Mercan Tur Online Otobüs Bileti

Mercan Tur En Popüler Otobüs Seferleri


Mercan Tur Hakkında

Mercan Tur


2020 yılında faaliyete başlayan Mercan Turizm, kalite odaklı yaklaşımı ile dikkat çekmektedir. Firma Balıkesir merkezli bir otobüs şirketidir. Ahmet Mercan tarafından kurulan şirket  yerel olarak faaliyet göstermektedir. Yolculara koşulsuz müşteri memnuniyeti sunan firmanın birçok noktada şubesi yer almaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı misyon edinen Mercan Turizm, aynı zamanda çevreye ve topluma sorumlu yaklaşımlar sergilemeyi amaçlamaktadır. Firma, müşteri memnuniyeti yanında, çalışanlarının da tatminini sağlamayı vizyon haline getirmiştir. Teknolojik  yenilikler ışığında müşteri beklentilerini karşılayacak çözümler  sunmayı  hizmet kalitesi standartı olarak belirlemiştir. Bu hedefler doğrultusunda firma kendini yenileyerek, yolcuların güvenli ve rahat bir şekilde seyahat imkanı bulmasını sağlamaktadır. Ayrıca daha fazla yolcunun keyifle seyahat etmesini sağlamak için sefer yaptığı güzergah sayısını arttırmayı hedeflemektedir.


Seferleri

Mercan Turizm hem Marmara hem de Ege Denizi’ne kıyısı bulunan, iklimi, doğası ve tarihi çağlardan kalma antik kentleri ile yaz aylarında turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Balıkesir ve çevre ilçelere  sefer düzenleyen bir firmadır. Bölgeye gelen yolcu sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Mercan Turizm’in sefer yaptığı noktalar şu şekilde sıralanabilir:
•Balıkesir
•Burhaniye
•Sarımsaklı
•Ayvalık
•Akçay
•Edremit
•Altınoluk
•Karaağaç
•Havran
•Gömeç
•Güre


Otobüs Filosu

Mercan Turizm firmasının otobüs filosu son derece yeni ve konforlu araçlardan oluşmaktadır. Bu araçların modeli Mercedes Travego’dur. Teknolojik donanıma sahip bu araçlarda yolcular keyifle seyahat etme imkanı bulmaktadır. Rahat koltukları ve son model araçları ile bölgede birçok sefer düzenleyen Mercan Turizm, yolcuların beğenisini kazanmış durumdadır. Gelişen ve değişen firma otobüs sayısını arttırmayı hedeflemektedir.


İkram ve Hizmetler

Mercan Turizm’in sahip olduğu araçlar ile yolcular konforlu bir şekilde seyahat etmektedirler. Bunun için araçlarda  gerekli donanım bulunmaktadır. Balıkesir ve çevre ilçeler arası yapılan seferlerde yolcular güvenli ve keyifli bir seyahat geçirmektedir. Ayrıca yolculara seyahat sırasında çeşitli ikramlar sunulmaktadır. Güleryüzlü hizmet sunan personelleri ile Mercan Turizm yolcuların rahatı için araç içinde birçok hizmet sunmaktadır.

Bilet.com üzerinden Mercan Turizm için otobüs biletini kolay ve uygun bir şekilde satın alabilirsiniz.

Mercan Tur İletişim

Telefon: 0532 596 96 70
E-Posta: info@mercanturizm.com.tr
Website:

Adres:
TTM Balıkesir

Mercan Tur Seferleri

Mercan Tur En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Mercan Tur Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4

1 Değerlendirme

S****

k****

07-06-2020

İyi akşamlar ismini duymuştum ama araçlarını kullanmamıştım bu yüzden tedirgin bindim açıkçası ama boşunaymış çünkü tam zamanında,güvenli ve çok kibar bir personelle seyahat ettim gerçekten güzel bir şirket tavsiye ederim.Tek olumsuz yanı araçta telefonumu şarj edebileceğim bir cihazın olmaması