Lilian Expres Turizm Online Otobüs Bileti

Lilian Expres Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Lilian Expres Turizm Hakkında

Lilian Expres Turizm


Lilian Expres Turizm, 2021 yılında Ümit Demir tarafından kurulmuştur. Yenilikçi yapısıyla sektöre hızlı giriş yapmış ve kaliteli hizmetin vazgeçilmez adresi olmayı hedef edinmiştir. Müşterilerinin seyahat sırasında geçirdiği vakitlerini verimli geçirmeleri için kullandığı araçlara önem vermektedir. Yolcularını gidecekleri yere kadar güvenle ulaşmalarını sağlarken, aynı zamanda yolcu haklarına saygı duyan bir vizyon ile güler yüzlü personele sahiptir. Yüksek standartlı bir hizmet sunmak için var gücüyle çalışan Lilian Expre Turizm, “Önce Güven” ilkesiyle eksiksiz hizmet sunmayı hedef edinmiştir.
 

Seferleri

Ulusal karayolu taşımacılığı yapan firma, İstanbul’dan Romanya ve Moldova şehirlerine, değerli yolcularını ulaştırmaktadır. Kişinev ve Bükreş şubelerine belli saatlerde, yaklaşık 12 saat süren seferler düzenlenmektedir. Kişnev-İstanbul güzergah üzerinde Bükreş durağından aktarma ile yola devam etmektedir. Lilian Expres Turizm sefer bilgilerine bilet.com internet adresinden ulaşabilirsiniz.
 

Otobüs Filosu

Son model otobüsleri ile uluslararası karayolu taşımacılığı konfor ile buluşturan Lilian Expres Turizm, 2+2 otobüsleri ile hizmet vermektedir. 46 yolcu sayısı ile geniş filosu bulunan firma, Mercedes Travego ve Setra markalı yeni nesil araçları yolculuklarında tercih etmektedir.


İkramlar ve Hizmetler

Otobüslerde yer alan geniş ve konforlu koltuklar ile seyahat boyunca rahat edebilirsiniz. Araçlarda koltuk arkası LCD ekran ile yolculuk esnasında tv kanalları ve filmleri araç kulaklıkları ile izleyebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz. Okuma ışıkları ile yolculuğunuzu kitap okumayı tercih ederek de geçirebilirsiniz. Koltuk arkasında bulunan 220V piriz girişleri ile elektronik aletlerinizi şarj edebilirsiniz. Güçlü klimaları sayesinde yaz aylarında serin, kış aylarında ise sıcak olacak şekilde ortama uygun ısıyı sağlayan araçlar kullanılmaktadır. Ayrıca yolcuların üst düzey güvenliği için emniyet kemerleri de araç içerisinde bulunmaktadır. Yolculuk sırasında yiyecek ve sıcak-soğuk içecek ikramlıkları da siz değerli yolcularının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yapılmaktadır. Pandemi koşullarından dolayı hijyen koşullarına verilen yüksek önem ve ulusal prosedür olmasından dolayı yolcularının 2 doz aşı olması ve son 72 saat PCR testinin negatif olması gerekmektedir. Yolculuk esnasında maskelerin doğru kullanıldığına dikkat edilir.

Size uygun sefer ve bilet bilgilerine bilet.com internet adresinden ulaşabilir, biletinizi güvenli alışveriş ile hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.
 
 

Lilian Expres Turizm İletişim

Telefon: 0 212 658 00 84
Telefon: 0 533 443 84 84
Website:

Adres:
ALTINTEPSİ MAH. Y.KEMAL CAD. BÜYÜK İSTANBUL OTOGARI BLOK NO :93/Z088 BAYRAMPAŞA / İSTANBUL

Lilian Expres Turizm Seferleri

Lilian Expres Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lilian Expres Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok