Kırşehir - Bolu Otobüs Bileti

Kırşehir - Bolu Otobüs Seferleri

 • Metro Turizm
  KIRŞEHIR
  01:15
  BOLU
  06:35
  105 TL
 • Muş Yolu Turizm
  KIRŞEHIR
  02:00
  BOLU
  07:20
  80 TL
 • Vanyolu Seyahat
  KIRŞEHIR
  04:00
  BOLU
  09:20
  100 TL
 • Lüks Kahramanmaraş
  KIRŞEHIR
  22:45
  BOLU
  03:50
  80 TL
 • Muş Yolu Turizm
  KIRŞEHIR
  02:00
  BOLU
  07:20
  80 TL
 • Vanyolu Seyahat
  KIRŞEHIR
  04:01
  BOLU
  09:21
  100 TL
 • Lüks Kahramanmaraş
  KIRŞEHIR
  22:45
  BOLU
  03:50
  80 TL
 • Metro Turizm
  KIRŞEHIR
  01:15
  BOLU
  06:35
  105 TL
 • Muş Yolu Turizm
  KIRŞEHIR
  02:00
  BOLU
  07:20
  80 TL
 • Vanyolu Seyahat
  KIRŞEHIR
  04:00
  BOLU
  09:20
  100 TL
 • Lüks Kahramanmaraş
  KIRŞEHIR
  22:45
  BOLU
  03:50
  80 TL
 • Muş Yolu Turizm
  KIRŞEHIR
  02:00
  BOLU
  07:20
  80 TL
Tümünü Göster

Kırşehir - Bolu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ede Turizm
İnci Turizm
Kent Turizm
Lüks Kahramanmaraş
Lüks Kahramanmaraş Turizm
Metro Turizm
Öz Has Bingöl
Özel Diyarbakır
Kırşehir Şanal
Tuncelililer
Vanyolu Seyahat

Kırşehir Hakkında

Kırşehir ilinde, Roma döneminde Hristiyanların putperestlerden kaçarak sığındığı yeraltı şehirleri bulunmaktadır. Turistik açıdan olduğu kadar dini açıdan da ilgi çeken bu mekanlar, oldukça gizemli ve etkileyicidir.

Mucur Yeraltı şehri, sadece yerli turistlerin değil, yabancı turistlerin de en sık ziyaret ettiği mekanlar arasındadır. Cacabey Medresesi, Kaman Kalehöyük Arkeoloji Müzesi, Ahi Evran Camii ve Türbesi gibi mekanlar da dikkat çeken yerler arasındadır.

Ayran çorbası, içli saç böreği, höşmerim ve kuru patlıcan yemeği gibi farklı lezzetleri tadacağınız Kırşehir mutfağında, hamur işi ve et ürünlerinin ağırlıklı olduğu ürünler vardır. Nüfusun yüzde sekseni, tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlamaktadır.

Zerdali ve balbaşı pekmezi meşhur olan Kırşehir, oniks mermerleri ile de meşhurdur. Her zaman en uygun otobüs bileti kampanyası düzenlenmeyen bu kente, yerel otobüs firmaları ile ekonomik bir şekilde ulaşabilirsiniz. 
 

Bolu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu Bolu otogarından merkeze servisler ve belediye otobüsleriyle ulaşım sağlanabilmektedir. En uygun otobüs bileti Bolukart ile hizmet veren belediye otobüslerinde geçerli olan elektronik biletle elde edilmektedir.

Bolukart şehir içi ulaşım için 1, 3 ve 5 kullanımlık Kullan At bir elektronik bilettir. Bolu kartları doldurmak için de, smart banko ve mini bankoları kullanabilirsiniz. Otogardan da smart kartlarınızı satın alarak ekonomik ve pratik bir toplu ulaşım sağlayabilirsiniz. Bolu’da araç kiralamak isterseniz, kiralık araç fiyatlarının oldukça yüksek olduklarını görürsünüz. Bu nedenle genelde toplu ulaşım tercih edilmektedir.

Hava şartlarının olumsuz olduğu zamanlarda ulaşımda aksamalar olabilmektedir. Bu nedenle seyahatlerinizde seferlerin gecikme ve iptal durumlarını göz önünde bulundurarak hareket etmeniz gerekmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Bolu terminalinin karşı tarafında bulunan Bolu Terminal Taksi durağından    0535 016 16 90 numarasını kullanarak taksi çağırabilirsiniz. Uzun mesafelerde taksilerde pazarlık payı vardır ve fiyat önceden belirlenebilmektedir. Kısa mesafelerde ise taksimetreler kullanılır. 24 saat taksi bulma imkanınız vardır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan kalkan belediye otobüsleri ile Bolu merkeze ulaşım mümkün olmaktadır. Yarım saatte bir kalkan otobüsler, kısa sürede Bolu merkeze ulaşmanızı sağlayacaktır. Kartalkaya’ya gitmek isterseniz, Bolu merkezden herhangi bir ulaşım yoktur.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının bazıları, ilçelere direkt olarak ya da otogardan servis ile ücretsiz yolcu taşımaktadır. Bunun için otobüs firmanıza servis hizmeti olup olmadığını sormanız gerekmektedir. Abant ve Yedigöller gibi bölgelere günde üç sefer servis hizmeti verilmektedir ve detaylı bilgiyi Bolu otogarından alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda birkaç dolmuş minibüsü vardır ve çeşitli ilçelere ulaşım sağlanmaktadır. Minibüsle ulaşım için gerekli olan bilgiyi 0374 274 14 50 numaralı telefondan otogarı arayarak öğrenebilirsiniz.

En Popüler Kırşehir - Bolu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bolu Hava Durumu

 • kapalı
  Per
  kapalı
  0°C
 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  0°C
 • açık
  Cmt
  açık
  3°C
 • açık
  Paz
  açık
  2°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  -2°C

Haritada Bolu

Bolu Hakkında

Nüfus
291.095
Plaka
14
Telefon Kodu
374