tercihinize göre sık mola yapılan veya daha az mola yapılan seferleri seçebilirsiniz.
Firmanın sağladığı güvenli ve konforlu hizmetin yanı sıra yolculuk boyunca Ege ve Akdeniz'in eşsiz manzaraları da size eşlik edecektir.
İkram, Hizmet ve Programlar
Yolculuğunuzun en konforlu şekilde tamamlanabilmesi için Ortaca Koop Turizm, sizlere alanında uzmanlaşmış deneyimli ve seçkin çalışanları ile hizmet vermektedir. Yolculuk esnasında gerçekleştirilecek ikramlar ve verilen hizmetler yolculuğunuzu bir zorunluluk olmaktan çıkararak, keyifli bir hale getirecektir.
Otobüs koltukları konforlu oluşunun yanı sıra ekrana da sahiptir. Ortaca Koop Turizm yolculuğunuzu eğlenceli hale getirebilmek için pek çok imkan sağlamaktadır.
Ege ve Akdeniz'de güvenli ve konforlu ulaşımın adı olan Ortaca Koop Turizm ile yolculuk deneyimini yaşamak ve bilet fiyatlarını incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ortaca Koop Turizm İletişim

Telefon: 0252 282 87 05

Adres:
Beşköprü Mahallesi, Gazi Sk. No:25, 48600 Ortaca/Muğla

Ortaca Koop Turizm Seferleri

Ortaca Koop Turizm Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Ortaca Koop Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Ortaca Koop Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Ortaca Koop Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Ortaca Koop Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Ortaca Koop Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Ortaca Koop Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Ortaca Koop Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Ortaca Koop Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Ortaca Koop Turizm otobüs firması başlıca Muğla, Denizli şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 2 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Ortaca Koop Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Ortaca Koop Turizm Hakkında Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

Özlem

K****

03-03-2023

Çok memnun kaldım.