Lider Doğu Anadolu Turizm Lider Doğu Anadolu Turizm Otobüs Bileti

Lider Doğu Anadolu Turizm Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
87
Genel Merkezi
Ağrı
Kuruluş Tarihi
2011
Firma Puanı
4 / 5

Lider Doğu Anadolu Turizm Hakkında

Lider Doğu Anadolu Turizm

Ağrı Merkezli olarak kurulan ve tüm Türkiye genelinde faaliyet gösteren Lider Doğu Anadolu Turizm şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. Firma 2011 yılında İbrahim İlhan tarafından kuruldu. Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde kurulan firma günümüzde Türkiye’nin dört bir köşesine sefer düzenliyor.

Hizmetleri

Doğu Anadolu Bölgesinden Ege ve Marmara’ya kadar pek çok bölgeye giden firma yolcuların konforu için son model araçlar kullanıyor. Bu kapsamda araçlarda televizyon, priz, wi-fi gibi imkanları bulabilmeniz mümkündür. Araçların modeli ve türüne göre de bu özellikler değişiklik gösterebiliyor. Ancak firmanın sürekli olarak kendisini geliştirdiği ve araç donanımlarını artırdığını da belirtmek gerekir. Genç bir filoyla hizmet veren firma şartları sağlamayan otobüslerle de yollarını ayırıyor.
Otobüslerde soğuk ve sıcak içecek ikramları bulunuyor. bu kapsamda çay, kahve, meyve suyu, limonata gibi içecekler ile birlikte bisküvi, çubuk kraker ve kek gibi ikramlar yapılıyor. Ayrıca istenilen her zaman su ikramı da yapılıyor. Uzun yolculuklar sırasında müşterilerin ihtiyaçları bu şekilde karşılanmış oluyor.


Seferleri

Firmanın seferlerinin merkezinde Doğu Anadolu Bölgesi yer alıyor. Ancak Ankara’dan İstanbul’a, Aydın’dan Erzurum’a kadar geniş bir coğrafya da Lider Doğu Anadolu seferleri ile karşılaşabilirsiniz. Çok uzak noktalara gittiği için arada yer alan illerimize gitmek isteyen yolcular da bu firmadan istifade edebilir.


Dinlenme Tesisleri

Firma çok sayıda dinlenme tesisi ile anlaşmalı olarak çalışıyor. Türkiye’nin dört bir tarafında yer alan dinlenme tesislerinde yolcular güzel vakit geçirerek yolculuğun yorgunluğunu atabiliyor. Bu tesislerde yemek ve tuvalet ihtiyacı giderilebilmekte ve aynı zamanda hediyelik eşya satın alınabilmektedir. Bunun yanı sıra namaz kılan yolcular mescidi kullanabilmektedir. Molalar genellikle yarım saat şeklinde gerçekleştiriliyor. Sürenin dolması ile birlikte otobüs hareket ediyor.

Otobüs Filosu


Firmanın otobüs filosu son model araçlardan oluşuyor. Ağırlıklı olarak Mercedes travego modellerinden oluşan filodaki otobüslerin yaşları da oldukça gençtir. 2+1 ve 2+2 modellerle yolcuların diledikleri gibi seyahat etmelerine imkan sunuluyor.

Lider Doğu Anadolu Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular )
Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Lider Doğu Anadolu Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Lider Doğu Anadolu Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Lider Doğu Anadolu Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Lider Doğu Anadolu Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Lider Doğu Anadolu Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Lider Doğu Anadolu Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Lider Doğu Anadolu Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Lider Doğu Anadolu Turizm otobüs firması başlıca Ağrı, Erzincan, Erzurum, Aksaray, Amasya şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 29 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Lider Doğu Anadolu Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Lider Doğu Anadolu Turizm Hakkında Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4

1 Değerlendirme

Afsoun

****

07-08-2022

her sey iyi di memnunuz


Lider Doğu Anadolu Turizm İletişim
Telefon: (0472)-312-40-94
E-Posta: bilgi@liderdoguanadolu.com

Adres:
Çiftepınar mah. Belediye Otogarı Belediye Cad. 11 Doğubeyazıt/Ağrı/TÜRKİYE
Lider Doğu Anadolu Turizm Sağladığı İmkanlar
Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram