Midyat Seyahat Online Otobüs Bileti

Midyat Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Midyat Seyahat Hakkında

Midyat Seyahat

Midyat Güneydoğu Seyahat Erol Ertaş tarafından kurulmuştur. Şehirlerarası yolculuk hizmeti sunan firma, güvenli ve konforlu yolculuk ilkelerini benimsemiştir. Midyat genel  merkezi dışında, farklı şehirlerde de şubeleri bulunmaktadır.

Hizmet ve Programları

Midyat Güneydoğu Seyahat şehirlerarası yolculukta yüksek kaliteli hizmet veriyor. Gerek yolculuk öncesinde, gerek yolculuk sırasında ve sonrasında yolcuların memnun kalmasını sağlayacak şeklide hizmet veriliyor.

Midyat Güneydoğu Seyahat Otobüsleri;

Yolculuğunuz sırasında otobüste aradığınız pek çok özelliğin sunulması sağlanıyor. Sizin için özel olarak koltuk aralarının geniş olması, koridorun geniş olması gibi niteliklere önem veriliyor. Bunun dışında otobüs yolculuğunda ihtiyaç duyacağınız internet kullanımının da ücretsiz bir şekilde gerçekleşmesi sağlanıyor. Bunun için muavin ile iletişime geçmeniz yeterli oluyor. Otobüste her koltuğun arkasında kişiye özel olarak TV ekranlarının olduğunu göreceksiniz. Bu alandan TV izleme ya da mp3 dinleme gibi pek çok şey yapabilirsiniz. USB kullanımını da mümkün kılan ekranlardan telefonlarınızı şarj etmeniz de sağlanabilir. Priz olan otobüsler de olduğundan, cihazlarınızı şarj etme konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Midyat Güneydoğu İkramları;

Yolculuk sırasında size ikramlar sunulacak. Belirlenmiş olan yolculuk süresine göre kaç kere servis yapılacağı belirleniyor. Bunun için muavinden de bilgi alabilirsiniz. Yiyecek servisi, içecek servisi gibi pek çok ihtiyacınızı karşılayacak nitelikte servis yapılıyor. Midyat Güneydoğu ikramları arasında sıcak soğuk içecek arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Bunun dışında direkt olarak tuzlu – tatlı yiyeceklerin de sunulduğunu göreceksiniz.
Yolculuk sırasında sunulan imkanları değerlendirebilirsiniz. Memnun kalmamanız durumunda şikayetinizi bildirebileceğiniz yolculuk sonrası hizmeti de değerlendirebilirsiniz. Bilgi verebilir, ayrıca hizmet talep edebilirsiniz.

Seferleri

Düzenlenen seferler online olarak bildiriliyor. Ayrıca seferlerin gerçekleşeceği tarih ve zaman dilimlerini öğrenmek için bilet satış noktalarını da değerlendirebilirsiniz. Midyat Güneydoğu otobüs seferleri aramasını yaparak, direkt olarak seferleri değerlendirerek bilet alabilirsiniz. Bilet satışlarının tamamlanması ile yolculuğu yapacaksınız.
  • Midyat Kalkışlı Seferler: Midyat’tan kalkan otobüslerin Gaziantep – Mersin – Konya – Esenler 8bayrampaşa) – Afyon ulaşımı olacak. Dilerseniz bu güzergahlar üzerinden biletinizi alarak, erişiminizi sağlayabilirsiniz. Güvenli ve konforlu yolculuk için gereken özen gösterilecektir.
  • Midyat Varışlı Seferler: Midyat’a gitmek isteyen yolcular için de ayrıca farklı şehirlerden seferler düzenleniyor. İzmir – İstanbul – Ankara- Mersin – Adana varışlı olan Midyat kalkışlı seferleri de değerlendirebilirsiniz. Bu seferler aracılığı ile güvenli ve konforlu yolculuklar yapılır.
  • Servis: Aynı zamanda sunulan hizmette servis seçeneği de olacak. Almış olduğunuz biletler ile ulaşmak istediğiniz otogar için servis seçeneğinin kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Sizin için sunulan hizmette ücret alınmayacağından, avantajlı şekilde şehir merkezine gidiş ya da şehir merkezinden otogara gidiş kolay şekilde tamamlanacaktır.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesisleri işletmeciliği yapılmıyor. Yolculuk sırasında tercih edilen ve kaliteli olan dinlenme tesislerinde mola veriliyor. Midyat Güneydoğu şehirlerarası konaklama tesisleri hizmetinden memnun kalacağınız tesisler seçilerek, belirlenmiş olan sürelerde mola veriliyor. 20 dakikalık, 30 dakikalık molalar içinde yemek – tuvalet gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz dinlenme tesisleri tercih ediliyor. Bunun dışında direkt olarak dinlenme tesislerinin tercih edilmesinde; restoran ve marketler de etkili olabiliyor. Hemen hemen her istediğinizi bulabileceğiniz ve yolcuların memnuniyetini kazandıracak tesisler tercih ediliyor. Yolcular için önemli olan bir diğer husus hijyenik olan tesislerde durulması. Acente olarak buna dikkat edilerek, durulan yerlerin hijyenik olmasına özen gösterilerek hareket ediliyor.

Otobüs Filosu

Midyat Güneydoğu otobüs filosu bilgisi sayı olarak verilmemekle birlikte, sahip olunan özelliklerin ne olduğu bildiriliyor. Bakıldığında direkt olarak otobüslerin güvenli şekilde oluşturulan, konforlu hizmet alabileceğiniz şekilde hizmet verdiğini göreceksiniz. Sorun yaşamadan hizmet alacağınız otobüslerin sayısı arttırılarak, çok daha fazla sefer sayısının olması sağlanacaktır. Otobüs filosunda yer alan araçların modelleri, belgeleri nitelikli şekilde tamamlandığından sorun yaşamayacaksınız. Güvenli şekilde gerçekleşecek olan yolculuklar için otobüs filosunda yer alan araçların tamamının düzenli olarak kontrol edilmesine dikkat ediliyor.
 

Midyat Seyahat İletişim

Telefon: 444 47 34
E-Posta: bilgi@yenimidyat.com
Website:

Adres:
Vali Ozan Caddesi, 47100 Midyat/Mardin/Türkiye

Midyat Seyahat Seferleri

Midyat Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Midyat Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (3)
Ortalama Puan

1

3 Değerlendirme

M****

N****

22-01-2022

Araç bozuldu saatlerce Urfa merkezde yeni araç gelmesini bekledik saat 07:00 22/01/22 de bitmesi gereken yolculuğum takribi 18:00 civarında sona erecek


M****

****

23-10-2021

1 yıldız dahi hak etmiyor


M****

****

23-10-2021

Hiç memnun değilim mağdur edildim