Mermerler Seyahat Otobüs Bileti

Mermerler Seyahat Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
22
Genel Merkezi
Istanbul, Turkey
Kuruluş Tarihi
1929
Firma Puanı
0 / 5

Mermerler Seyahat Hakkında

Mermerler Seyahat

Kaliteli hizmet vermeyi benimseyen Mermerler Seyahat, 1936 yılında Muzaffer mermer ve kardeşleri tarafından kurulmuştur. Yılların getirdiği tecrübe ile firma; şehir içi hizmet güvencesi,  şehirlerarası ulaşım güvencesi, ortam ve teknoloji güvencesi son olarak da personel güvencesini, müşterilerine tam olarak sağlamaktadır.

Mesleki ilkeleri ve itibarı her türlü ticari kaygının üzerinde tutarak, tüm taahhütleri eksiksiz yerine getirmeyi topluma karşı bir görev olarak değerlendiren Mermerler Seyahat, 55 ten fazla il ve ilçeye sefer düzenlemektedir. Ankara, İzmir, İstanbul, Kayseri, Antalya, Bursa, Eskişehir, Adana, Mersin hatlarında alternatifli saatlerde geniş terminal, servis ağı ve halkla ilişkiler kadrosuyla hizmet vermektedir.

Mermerler Seyahat;  günde ortalama son model 22 otobüsle 22 sefer yapıyor, 6000 km yol kat ediyor. Günde ortalama 1000 yolcuya hizmet veriyor. Ayrıca; yılda yaklaşık 8.500 sefer yaparak, 2 milyon km yol kat ediyor ve 400 binin üzerinde yolcu taşıyor. Taşıdığı her bir yolcunun beklentilerini özenle karşılamaya her zaman özen gösteren firma, 100 den fazla şubesi 300 den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. Uygulamada herhangi bir aksaklık ortaya çıkmaması için yaygın denetim ekipleri aracılığıyla her türlü önlem alan firma, güven ve rahatlığı sağladığı için daima tercih edilmektedir.

Mermerler Seyahat İletişim

Telefon: 444 44 40
Telefon: 03862131307
Telefon: 03862126363
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Eski Tekel, Mermerler Apartmanı Altı, Kırşehir

Mermerler Seyahat Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Mermerler Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Mermerler Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Mermerler Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Mermerler Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Mermerler Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Mermerler Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Mermerler Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Mermerler Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Mermerler Seyahat otobüs firması başlıca Antalya, Burdur, İzmir, Kırıkkale, Kırşehir şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 11 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Mermerler Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Mermerler Seyahat Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok