Lüks Oklar Seyahat Otobüs Bileti Al

Lüks Oklar Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Lüks Oklar Seyahat Hakkında

Lüks Oklar Seyahat

2019 yılında kurulmuş bir şehirlerarası yolcu taşımacılığı firmasıdır. Yakın tarihte kurulmasına rağmen kısa zamanda çok yol katetmiş bir firmadır. Lüks Oklar Seyahat merkezi İstanbul’dadır. İstanbul başta olmak üzere ülkenin dört bir yanına seferler düzenlenmektedir. Turizm firmasının kurucusu Cihan Ok’tur. Firmanın vizyonu, yolcularının güvenliğinin temin edilip memnuniyetlerinin sağlanmış olarak en kısa sürede gitmek istedikleri lokalizasyona ulaşmalarını sağlamaktır.
Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması sayesinde misafirlerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Firma çalışanları ile; insanlık değerlerine, topluma ve çevreye saygılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmanın misyonu ise, misafirlerinin konforunu sağlarken güvenliklerinin temin edilmesini sağlamaktır. Firma, her şeyin önünde güvenliğin tutulması sayesinde misafirlerinde bir güven duygusu oluşturmuştur.
Şehirler arası yolcu taşımacılığında kalitenin adresi olan Lüks Oklar, etrafta iyi hizmeti ile bilinmektedir.

Seferleri

Türkiye genelinde toplam 5 durağı bulunmaktadır. Başta büyük şehirler olmak üzere birçok şehre sefer düzenlenmektedir. İstanbul, Ankara, Çanakkale, Antalya, İzmir, Bursa, Sakarya(Adapazarı) ve Hatay(Antakya) gibi çeşitli şehre seferler yapılmaktadır. Lüks Oklar Seyahatin seferleri günün farklı saatlerinde düzenlenmektedir. Seferler hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için satış ofisleri ile iletişime geçebilirsiniz.


Otobüs Filosu

Otobüs filosu, bünyesinde yeni nesil teknolojiye sahip araçları içermektedir. Bu araçların dizaynı tamamıyla yolcuların konforu düşünülerek yapılmıştır. 2+1 koltuk seçeneği ile de tek oturma opsiyonu bulunmaktadır. Koltukların sırt kısımlarında ekranlar bulunmaktadır. Bu ekranlardan sık izlenen yerel kanalları izleyebilir zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Bunun yanında müzik dinleyebilirsiniz. Araçların içerisindeki koltukların arasındaki uzaklık, uzun boylu kişilerinde sığabileceği şekilde olup ergonomik taşıtlardır.
Araçların muayeneleri düzenli ve titizlikle yapılmaktadır. Önceliğin güvenliğin sağlanması olduğundan, araçların güvenlik kurallarına uyduğundan emin olunmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Lüks Oklar seferler sırasında servis ettiği ikramlar ile ilgili bir bilgi mevcut değildir.
Lüks Oklar Seyahat ile yolculuk etmek istiyorsanız gitmek istediğiniz güzergaha ve saate biletinizi bilet.com sitesi üzerinden satın alabilirsiniz. Bilet.com sitesine ait uygulamayı telefonunuza indirerek de dilediğiniz bileti satın alabilirsiniz. Hem uygulamada hem de internet sitesinde bulunan online ödeme güvenliği sayesinde gönül rahatlığıyla bilet satın alabilirsiniz.

Lüks Oklar Seyahat İletişim

Lüks Oklar Seyahat Seferleri

Lüks Oklar Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Oklar Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Lüks Oklar Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Lüks Oklar Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Lüks Oklar Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Lüks Oklar Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Lüks Oklar Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Lüks Oklar Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Lüks Oklar Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Lüks Oklar Seyahat otobüs firması başlıca şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 0 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Lüks Oklar Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Lüks Oklar Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok