Lider Anatolia Turizm Online Otobüs Bileti

Lider Anatolia Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Lider Anatolia Turizm Hakkında

Lider Anatolia Turizm

Merkezi Çorum’da bulunan Lider Anatolia Turizm bölgeye uzun yıllardır hizmet vermektedir. Başta İstanbul, Ankara , Antalya ve Muğla olmak üzere Türkiye’nin bir çok il ve ilçesine ulaşım hizmeti sağlayan Lider Anatolia Turizm güvenilir ve konforlu bir yolculuk hizmeti sunmayı kendmine görev bilmiştir.

Bu illerden de Çorum ve ilçelerine yolcu taşıyan Lider Anatolia Turizm hizmet anlayışıyla sektörde öncü firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.

Lider Anatolia Turizm kendini tercih eden yolcularına terminal ve servis imkanı da sunmaktadır. Servis hizmeti bulunulan ile göre değişmektedir.

Lider Anatolia Turizm kaliteli ve deneyimli personeli ve son teknolojiyi takip eden araç sistemiyle yolcularına keyifli bir seyahat sağlamaktadır.

Lider Anatolia Turizm Amasya, Ankara, Aydın, Çorum, Denizli, Hatay , Isparta, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası, İzmir, Kocaeli, Manisa, Mersin, Muğla, Osmaniye, Samsun, Uşak ve Yozgat’ta şubeleriyle yolcularına hizmet vermektedir.

Lider Anatolia Turizm yolcularına sunduğu sigortalı yolculuk imkanı ile de kendinizi güvende hissetmenizi hedeflemektedir.
 

Hizmet ve Programları

  • Lider Anatolia Turizm anlaşmalı oldukları web sitelerinden indirimli bilet alınması imkanı sağlamaktadır. Müşteriler internete firmanın adını yazarak çıkan linke tıklayıp, istediği otobüsten bilet alma ya da rezervasyon yaptırma hakkına sahiptir.
  • Lider Anatolia Turizm otobüslerinde konuklara sıcak ve soğuk pek çok içecek ikramı yapılmaktadır. İkramlar açık büfe şeklindedir. Açık büfeden bisküvi ve kraker sunumu yapılmaktadır. İkram sıklığı yol mesafesine göre değişmektedir. Yolcuların konforu için her türlü rahatlığın sağlanmasını hedefleyen Lider Anatolia Turizm ikramlarıyla da müşterilerini memnun etmeyi amaçlamaktadır.
  • Lider Anatolia Turizm otobüslerinde wireless internet bulunmaktadır. Cep telefonları ya da tabletlerinizi kullanarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Ayrıca tüm koltuklarda bulunan lcd ekranlar sayesinde kişisel olarak film izleyebilir, televizyon kanalları arasında geçiş yapabilirsiniz.


Seferler

İstanbul, Ankara, Muğla ve Antalya gibi Türkiye’nin pek çok farklı noktasına ulaşım sağlayan Lider Antolia Turizm Çorum’dan bölgenin ulaşım ihtiyacını karşılamaktadır. Ankara-Çorum, Çorum-Ankara, Ankara-İstanbul, Ankara-İzmir, İstanbul-Ankara, Samsun-Ankara,İzmir-Ankara, İstanbul-Çorum, Ankara-Sakarya, Ankara-Sungurlu ve Çorum-İstanbul Lider Anatolia Turizm’in en çok tercih edilen hatlarıdır.  


Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Lider Anatolia Turizm yolcularına seyahat yapılan bölge üzerindeki konaklama tesislerinden yararlanma imkanı sunmaktadır. Mola alanlarında bulunan süper market, yöresel market, tuvalet, mescit, bebek bakım alanları, dinlenme bölümleri, restoran ve fast food seçenekleriyle yolcular bütün ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamaktadır.


Otobüs Filosu

Lider Anatolia Turizm yolculuklarında Travego 15 SHD, Fortuna Man, Fortuna Mega Man, O403 Mercedes, Setra S417 HDH, Travego 17 SHD, Man Tourliner, Intouro Mercedes ve Wolksvagen Crafter araçlarıla hizmet vermektedir. 

Lider Anatolia Turizm İletişim

Telefon: 444 55 19
Telefon: 4445519

Adres:
Cepni Mahallesi, İnönü Caddesi, No: 70/80, Çorum

Lider Anatolia Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lider Anatolia Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok