Lüks Hitit Turizm Online Otobüs Bileti

Lüks Hitit Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Lüks Hitit Turizm Hakkında

Lüks Hitit Turizm

LÜKS HİTİT SEYAHAT
Çorum merkezli kurulan otobüs firması bölgesinde en sık sefer düzenleyen otobüs firmalarından oldu. Seyahat ederken yolcuların yaşadıkları sorunları tek tek belirleyerek kendi otobüs firmasını bu sorunların yaşanmayacağı iyileştirilmiş özelliklere sahip bir otobüs firması haline getirdi. Yolcuların daha iyi şartlarda seyahat edebilmesi için hizmetini geliştirmeye, otobüslerine yeni özellikler getirmeye devam ederek bölgesinde en çok kullanılan otobüs firması olma yolunda ilerliyor.
OTOBÜS FİLOSU
Kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan otobüs firmalarının önem verdiği konuların başında otobüs filosunu oluşturan otobüslerin kalitesi gelir.. Hızlı ve güvenli yolculuklar için otobüslerinizin de yeni ve sık bakımı yapılan otobüsler olması gerekir. Sadece güvenli bir sürüş için de değil yolcuların rahatı için gerekli olan şey de geniş oturumlu, sağlam otobüslerdir. Yolcuların otobüs firması seçerken de dikkat ettiği noktalar otobüslerin durumudur. Lüks Hitit seyahat otobüs firmasına ait otobüslerin özellikleri:

  • Koltuk genişliği yetişkin bir insanın çok rahat sığacağı boyutlarda ve başka koltuklarla arasındaki mesafenin de insanları rahatsız etmeyecek bir yakınlıktadır.
  • Çift kişilik koltukların yanı sıra cam kenarı tek kişilik koltuklarda mevcuttur.
  • Her mevsim yapacağınız yolculukta konforunuzdan ödün vermemeniz için ısıtma ve soğutma sistemleri mevcuttur.
  • Her kişiye özel bulunan tablet ekranlar sayesinde sıkılmadan bir yolculuk geçirmeniz mümkün olur.
  • Otobüs içinde bulunan ücretsiz wifi, USB şarj imkanı sayesinde kendi kişisel elektronik cihazlarınızla da keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz.
Daha birçok yenilikçi özelliğe sahip otobüs firması özelliklerine özellik katarak hizmet vermeye devam etmektedir.
POPÜLER GÜZERGAHLARI
En sık hizmet verdiği güzergahı Çorum- Amasya olsa da yolcularının talebini karşılamak için bünyesine yeni güzergahları eklemektedir. Yeni güzergahları eklerken de önceliği müşteri memnuniyetinden yana olmaktadır.
  • İnsanlar İçin en kıymetli şeyin zaman olduğunu bilen otobüs firması yolculuğun başlangıç ve bitiş sürelerinde herhangi bi aksamaya izin vermez.
  • Mola verilen yerleri yolcuların ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde özel olarak seçiyor ve mola sürelerini herkesi memnun edecek ortalama bi süre olarak ayarlanmasını sağlıyor.
İKRAM, HİZMET VE PROGRAMLAR
Müşteri memnuniyetini ilk sıraya alan otobüs firması yolculuğa yolcuların her ihtiyacını karşılayacak şekilde hazır olarak çıkar. Yolculuk boyunca güler yüzle hizmet alabileceğiniz muavinler mevcuttur. Bu muavinlere molalar hakkında, ineceğiniz durak hakkında sorular sorabilir gerekli bilgileri alabilirsiniz. Muavin belli aralıkla ikram servisini gerçekleştirecektir ama siz de ihtiyacınıza göre muavinden ekstra ikram talep edebilirsiniz. Bu kaliteli ve güler yüzlü hizmete en uygun fiyatlarla sahip olmak isteyen yolcuların lüks Hitit seyahat firmasını seçmesini tavsiye ederiz. Lüks Hitit seyahat firması otobüs biletlerine de en güvenli şekilde sitemizden ulaşabilirsiniz.

Lüks Hitit Turizm İletişim

Telefon: 0 (364) 225 44 06

Adres:
Çepni Mah. Küme Evleri Çorum Yeni Otogarı Çorum Merkez, Çorum

Lüks Hitit Turizm Seferleri

Lüks Hitit Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lüks Hitit Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok