Lüks İstanbul Turizm Online Otobüs Bileti

Lüks İstanbul Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Lüks İstanbul Turizm Hakkında

Lüks İstanbul Turizm

LÜKS İSTANBUL TURİZM OTOBÜS FİRMASI
Uzun senelerdir Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan gibi yabancı ülkelere otobüs ile ulaşma imkanı sunan otobüs firması kaliteli hizmetine devam etmektedir. Genellikle hava yolu ile gidilmesi tercih edilen yabancı ülkelere sağladığı otobüs yolculuğu imkanı ile diğer otobüs firmalarından farkını ortaya koymaktadır.
OTOBÜS FİLOSU
Yıllardır ulaşım sektöründe olan otobüs firması sektöre gelen tüm yeniliklerin hem öncüsü olmuş hem de otobüslerinde bu yeniliklere fazlasıyla yer vermiştir. Yolcuların kaliteli ve huzurlu bir yolculuk geçirmesi, yolculuk boyunca herhangi bir sorun yaşanmaması için tüm çalışanlar el birliği ile çalışmaktadır.

  • Uzun süren yolculuk boyunca yolcuların kendilerini rahat hissetmesi için ihtiyaçları olan şey geniş oturumlu, yatış pozisyonlarında başka yolcuları rahatsız etmeyecek, her yetişkinin kolaylıkla sığacağı koltuklardır. Lüks İstanbul turizm otobüs firması da otobüsünün dizaynını ona göre yapmıştır.
  • Yolculuk süresince yolcular için ücretsiz wifi, usb şarj imkanı ve otobüs prizleri her koltuk için bulunmaktadır. Bu imkanlar sayesinde şarjı biten elektronik cihazlarınızı şarj edebilir, wifi sayesinde internetinizden harcamadan internete girebilirsiniz.
  • Yolculuk süresince çeken tv ve radyo her koltuk için bulunan tablet ekranda mevcuttur. Yanında kulaklığı olmayan yolcular için muavin tarafından yolculara kulaklık vb. verilebilmektedir.
  • Otobüs filosunu oluşturan otobüsler yeni otobüsler olmak da ve düzenli muayeneden geçmektedir. Yolculara daha iyi hizmetler sunabilmek için gelen tüm yenilikler direkt olarak otobüslere uygulanmaktadır.
POPÜLER GÜZERGAHLARI
En popüler güzergahları Ukrayna, Azerbaycan, Gürcistan olup bu yabancı ülkelere kara yolu ile ulaşma imkanı sunan ilk otobüs firmalarındandır.
  • Uzun süren yolculuk boyunca ihtiyaca göre ayarlanmış molaları sayesinde yolcuğunuzu uzatmadığı gibi yol boyunca sıkılmanıza da engel olur.
  •  Mola için seçtiği yerler eşsiz güzelliklere sahip, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kaliteli yerlerdir.
  • Yolculuğun tam tahmin edilen sürede tamamlanması için ekstra mola verme, mola yerinde süre uzatma gibi olayların yaşanmasına izin verilmez.
Uzun güzergahların sıkılmadan rahatça tam zamanında tamamlandığı otobüs firması Lüks İstanbul turizm otobüs firmasıdır.
İMKAN, HİZMET VE PROGRAMLAR
Yolcuların konforu ve mutluluğu için imkanlara ve hizmetlere sınır koymayan bir otobüs firmasıdır. Yolculara otobüs çalışanlarının onlara hizmet için var olduklarını her daim hissettirirler. Otobüs içinde hizmet veren muavinler yolcuların yol hakkında sorularını yanıtlayabilir, onlara otobüs içindeki ikramları sunar ve daha birçok hizmeti ayaklarına getirebilir. Yolculuk uzun sürse de rahatınız bozulmasın istiyorsanız Lüks İstanbul Turizm yolcusu olabilirsiniz. Lüks İstanbul Turizm otobüs firması biletlerini sitemizden satın alabilirsiniz.

Lüks İstanbul Turizm İletişim

Telefon: 0212 511 88 91
Telefon: 0532 615 22 21
E-Posta: info@luksistanbul.com
Website:

Adres:
Luks -İstanbul - Ukrayna - Kiev Şehzadebaşı Cd. Şehzade Han No: 5/26 Vezneciler Fatih İstanbul

Lüks İstanbul Turizm Seferleri

Lüks İstanbul Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks İstanbul Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok