Malatya Kernek Turizm Online Otobüs Bileti

Malatya Kernek Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Malatya Kernek Turizm Hakkında

Malatya Kernek Turizm

Ahmet Karakaya tarafından kurulmuş olan Malatya Kernek turizm şirketi, şehirlerarası otobüs firmasıdır. Firma 2006 yılında kurulmuştur. Uzun zamandır hizmet veren Malatya Kernek Turizm merkezi Malatya’dır.

Hizmet ve Programları

Otobüs firmasının sunmuş olduğu hizmette programlar ve hizmetler detaylandırılıyor. Sizin yolculuğunuzun en iyi şekilde gerçekleşmesini sağlamak açısından, yolculuk sırasında ve öncesinde en iyi şekilde hizmet veriliyor. Otobüs yolculuğunuz sırasında güler yüzlü personelden hizmet almanızın yanı sıra, memnun kalacağınız bir otobüste yer almanız da önem veriliyor.
  • İkramlar: Otobüste sunulan ikramlar oluyor. Yolculuğunuz sırasında muavin tarafından sunulan tatlı tuzlu yiyecekleri, sıcak soğuk içecekleri alabilirsiniz. Muavinler zaman zaman servisi yeniler. Yolculuğunuzun uzunluğu ya da yolculuk durumuna göre değişir. Bunları göz önünde bulundurarak programlı şekilde servis yapılacaktır.

  • Otobüs Özellikleri: Bakıldığında hizmet seçeneklerinden en iyi şekilde yararlanmak otobüs özellikleri ile oluyor. Otobüste TV olması çok sayıda yolcu için avantajlı oluyor. Film izlemek, TV kanallarını izlemek, Mp3 dinlemek isteyen kişiler için araçta bu özelliğin olması önemli. Ayrıca USB ve priz olması da önemli. Araçlarca cihazlarınızı şarj etmek açısından yolculuğunuzun keyifli geçmesi için bu özelliklere yer veriliyor.

Seferleri

Şehirlerarası gerçekleşen yolculuklar için seferler belirlendiğinden, seferlere göre biletlerinizi almanız mümkün. Bunun için bilet satış noktalarını ziyaret edebilir, dilerseniz online satış yapılan sitelerden giriş yapabilirsiniz. Farklı varış ve kalkış noktaları üzerinden çok sayıda Malatya Kernek Turizm otobüs seferleri belirleniyor. Bunlara dikkat ederek, seferlere göre biletlerinizi alabilirsiniz.
  • Şehirlerarası Seferler: Malatya kalkışlı olan çok sayıda sefer olacak. Bu seferlerin gerçekleşmesinde çok sayıda varış noktası belirlenmiştir. Bakıldığında güzergahların çok olduğunu göreceksiniz. Sizin için uygun olması halinde, şehirlerarası yolculuk için biletinizi temin edebilirsiniz.

  • Servis Seferleri: Servislerin kalkışlarının da belli bir saat dilimi içinde olduğunu bilmelisiniz. Bu saat dilimi içinde bulunulan ilin merkezine ya da direkt olarak otogara servis hizmeti sağlanabilir. Biletinizi alırken bununla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Konaklama tesisleri aracılığı ile mola veriliyor. Malatya Kernek Turizm şehirlerarası konaklama tesisleri kapsamında sunulan işletmecilik yok. Ancak yapılan yolculuklarda verilen molalar için tercih edilen dinlenme tesisleri belirlenmiştir. Bu tesislerde yapılan molalarda yolculuların ihtiyaçlarını karşılamasına özen gösteriliyor.

Abant Özçelik Dinlenme Tesisi

Bolu’da bulunan dinlenme tesisinde temel ihtiyaçlarınızı kısa bir süre içinde karşılayabilirsiniz. Sizin için mescit ve tuvalet alanları geniş bir şekilde sunuluyor. Yemek yemek  market için de tesisten faydalanabilirsiniz.

Velioğlu Dinlenme Tesisleri

Otobüsler için özel park alanı belirlemiş olan Velioğlu Dinlenme Tesisleri Sivas’ta bulunuyor. Dinlenme tesisinde restoran, mescit, market gibi pek çok alan bulunuyor.

Yücesan Dinlenme Tesisleri

Kırşehir’de bulunan dinlenme tesisi, direkt olarak 0 386 812 48 18 numarası üzerinden bilgi veriyor. Dinlenme tesisinde yemek yiyebilir, market ve buna benzer ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunun sayısına yönelik bilgi yok; fakat otobüs filosunda yer alan otobüslerin belgeli  - kontrollü  - kurumsal şekilde hizmet verdiğine yönelik detaylar sunuluyor. Sizin güvenliğinizden herhangi bir şekilde ödün vermeden hizmet almanız sağlanıyor. Otobüs filosunda yer alan araçlarda teknolojik anlamda tüm yeterlilik var. Kullanmak istediğiniz USB priz gibi pek çok özellik, otobüs filosunda yer alan tüm araçlarda bulunuyor. Malatya Kernek Turizm otobüs filosu için sunulan özelliklere kapsamında rahat bir şekilde yolculuğunuzu yapacağınızı bilmelisiniz. Güvenli ve konforlu şekilde hareket edebileceğiniz, memnun kalacağınız bir yolculuk için filoda ki otobüs sayıları arttırılıyor.
 

Malatya Kernek Turizm İletişim

Telefon: 444 46 44
Telefon: (0422) 238 39 39

Adres:
Merkez, Atatürk Cad. No:16, 44100 Battalgazi/Malatya

Malatya Kernek Turizm Seferleri

Malatya Kernek Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Malatya Kernek Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok