Lider Doğu Anadolu Turizm Otobüs Bileti Al

Lider Doğu Anadolu Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Lider Doğu Anadolu Turizm Hakkında

Lider Doğu Anadolu Turizm

Ağrı Merkezli olarak kurulan ve tüm Türkiye genelinde faaliyet gösteren Lider Doğu Anadolu Turizm şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. Firma 2011 yılında İbrahim İlhan tarafından kuruldu. Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde kurulan firma günümüzde Türkiye’nin dört bir köşesine sefer düzenliyor.

Hizmetleri

Lider Doğu Anadolu Turizm firması bilet satışlarını şubeleri aracılığıyla gerçekleştiriyor. Kendisine ait bir internet sitesi bulunmayan firmanın biletleri diğer ortak siteler aracılığıyla satılıyor. Bu sitelerden de online olarak bilet alınabilir ve hizmetlerden faydalanılabilir.
Doğu Anadolu Bölgesinden Ege ve Marmara’ya kadar pek çok bölgeye giden firma yolcuların konforu için son model araçlar kullanıyor. Bu kapsamda araçlarda televizyon, priz, wi-fi gibi imkanları bulabilmeniz mümkündür. Araçların modeli ve türüne göre de bu özellikler değişiklik gösterebiliyor. Ancak firmanın sürekli olarak kendisini geliştirdiği ve araç donanımlarını artırdığını da belirtmek gerekir. Genç bir filoyla hizmet veren firma şartları sağlamayan otobüslerle de yollarını ayırıyor.
Otobüslerde soğuk ve sıcak içecek ikramları bulunuyor. bu kapsamda çay, kahve, meyve suyu, limonata gibi içecekler ile birlikte bisküvi, çubuk kraker ve kek gibi ikramlar yapılıyor. Ayrıca istenilen her zaman su ikramı da yapılıyor. Uzun yolculuklar sırasında müşterilerin ihtiyaçları bu şekilde karşılanmış oluyor.


Seferleri

Firmanın seferlerinin merkezinde Doğu Anadolu Bölgesi yer alıyor. Ancak Ankara’dan İstanbul’a, Aydın’dan Erzurum’a kadar geniş bir coğrafya da Lider Doğu Anadolu seferleri ile karşılaşabilirsiniz. Çok uzak noktalara gittiği için arada yer alan illerimize gitmek isteyen yolcular da bu firmadan istifade edebilir.


Dinlenme Tesisleri

Firma çok sayıda dinlenme tesisi ile anlaşmalı olarak çalışıyor. Türkiye’nin dört bir tarafında yer alan dinlenme tesislerinde yolcular güzel vakit geçirerek yolculuğun yorgunluğunu atabiliyor. Bu tesislerde yemek ve tuvalet ihtiyacı giderilebilmekte ve aynı zamanda hediyelik eşya satın alınabilmektedir. Bunun yanı sıra namaz kılan yolcular mescidi kullanabilmektedir. Molalar genellikle yarım saat şeklinde gerçekleştiriliyor. Sürenin dolması ile birlikte otobüs hareket ediyor.
Lider Doğu Anadolu Turizm ülke genelindeki terminallerde yer alan şubeleri ile hizmet sunuyor. Sefer düzenlenen tüm terminallerde firmanın şubesi bulunuyor. Yolcular herhangi bir sorun yaşamaları durumunda bu noktalardan iletişim kurabilir.


Otobüs Filosu


Firmanın otobüs filosu son model araçlardan oluşuyor. Ağırlıklı olarak Mercedes travego modellerinden oluşan filodaki otobüslerin yaşları da oldukça gençtir. 2+1 ve 2+2 modellerle yolcuların diledikleri gibi seyahat etmelerine imkan sunuluyor.

Lider Doğu Anadolu Turizm İletişim

Telefon: (0472)-312-40-94
E-Posta: bilgi@liderdoguanadolu.com
Website:

Adres:
Çiftepınar mah. Belediye Otogarı Belediye Cad. 11 Doğubeyazıt/Ağrı/TÜRKİYE

Lider Doğu Anadolu Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lider Doğu Anadolu Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok