Koç Tur Online Otobüs Bileti

Koç Tur En Popüler Otobüs Seferleri


Sefer bulunamadı!

Koç Tur Hakkında

Koç Tur Otobüs Firması
Yolculuk etmek hayatın kaçınılmazları arasında yer etmeye hız kesmeden devam etmektedir. 31 yıldır ulaşım hizmetini sağlayan Koç Tur, yolculukların vazgeçilmezi arasında yerini korumaktadır. Geniş hizmet ağı ile bilindik bilet satışı sitelerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Yolculuklarınızın koltuğunu güvenli ve uzman bir firmaya bırakmak isterseniz ulaşım konusunda Koç Turu tercih edebilirsiniz. Seçimlerinizin sizi yanıltmadığı görüp tecrübe ederken artık gideceğiniz yerin aracını bulmuş olacaksınız. Yılların verdiği deneyimle iletişimde üst seviyelerde olan firma ve çalışanları düzgün üslup ile de uğrak noktanız olacaktır.
Otobüs filosu
Bir elin nesi var iki elin sesi var diyerek otobüs filosunu genişleten Koç Tur, tüm araçlar üzerinde aynı titizlikle durmaktadır. Araç muayenesinden bakım koşullarına kadar hiçbir noktada pürüz bırakmayarak filosuna sahip çıkmaktadır.  Marka değeri yüksek araçlar, zorlu yol koşullarına karşı dayanıklı ve mevsimsel olarak araç bakımları yapılmaktadır. Kış ayları için kar lastiği ya da zincir bulundurma zorunluluğuna karşı temkinli davranılmaktadır. Güvenli ve kaliteli yolculuğun adresi uzun yıllardır Koç Tur'u gösterirken sizleri de yolculuklarında davet etmektedirler.
Popüler Güzergahlar/Taşımacılık
Koç Tur, yolculuğun yanı taşımacılık hizmetiyle de sizlerin isteklerine kulak vermektedir. İki çeşit ana taşımacılık bünyesinde farklı tarzlarda ki yolcu anlayışı ile sizlerin dikkatini çekecektir. Site ziyaretiniz sonrası bu anlayışa yakından göz atabilir ve size uygun hizmeti alabilirsiniz.
-Personel Taşımacılığı/Şirketler, Holdingler, Fabrikalar, Özel ve Kamu Kuruluşları
-Öğrenci Taşımacılığı/Okul, Dershane, Yuva
İkram, Hizmet ve Programlar
Koç Tur, sitesinde bulunan geniş yelpazeli bilgi sistemi ile sizlere şeffaf bir kullanım sağlamaktadır. Otobüs içlerindeki temizlik ve hijyen anlayışı saat başı tekrarlanıp ikram edilen ve özellikle paketli ürünlerin son kullanım tarihine oldukça önem vermektedir. İletişim adreslerinin yanı sıra araç takip numarası ile yakınlarınıza daha güvenli bilgiler verebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmak için firma içerisindeki uyumu dışarı yansıtmanın bilincinde olan kuruluş, sizlerinde memnuniyetini kazanacaktır. Çeşitli bölgelere geziler ve organizasyonlar düzenleyen firma, sık aralıklarla bu programını yenilemektedir. Farklı insanları bir araya getirerek yeni bir atmosfer oluşturan Koç Tur, ülkenin dört bir yanında olan güzelliklere sizleri de davet etmektedir.
Site araştırmaları sonucunda biletler konusunda yeterli bilgi ve fiyat aralığına dair net sonuçlar elde edemediyseniz bizlerin yardımına başvuruda bulunabilirsiniz. Gidilmemiş yol yoktur, henüz keşfedilmemiş yolculuklar vardır. Haydi sizde kendi yolculuğunuzu kendiniz keşfedin!

Koç Tur İletişim

Telefon: 905069477853

Adres:
Gürlek Kütahya

Koç Tur Seferleri

Bilgi bulunamadı!

Koç Tur En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Koç Tur Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok