Mermerler Seyahat Online Otobüs Bileti

Mermerler Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Mermerler Seyahat Hakkında

Mermerler Seyahat

Kaliteli hizmet vermeyi benimseyen Mermerler Seyahat, 1936 yılında Muzaffer mermer ve kardeşleri tarafından kurulmuştur. Yılların getirdiği tecrübe ile firma; şehir içi hizmet güvencesi,  şehirlerarası ulaşım güvencesi, ortam ve teknoloji güvencesi son olarak da personel güvencesini, müşterilerine tam olarak sağlamaktadır.

Mesleki ilkeleri ve itibarı her türlü ticari kaygının üzerinde tutarak, tüm taahhütleri eksiksiz yerine getirmeyi topluma karşı bir görev olarak değerlendiren Mermerler Seyahat, 55 ten fazla il ve ilçeye sefer düzenlemektedir. Ankara, İzmir, İstanbul, Kayseri, Antalya, Bursa, Eskişehir, Adana, Mersin hatlarında alternatifli saatlerde geniş terminal, servis ağı ve halkla ilişkiler kadrosuyla hizmet vermektedir.

Mermerler Seyahat;  günde ortalama son model 22 otobüsle 22 sefer yapıyor, 6000 km yol kat ediyor. Günde ortalama 1000 yolcuya hizmet veriyor. Ayrıca; yılda yaklaşık 8.500 sefer yaparak, 2 milyon km yol kat ediyor ve 400 binin üzerinde yolcu taşıyor. Taşıdığı her bir yolcunun beklentilerini özenle karşılamaya her zaman özen gösteren firma, 100 den fazla şubesi 300 den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. Uygulamada herhangi bir aksaklık ortaya çıkmaması için yaygın denetim ekipleri aracılığıyla her türlü önlem alan firma, güven ve rahatlığı sağladığı için daima tercih edilmektedir.

Mermerler Seyahat İletişim

Telefon: 444 44 40
Telefon: 03862131307
Telefon: 03862126363
E-Posta: bilgi@mermerlerseyahat.com
Website:

Adres:
Eski Tekel, Mermerler Apartmanı Altı, Kırşehir

Mermerler Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Mermerler Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok