Kütahya Seyahat Online Otobüs Bileti

Kütahya Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Kütahya Seyahat Hakkında

Kütahya Seyahat

Seyahat etmek bizi sevdiklerimize ulaştırır. Bu yolculuklarda, yolcuyu gözleyen kadar, yolda olanın da vaktin nasıl geçtiğini anlamaması gerekir. Bunun için ne zaman yolculuğa çıkacak olsanız, seyahat edeceğiniz firmanın ne derece güvenli, konforlu, kaliteli olduğunu sorgulama ihtiyacı duyarsınız. Her konuda olduğu gibi, seyahat ederken de iyi bir araştırma yapmak gerekir. Bir seyahat firmasının kaç yıldır hizmet verdiği, hizmet verirken nelere dikkat ettiği, araçlarının kalitesi, personelinin güler yüzü sorgulanmalıdır. Bu nedenle yolculuk yapacağınız firmayı iyi araştırmanızda fayda vardır.

1984’de başlayıp, günümüze kadar devam eden bu seyahat, yılların tecrübesiyle birleşerek müşterilerine rahatı ve konforu bir arada sunuyor. Kütahyalılar Seyahat, Simav ve Gediz ilçelerinin birlik olması sonucu saygın 40 üyesi ile ortak olup, aldıkları Mercedes 0302 otobüs markasıyla bu işe başlamışlardır. 25 yıldır hiç sorun yaşamayan ve yaşattırmayan firma, müşteri memnuniyetini sağlamayı her zaman başarmıştır.

Kütahyalılar Seyahat, daha çok ülkemizin batı bölgelerine hizmet vermekte olup, yolculuk ettiği yerler arasında; Ankara, Bursa, Eskişehir, Gebze, Gediz, İnegöl, Kula, Kütahya, Salihli, İstanbul, İzmir, İzmit, Simav, Turgutlu ve Sakarya bulunmaktadır.

2008 yılında hızla kurumsallaşmaya başlayan Kütahyalılar Seyahat, işe otobüslerini yenileyerek başlamıştır. Müşterilerinin, daima kendilerini rahat hissetmesi için Mercedes TRAVEGO otobüsler tercih edilmiştir.  Firma, kurulduğu dönemde bulunduğu bölgede birçok seyahat şirketi bulunmasına rağmen ayakta kalmayı başaran ve bulunduğu bölgenin dışa açılan bir penceresi olmayı başaran bir seyahat şirketi olmuştur.

Kütahya Seyahat İletişim

Telefon: 02742251042
Telefon: 02742251742

Adres:
Yeni Mahallesi, Serdar Sokağı, No: 19, Tavşanlı, Kütahya

Kütahya Seyahat Seferleri

Kütahya Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kütahya Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok