Kütahya Astur Otobüs Bileti Al

Kütahya Astur En Popüler Otobüs Seferleri


Kütahya Astur Hakkında

Kütahya Astur

Ege bölgesinin önemli illerden ve çinileri ile meşhur Kütahya ve bağlantılı seyahatleriniz için otobüs firmaları arasında yer alan Astur Kütahya Turizm birçok modern hizmet seçeneği ile yolculuk deneyiminizde fark yaratıyor. Firmanın gerek araçları ile ilgili hizmetleri gerekse sunduğu imkanlar incelemeye değer.

Astur Kütahya tüm araçlarında sunduğu Wi-fi bağlantı hizmeti, üyelik sistemi, araç içi gerek teknik donanımları gerekse ikramları ile yolcularına Kütahya yolculukları için keyifli saatler sunuyor. Koltuk arkası televizyonlar, kişisel müzik dinleyebilme, internet, oyun vb. hizmetler ile hem sizin hem de sizinle seyahat eden çocuklarınızın yolculuk boyunca tüm hizmetlerden yararlanması sağlanmaktadır.

Seferlerini Kütahya merkezli olarak, karşılıklı şekilde İstanbul, İzmit, Ankara gibi lokasyonlara düzenleyen firmanın ara durakları da mevcut. Bu sayede örneğin otobüs seyahatinizle bağlantılı olarak Sabiha Gökçen Havalimanı’ na kolaylıkla ulaşmanız mümkün olabiliyor. Astur Kütahya güvenli ve sorunsuz Kütahya seyahatleriniz için hizmetinizdedir.

Kütahya Astur İletişim

Telefon: (0274)-225-11-68
Telefon: 02742251168
E-Posta: info@kutahyaastur.tr

Adres:
Büyük İstanbul Otogarı, No: 9, Bayrampaşa, İstanbul

Kütahya Astur En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kütahya Astur Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok