Koç Turizm Online Otobüs Bileti

Koç Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Koç Turizm Hakkında

Koç Turizm


Koç Turizm, 1989 senesinde İstanbul'da kurulmuş bir şehirlerarası seyahat firmasıdır. Firma sektörün en köklü ve en öncü aktörlerinden biri durumundadır. Öncelikle işini özveriyle yapan, AR-GE yatırımlarına önem veren, güvenliği elden bırakmayan bir firmadır. Sektördeki yenilikçi ve kusursuza yakın hizmetleri ile adından sıkça söz ettirmeyi başarmış durumdadır. Firmanın en önemli hedefleri arasında; hizmetin kalitesini daimi bir şekilde yükseltmek, yeniliklere açık olmak, çalışan motivasyonunu sağlamak, sektörün lideri olarak sürdürülebilirliği sağlamak gibi unsurlar vardır.


Seferleri

Koç Turizm firması İstanbul merkezli bir kuruluş olsa da yurdun dört bir yanına faaliyetlerini taşımış durumdadır. İstanbul'da ve İstanbul çevresinde yer alan illerde firma hatrı sayılır bir bilinirliğe sahiptir. Müşteriler, Koç Turizm'i bir kez seçtiklerinde çoğunlukla olumlu dönütlerde bulunmaktadır. Peki firmanın nerelere seferleri bulunmaktadır? Koç Turizm; İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya, Gaziantep, Diyarbakır, Konya, Çanakkale, Kayseri, Mersin, Şanlıurfa, Hatay, Samsun, Malatya, Erzurum, İstanbul Havalimanı, Kocaeli ve Van.


Otobüs Filosu

Koç Turizm yalnızca şehirlerarası yolcu transferini sağlayan bir firma değildir. Firma aynı zamanda; şirketlerin, holdinglerin, fabrikaların, özel ya da kamu kurumlarının personel taşımacılığını da yapmaktadır. Buna ek olarak; öğrenci taşımacılığı, şehir dışı gezileri, şehir içi turları gibi hizmetler de sağlamaktadır. Tüm bu hizmetler göz önünde bulundurulduğunda filodaki araç sayısının yeterli düzeyde olduğu anlaşılacaktır. Firmanın filosunda yer alan araçların tamamı yeni modeller olmakla birlikte oldukça konforludur. Güvenilir ve rahat bir yolculuk için gayet ideal araçlara sahip bir firmadır.


İkram ve Hizmetler

Firma, filo konusunda başarılı olduğu kadar araç içi hizmetler ve ikramlar konusunda da oldukça başarılıdır. Yolculuk süresince güler yüzlü bir hizmet almanız kuvvetle muhtemeldir. Kurum olarak benimsedikleri güler yüzlü hizmet anlayışı ile müşteriler hizmet konusunda oldukça memnuniyet duymaktadırlar. Yolculuk süresince ikramlar cömert bir şekilde sunulmaktadır. Çeşitlilik ve ürünlerin kalitesi de yeterli düzeydedir.

Koç Turizm firmasına ait seferlere bilet almak için hemen bilet.com sitesini ziyaret edebilir, bilet düzenleyebilir ve hiçbir ek ücret ödemeye gerek kalmadan bilet satın alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Koç Turizm İletişim

Koç Turizm Seferleri

Koç Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Koç Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok