Malatya - Tokat Otobüs Bileti

Malatya - Tokat Otobüs Seferleri

 • Tokat Yıldızı
  MALATYA
  11:00
  TOKAT
  90 TL
 • Tokat Yıldızı
  MALATYA
  14:00
  TOKAT
  90 TL
 • Vangölü Turizm
  MALATYA
  17:00
  TOKAT
  90 TL
 • Tokat Yıldızı
  MALATYA
  17:30
  TOKAT
  90 TL
 • Tokat Yıldızı
  MALATYA
  18:30
  TOKAT
  90 TL
 • Adiyaman Ünal
  MALATYA
  19:20
  TOKAT
  00:10
  90 TL
 • Adıyaman Öz Gülaras Turizm
  MALATYA OTOGARI
  19:30
  TOKAT OTOGARI
  00:40
  90 TL
 • Metro Turizm
  MALATYA
  22:15
  TOKAT
  03:20
  90 TL
 • Özlem Cizre Nuh
  MALATYA OTOGARI
  22:30
  TOKAT OTOGARI
  04:00
  90 TL
 • Mis Amasya Tur
  MALATYA OTOGARI
  23:00
  TOKAT OTOGARI
  04:00
  90 TL
 • Tokat Seyahat
  MALATYA
  23:00
  TOKAT
  90 TL
 • Yeni Mardin Seyahat
  MALATYA OTOGARI
  23:58
  TOKAT OTOGARI
  05:59
  100 TL
Tümünü Göster

Malatya - Tokat Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Gülaras
Can Diyarbakır Turizm
Elazığ Hazar Turizm
Mardin Seyahat
Metro Turizm
Mis Amasya
Özlem Cizre Nuh
Tokat Seyahat
Tokat Yıldızı
Vangölü Turizm

Malatya Hakkında

Kayısı diyarı olan Malatya, Doğu Anadolu bölgesinin batısında yer almaktadır. Deniz seviyesinden 960 metre yüksekliğinde olan bu kenti karasal iklim koşullarına tabidir.

Birçok piknik alanı ve dinlenme merkezinde doğanın güzellikleri ile iç içe vakit geçirmek mümkün olmaktadır. Yarısından çoğu mera olan Malatya  topraklarında orman azdır.
Bölgenin ekonomisi kayısı fabrikalarında üretilen ürünlere dayanır ve teşvikler kapsamında birçok yatırım yapılmıştır.

Bölgenin göç verme oranı gittikçe azalmaktadır. Çünkü teşvikler, yatırımları arttırmakta, yatırımlar da iş gücünü saplamaktadır. Devlet tiyatrosu, kültür merkezi bulunan Malatya’da Arkeoloji müzesi, havalimanı, üniversite bulunmaktadır.

Eğitim açısından gelişmiş olan Malatya, turistik açıdan birçok dini merkez, Arslantepe Höyüğü ve 27 medeniyetin izlerini taşıyan kalıntılarıyla tarihsel açıdan önemli bir konumdadır. 
 

Tokat Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Tokat Tokat otogarından şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Çünkü merkezde bulunan otogar, her zaman toplu ulaşım araçlarının bulunduğu bir alandadır.

Otogardan ücretsiz servislerle ulaşım için (0356)  213 36 62 numarasından otogarı arayarak, otobüs firmanızın yazıhanesini bağlamasını isteyebilirsiniz ve güzergahları öğrenebilirsiniz. Tokat otogarında yoğun bir trafik yoktur. Ancak yoğun dönemlerde otogardan giriş ve çıkış yapan otobüsler, şehir trafiğini etkilemektedir. Bu nedenle yaz aylarında biraz fazla etkilenen otogarda yoğun bir trafik olabilir. Yerel firmalardan en uygun otobüs bileti temin edebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile seyahat etmek isterseniz şoförle güzergahı görüşerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. (0356) 212 00 28 numarasından ulaşabileceğiniz duraktan taksi çağırabilirsiniz. Taksimetre açılış ücretleri ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Tokat belediyesinin otobüsleri ile şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Tokat ilçeleri ve köylerine düzenli olarak otobüs seferleri bulunmaktadır. Bu seferler sabah 06:30 itibariyle başlayıp akşam 22:00’ye kadar devam etmektedir. Zile, Almus, Yeşilyurt, Turhal, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Reşadiye ve Sulusaray’ın ilçe ve köylerine otobüs seferleri düzenlenmektedir.

Tokkart ile binilen otobüsler, belirli saatlerde kalkıp sona ermektedir. Otobüs seferleri hakkında bilgi almak için tokathalkotobusleri.com sitesinden bilgi alabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Tokat merkez ilçesi dışındaki ilçeler ve köylere otobüs firmalarının servis hizmetleri vardır. Servisle ulaşım için gerekli olan bilgilere otobüs bileti aldığınız firmayı arayarak ulaşabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Şehir içi ulaşım için minibüsler çok fazla tercih edilmektedir. Her yere minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz ve çok sık sefer yapan minibüsleri her güzergahta 15 dakikada bir bulabilirsiniz.

Zile, Almus, Yeşilyurt, Turhal, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Reşadiye ve Sulusaray’a minibüs seferleri düzenlenmektedir. Tokat’ta ulaşım oldukça ekonomiktir ve minibüs, taksi ya da halk otobüsleri ile istediğiniz yere trafiğe takılmadan varabilirsiniz.

En Popüler Malatya - Tokat Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Tokat Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Çar
  parçalı az bulutlu
  11°C
 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  13°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  13°C
 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  11°C
 • açık
  Paz
  açık
  14°C

Haritada Tokat

Tokat Hakkında

Nüfus
593.990
Plaka
60
Telefon Kodu
356