Malatya Tokat Otobüs Bileti

Malatya - Tokat Otobüs Seferleri

 • Tokat Seyahat
  MALATYA
  23:30
  TOKAT
  05:00
  250,00 TL
 • Mardin Seyahat
  MALATYA
  00:29
  TOKAT
  05:59
  250,00 TL
 • Öz Gülaras Turizm
  MALATYA
  19:10
  TOKAT
  00:30
  280,00 TL
 • Can Diyarbakır Turizm
  MALATYA
  20:30
  TOKAT
  01:30
  250,00 TL
 • Mis Amasya Tur
  MALATYA
  23:30
  TOKAT
  05:00
  250,00 TL
 • Tokat Yıldızı Seyahat
  MALATYA
  01:45
  TOKAT
  07:00
  300,00 TL
 • Adiyaman Ünal
  MALATYA
  19:30
  TOKAT
  01:00
  280,00 TL
 • Özlem Cizre Nuh
  MALATYA
  22:30
  TOKAT
  03:00
  250,00 TL
 • Öz Diyarbakır
  MALATYA
  00:01
  TOKAT
  05:31
  280,00 TL
 • Vangölü Turizm
  MALATYA
  17:00
  TOKAT
  22:00
  280,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Malatya - Tokat Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Gülaras
Adıyaman Öz Gülaras Turizm
Can Diyarbakır Turizm
Elazığ Hazar Turizm
Mardin Seyahat
Metro Turizm
Mis Amasya
Mis Amasya Tur
Özlem Cizre Nuh
Tokat Seyahat
Tokat Yıldızı
Vangölü Turizm

Malatya - Tokat Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Malatya Tokat arası genellikle 5 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Malatya Tokat arasında sefer yapan otobüs firmaları Adıyaman Gülaras, Adıyaman Öz Gülaras Turizm, Can Diyarbakır Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Mardin Seyahat, Metro Turizm, Mis Amasya, Mis Amasya Tur, Özlem Cizre Nuh, Tokat Seyahat, Tokat Yıldızı, Vangölü Turizm firmalarıdır.
Malatya Tokat otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 250 TL kadardır.
En ucuz Malatya Tokat otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Malatya Hakkında

Kayısı diyarı olan Malatya, Doğu Anadolu bölgesinin batısında yer almaktadır. Deniz seviyesinden 960 metre yüksekliğinde olan bu kenti karasal iklim koşullarına tabidir.

Birçok piknik alanı ve dinlenme merkezinde doğanın güzellikleri ile iç içe vakit geçirmek mümkün olmaktadır. Yarısından çoğu mera olan Malatya  topraklarında orman azdır.
Bölgenin ekonomisi kayısı fabrikalarında üretilen ürünlere dayanır ve teşvikler kapsamında birçok yatırım yapılmıştır.

Bölgenin göç verme oranı gittikçe azalmaktadır. Çünkü teşvikler, yatırımları arttırmakta, yatırımlar da iş gücünü saplamaktadır. Devlet tiyatrosu, kültür merkezi bulunan Malatya’da Arkeoloji müzesi, havalimanı, üniversite bulunmaktadır.

Eğitim açısından gelişmiş olan Malatya, turistik açıdan birçok dini merkez, Arslantepe Höyüğü ve 27 medeniyetin izlerini taşıyan kalıntılarıyla tarihsel açıdan önemli bir konumdadır. 
 

Tokat Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Tokat Tokat otogarından şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Çünkü merkezde bulunan otogar, her zaman toplu ulaşım araçlarının bulunduğu bir alandadır.

Otogardan ücretsiz servislerle ulaşım için (0356)  213 36 62 numarasından otogarı arayarak, otobüs firmanızın yazıhanesini bağlamasını isteyebilirsiniz ve güzergahları öğrenebilirsiniz. Tokat otogarında yoğun bir trafik yoktur. Ancak yoğun dönemlerde otogardan giriş ve çıkış yapan otobüsler, şehir trafiğini etkilemektedir. Bu nedenle yaz aylarında biraz fazla etkilenen otogarda yoğun bir trafik olabilir. Yerel firmalardan en uygun otobüs bileti temin edebilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile seyahat etmek isterseniz şoförle güzergahı görüşerek detaylı bilgi edinebilirsiniz. (0356) 212 00 28 numarasından ulaşabileceğiniz duraktan taksi çağırabilirsiniz. Taksimetre açılış ücretleri ve km başına eklenen ücretlerle fiyatlandırılan taksilerde gece tarifesi yoktur.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Tokat belediyesinin otobüsleri ile şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Tokat ilçeleri ve köylerine düzenli olarak otobüs seferleri bulunmaktadır. Bu seferler sabah 06:30 itibariyle başlayıp akşam 22:00’ye kadar devam etmektedir. Zile, Almus, Yeşilyurt, Turhal, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Reşadiye ve Sulusaray’ın ilçe ve köylerine otobüs seferleri düzenlenmektedir.

Tokkart ile binilen otobüsler, belirli saatlerde kalkıp sona ermektedir. Otobüs seferleri hakkında bilgi almak için tokathalkotobusleri.com sitesinden bilgi alabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Tokat merkez ilçesi dışındaki ilçeler ve köylere otobüs firmalarının servis hizmetleri vardır. Servisle ulaşım için gerekli olan bilgilere otobüs bileti aldığınız firmayı arayarak ulaşabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Şehir içi ulaşım için minibüsler çok fazla tercih edilmektedir. Her yere minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz ve çok sık sefer yapan minibüsleri her güzergahta 15 dakikada bir bulabilirsiniz.

Zile, Almus, Yeşilyurt, Turhal, Artova, Başçiftlik, Erbaa, Niksar, Reşadiye ve Sulusaray’a minibüs seferleri düzenlenmektedir. Tokat’ta ulaşım oldukça ekonomiktir ve minibüs, taksi ya da halk otobüsleri ile istediğiniz yere trafiğe takılmadan varabilirsiniz.

En Popüler Malatya - Tokat Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Tokat Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Çar
  hafif kar yağışlı
  -12°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  -14°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -15°C
 • hafif kar yağışlı
  Cmt
  hafif kar yağışlı
  -12°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  -14°C

Haritada Tokat

Tokat Hakkında

Nüfus
593.990
Plaka
60
Telefon Kodu
356