Mardin Dilmenler Seyahat Online Otobüs Bileti

Mardin Dilmenler Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Mardin Dilmenler Seyahat Hakkında

Mardin Dilmenler Seyahat

Mardin Dilmenler Seyahat, şehirlerarası seyahat sektöründe güçlü bir duruşla yerini almıştır. Bu noktada konforlu yolculuk seçeneği arayışı içinde olanlar için iyi bir alternatif oluşturmaktadır. Oline Mardin Dilmenler Seyahat otobüs bileti satın alanlar için oldukça uygun bir fiyat söz konusudur.
 
 Mardin Dilmenler Seyahat, 2000 yılında kurulmuş otobüs seferleri düzenleyen firmalardan biridir. Firma Mardin genel merkezli olarak şehirlerarası seferler düzenlemektedir. 105 durak noktasına sahip olan firma, günümüz seyahat konforunu sağlayan standartlarda seçenekler arasında bulunuyor. Türkiye'nin farklı noktalarına karayoluyla seyahat etmek isteyenler için güvenle tercih edilebilecek otobüs taşımacılığı firmalarından biridir.
 

 Firmanın Düzenlediği Seferler

 
 Karayolu ulaşım sektöründe önemli markalardan biri olan Mardin Dilmenler Seyahat, birbirinden popüler noktalara seferler düzenlemektedir. Bu anlamda yolcuların en çok tercih ettiği lokasyonlar arasında ise;
 
 - İstanbul ile Ankara arasında gerçekleştirilen otobüs seferleri,
 - İstanbul ile İzmir arasında gerçekleştirilen otobüs seferleri,
 - İzmir ile Ankara arasında gerçekleştirilen otobüs seferleri,
 - İstanbul ile Edirne arasında gerçekleştirilen otobüs seferleri,
 - Antalya ile Ankara arasında gerçekleştirilen otobüs seferleri,
 - Adana ile Ankara arasında gerçekleştirilen otobüs seferleri,
 - Ankara ile Kastamonu arasında gerçekleştirilen otobüs seferleri,
 - İstanbul ile Bursa arasında gerçekleştirilen otobüs seferleri,
 - İstanbul ile Sakarya (Adapazarı) arasında gerçekleştirilen otobüs seferleri,
 - Bursa ile Ankara arasında gerçekleştirilen otobüs seferleri yer almaktadır.
 

 Firmanın Araç Filosu Ve İmkanları

 
 Mardin Dilmenler Seyahat, bünyesindeki son model Mercedes- Benz Trevago marka otobüsleri vasıtasıyla yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Bu sayede yolcularına günümüz teknolojisinin sağladığı tüm imkânları sunarak keyifli bir seyahat gerçekleştirme olanağı sağlamaktadır.
 
 Firma, konfor düzeyi modern çağın seyahat gereksinimlerine cevap verebilecek standartta otobüsleriyle misafirlerine kapılarını açıyor. Mardin Dilmenler Seyahat, otobüslerinde 2+1 koltuk konforunu müşterileriyle buluşturan adreslerden biridir. Bu sayede yolcuların rahat ve keyif alarak seyahatlerini tamamlamaları amaçlanmaktadır. Bu anlamda Mardin Dilmenler Seyahat, otobüs taşımacılığı sektöründe müşteri memnuniyetini önemseyen firmalar arasındaki yerini alıyor.
 

 Sefer İkramı, Servis Ve Diğer Hizmet Programları

 
 Mardin Dilmenler Seyahat, yolculuklarına en mükemmel konforda yolculuğu yaşatmak amacıyla sürekli olarak hizmet kalitesini arttırmaktadır. Bu anlamda otobüslerinde sıcak ve soğuk içecek ikramı gerçekleştiren bir firma olma niteliğine sahip durumdadır. Uydu TV yayını imkânı da bulunan Mardin Dilmenler Seyahat otobüslerinde yolculuğun keyifli geçirilmesi sağlanmaktadır.
 
 Firmanın otobüslerinin tamamında yolcuların kullanımına sunulan kablosuz internet imkânı bulunmaktadır. Otobüslerde bulunan koltuk arkası geniş ekranlar vasıtasıyla dileyen yolculara oyun oynama olanağı da sağlanmış durumda. Sağlanan tüm bu olanakların yanı sıra araç içi iklimlendirme sistemleri bulunuyor. Bu sayede yolcuların hava koşulları doğrultusunda rahat bir yolculuk geçirmeleri sağlanması hedeflenmektedir.
 
 Mardin Dilmenler Seyahat rahat ve konforlu seyahat imkânı arayışı için son derece ideal firmalardan biridir. Seyahate dair her türlü konforu müşterilerinin hizmetine sunma gayreti içindeki firma, güçlü markalar arasında bulunmaktadır. 

Mardin Dilmenler Seyahat İletişim

Telefon: 0482 415 13 16
E-Posta: bilgi@mardindilmenler.com.tr
Website:

Adres:
A.Kadir Paşa Mah. Belediye Otogarı No:8 Nusaybin/Mardin / TÜRKİYE

Mardin Dilmenler Seyahat Seferleri

Mardin Dilmenler Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Mardin Dilmenler Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

1

1 Değerlendirme

Y****

A****

28-05-2022

28.05.2022 tarihinde urfadan Mardin e yolculuk yapmak zorunda kaldım.Hayatim da yaşadığım en kötü yolculuktu, şoför fosur fosur hiç durmadan sigara içti, sürekli Whatsapp tan bir yazışma içindeydi onlar yetmedi kırmızı ışıklarda geçmeye başlayınca uyardım.Bagira bağıra kendini savunmaya başladı.Begenmiyorsan arkaya geç falan dedi.Aman Allah'ım tam bir kabustu.Acilen müdahale edilmesi gerekiyor