Ordu - Gümüşhane Otobüs Bileti

Ordu - Gümüşhane Otobüs Seferleri

 • İstanbul Seyahat
  ORDU OTOGARI
  03:30
  GÜMÜŞHANE OTOGARI
  07:00
  75 TL
 • İstanbul Seyahat
  ORDU OTOGARI
  04:00
  GÜMÜŞHANE OTOGARI
  08:30
  75 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  ORDU
  13:00
  GÜMÜŞHANE
  17:50
  80 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  ORDU OTOGARI
  14:00
  GÜMÜŞHANE OTOGARI
  19:45
  75 TL
 • Öz Has Bingöl
  ORDU OTOGARI
  14:30
  GÜMÜŞHANE OTOGARI
  19:45
  75 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  ORDU OTOGARI
  16:00
  GÜMÜŞHANE OTOGARI
  21:15
  75 TL
 • Sema Turizm
  ORDU OTOGARI
  17:00
  GÜMÜŞHANE OTOGARI
  23:30
  85 TL
 • Vangölü Turizm
  ORDU
  17:15
  GÜMÜŞHANE
  90 TL
 • Aras Seyahat
  ORDU OTOGARI
  18:30
  GÜMÜŞHANE OTOGARI
  23:59
  70 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  ORDU
  18:45
  GÜMÜŞHANE
  22:35
  80 TL
 • Turgut Reis
  ORDU
  19:00
  GÜMÜŞHANE
  80 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  ORDU
  20:00
  GÜMÜŞHANE
  23:50
  80 TL
Tümünü Göster

Ordu - Gümüşhane Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Has Bingöl
Iğdırlı Turizm
Metro Turizm
Ulusoy Seyahat
Vangölü Turizm

Ordu Hakkında

Dereleri ile ünlü olan Ordu, Karadeniz deniz turizminin bir numaralı merkezidir. Doğanın cömert davrandığı bu kentte, Sıcak iklim sevmeyenlerin kıyı turizmine dair aradığı her aktiviteyi bulmak mümkündür.

Yamaç paraşütü, rafting, Go Kart gibi birçok aktivite yapılan Ordu, sanayileşmiş kentlerden biridir. 3 tane fındık fabrikası bulunan kentte, ekonomik açıdan fındık çok önemlidir. Giresun’la çok benzer bir kültüre sahip olan Ordu, kestane balıyla da oldukça meşhurdur.

Doğal güzelliklerinin her mevsim ayrı bir şekilde hissedileceği kentte, trekking, kıyı turizmi, çikolata fabrikaları ve yemyeşil doğasıyla her zaman yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir.

Gölköy kalesi, Ohtamış şelalesi, Meletios kalesi, Rum Ortodoks kilisesi ve daha onlarca tarihi yapı, yerli ve yabancı turistleri beklemektedir. Hamsi kuşu ile de meşhur olan Ordu, en güzel imkanlarla yararlanabileceğiniz bir kent olan Ordu, eğitim alanında da yeterli imkanlara sahiptir. 
 

Gümüşhane Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Gümüşhane

Gümüşhane otogarının şehir merkezine uzaklığı 25 dakika kadardır. En uygun otobüs bileti için yakın illerdeki yerel otobüs firmalarından bilet temin edilebilmektedir.

Otogara sık sık minibüsle ulaşım mümkün olmaktadır. Minibüsler şehrin tüm bölgelerine sefer düzenlemektedir. Bazı otobüs firmalarının şehir merkezine direk seferleri bulunmaktadır ve bu seferlerle birçok yere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Gümüşhane otogarından şehir merkezine ulaşım için otobüs saatlerine göre minibüs seferleri vardır. Şehir gezileri için minibüsler çok fazla tercih edilir ve turistler genelde minibüsleri kullanır. Ancak araç kiralama da tercih edilebilir.

Özellikle doğa gezileri için özel araçlar kiralanarak bölgede günübirlik turlar düzenlenebilmektedir. Kiralık araçlar için 0456 213 2408 numaralı rent a car firmasından bilgi alabilirsiniz ve şoförlü ulaşım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Gümüşhane otogarında taksi yoktur ama Murat taksi durağından taksi çağırmanız mümkün olmaktadır. Taksi (0456) 213 32 51 numarasından çağırılabilir ve şoförle görüşerek gitmek istediğiniz yöne göre fiyat konusunda ön pazarlık yapabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Gümüşhane belediyesi tarafından düzenlenen otobüs seferleri, otogar yönünden geçmektedir.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmalarının ücretsiz servis hizmeti vardır ve bu servis hizmetleri sayesinde dilediğiniz ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Servis saat ve güzergahları için otobüs firmanızla iletişime geçebilirsiniz ve kısa sürede istediğiniz yere gidebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Gümüşhane’de şehir içi ulaşım genelde minibüslerle sağlanmaktadır. Minibüslerle ulaşım şehir merkezi ve diğer ilçelere yapılabilmektedir. Minibüsler, 24 saat hizmet vermediği için, belirli saat aralıklarında hizmet verilmekte ve otobüs geliş gidiş saatlerine uygun olarak düzenlenmektedir.

En Popüler Ordu - Gümüşhane Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları