Lider Adana Online Otobüs Bileti

Lider Adana En Popüler Otobüs Seferleri


Lider Adana Hakkında

Lider Adana

Lider Adana Seyahat; 2011 yılında kurulmuş yeni bir yolcu taşıma firmasıdır. Önde gelen bir firma olmakla beraber hem otobüs bileti hem uçak bileti satışı ile farklılığını ön plana çıkarmaktadır. E –bilet uygulaması yolcu taşıma firmaları içinde farklı bir uygulamaya imza atmıştır.  E – bilet uygulaması ile farklılığı yaşayan firma taksitli bilet satışı ile hiç bir firma da olmayan bir uygulama başlatmıştır. Mobil uygulaması sayesinde de istediğiniz anda istediğiniz yere bilet bulabileceksiniz. Avantajları bu firma ile yaşamaya ne dersiniz ?

Kaliteli ve güvenilir bir firma

Lider Adana Seyahat; yolcularına keyifli ve huzurlu bir yolculuğu sunmayı amaç edinmiş olan bu firma gelişen teknolojiyi araçlarında en iyi kullanan, müşteri isteklerine anında cevap verebilen, kaliteli ve güvenilir hizmet sunan, sektörüne yön vermiş bir firma olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Araçlarında ki personel güvenilir, kaliteli ve eğitime açık olmasından dolayı iyi yetişmeyi başarmıştır.

Seferleri

Lider Adana Seyahat; Adana da kurulmuş olan firma, Adana ‘ dan Türkiye ‘ nin birçok noktasına ulaşım imkanı sunmaktadır. Adana ‘ dan Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu ve Doğu Anadolu ‘ nun birçok şehrine seyahat etme imkanınız bulunmaktadır. Bu illerden de Adana ve Akdeniz bölgesinde ki bütün şehirlere ulaşabilirsiniz. 

Lider Adana İletişim

Telefon: 444 44 01
Telefon: 4444401
E-Posta: bilgi@lideradana.com.tr

Adres:
Çınarlı Mahallesi, 23. Sokak, No: 8, Adana

Lider Adana En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lider Adana Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok