Kiğı Karakoçan Online Otobüs Bileti

Kiğı Karakoçan En Popüler Otobüs Seferleri


Kiğı Karakoçan Hakkında

Kiğı Karakoçan Turizm, Elazığ Merkez'de kurulmuş şehirlerarası ulaşım sağlayan bir firmadır. Firma 1979 tarihinde 3 ortak tarafından kurulmuş ve günümüze kadar varlığını sürdürmeyi başarmıştır. Elazığ ve çevre illerde 40 seneyi aşkın bir süredir faaliyetlerini sürdüren köklü bir firma haline gelmiştir. Her ne kadar Elazığ merkezli bir firma olsa da Türkiye'nin dört bir yanında geniş bir faaliyet alanı vardır. Güvenli, standartlara uygun, konforlu bir yolculuk için tercihinizi Kiğı Karakoçan Turizm firmasından yana kullanabilirsiniz.


Seferleri

Şehirlerarası yolculuklarda bir firmanın günde kaç sefer düzenlediği, hangi şehirlere ya da ilçelere ulaşım sağladığı önemli detaylar arasındadır. Kiğı Karakoçan Turizm seferleri; Ankara, Adana, Antalya, Bingöl, Bursa, Çanakkale, Diyarbakır, Düzce, Erzurum, Elazığ, İstanbul, İzmir, İzmit, Hatay, Gaziantep, Malatya, Mersin, Samsun, Kayseri, Konya şeklinde sıralanabilir.


Otobüs Filosu

Şehirlerarası karayolu seyahatlerinde güvenlik ve konfor oldukça önem verilmesi gereken unsurlar arasındadır. Firmanın araç filosunda bulunan otobüslerin sayısı kadar model ve markaların da önemi vardır. Kiğı Karakoçan Turizm firmasının otobüs filosunda yer alan araçların tamamına yakını yeni model araçlardan oluşmaktadır. Ayrıca otobüslerin markası da Mercedes Benz Travego'dur. Otobüslerin hepsinde koltuk arkası LED ekranlar, USB kablo girişleri, prizler, uydu televizyon bağlantısı, her koltuğa özel iklimlendirme ve ışık sistemi bulunmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Firmanın araçları çoğunlukla yeni modellerden oluştuğundan dolayı hizmetlerin ve yolculuğun kalitesi de yüksek olmaktadır. Özellikle firma, uluslararası standartlara uygun hizmet sunmayı bir kurum kültürü haline getirmiştir. Yolculuk esnasında sunulan ikramlar konusunda firma, birçok rakibine oranla daha cömert davranmaktadır. Yolculuk boyunca, misafirlere; çay, kahve, meyve suyu, kola, şekerli kurabiye, tuzlu atıştırmalık gibi pek çok ikram sunulmaktadır. Kiğı Karakoçan Turizm çalışanlarının tamamı sektörün yıllardır içerisinde yer alan insanlardan oluşmaktadır. Durum böyle olunca alınan hizmetin düzeyi de oldukça tatmin edicidir.

Firmaya ait tüm seferleri saniyeler içinde görüntülemek, komisyonsuz bir şekilde bilet satın alım işlemini gerçekleştirmek, rezervasyon yapmak ya da iptal etmek gibi çeşitli işlemleri bilet.com aracılığıyla kolayca yapabilirsiniz.

Kiğı Karakoçan İletişim

Telefon: 0 212 658 00 15
E-Posta: karakocan@gmail.com

Adres:
Altıntepsi Mah. Otogar Cad. 40 Esenler Otogarı

Kiğı Karakoçan Seferleri

Kiğı Karakoçan En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kiğı Karakoçan Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok