Mar Grup Online Otobüs Bileti

Mar Grup En Popüler Otobüs Seferleri


Mar Grup Hakkında

Mar Grup


Mar Grup İstanbul merkezli olarak 2006 yılında hizmete açılmıştır. 5 durak halinde çalışan firma 16 yıldır bulunduğu sektörde müşteri memnuniyeti ve şikayetlerini değerlendirerek oluşturdukları kaliteli hizmet anlayışlarıyla sektörde yerlerini almışlardır. Yolcuları için güven ve konforu amaçlayan firma her geçen gün artırdıkları hizmet kalitesiyle müşterilerine ulaşım imkanları sunmaktadır. Bir firmanın kaliteli olması için ilk sırada yer alması gereken ilkenin müşteri memnuniyet ve konforu olması gerektiğini savunan firma 2006 yılından beri pek çok müşterisi ile birlikte bu düşünceyi geliştirerek hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir.


Mar Grup Seferleri

Mar Grup seferlerinin çoğunluğu İstanbul’dan yola çıkarak pek çok bölgeye düzenlenmektedir. Seferler Beylikdüzü’nden Babaeski, Silivri, Lüleburgaz ve Çorlu’ya düzenlenmektedir. Seferler yolcuların sıklıkla tercih ettiği saatlere ve ihtiyaçlara göre düzenlenerek müşteri öncelikleri ön planda tutularak belirlenmektedir. Seferlerin güvenli ve belirlenen sürelerde gerçekleşebilmesi için deneyimli ve profesyonel ekipler aracılığıyla gerçekleşmesi sağlanmaktadır.


Mar Grup Otobüs Filosu

Otobüs filosu 2+1 otobüsler ile oluşturulmuştur. Yaklaşık 17 araçla oluşturulan filo, müşterilerine ulaşım imkanlarını son model, güvenilir, donanımlı ve rahat araçlarla sağlamaktadır. Araç muayeneleri ve bakımları düzenli aralıklarla yaptırılarak araç bakımları kesinlikle aksatılmamaktadır. Araçların sahip olduğu donanımların da düzenli kontrolleri sağlanarak bu sayede donanım aksaklıklarının önüne geçilmektedir.


Mar Grup İkram ve Hizmetleri

Mar Grup tüm müşterilerine güler yüzlü ve anlayışlı personelleri aracılığıyla kaliteli hizmetler sunmaktadır. Her zaman için en iyi hizmeti vermek adına yolcuların memnuniyet ve şikayet belirteçlerini düzenli olarak değerlendirmektedirler. Mar Grup, kesintisiz internet imkanı sağlayan, USB girişleri mevcut olan, koltuk arkası yer verilen TV’ lerde sınırsız müzik dinleme imkanı oluşturulmuş ve koltuk arkasında yer alan TV’ ler ile kesintisiz uydu imkanı ile izlenebilecek kanallarla donatılmış araçlarla müşterilerine hizmet vermektedirler.

Mar Grup’a ait tüm bu imkanlardan faydalanmak ve güvenilir bir yolculuk hizmeti alabilmek için bilet.com’dan bilet satın alma işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra tüm iade ve iptal işlemlerini gerçekleştirmek için de aynı adresi kullanabilirsiniz. 

Mar Grup İletişim

Telefon: 5359206871
E-Posta: info@obilet.com
Website:

Adres:
MAR GRUP ORG. G.MENKUL TEKS. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Mar Grup Seferleri

Mar Grup En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Mar Grup Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok