Keşan Birlik Online Otobüs Bileti

Keşan Birlik En Popüler Otobüs Seferleri


Keşan Birlik Hakkında

Keşan Birlik

Keşan ilçesi Trakya’nın güney bölümünde bulunur. Bölgede Akdeniz iklimi hakimdir. Son dönemlerde yapılaşmada hız ile kazanan ilçe büyümesine devam etmektedir.
Edirne şehrinde başlayan seyahat yolcuğunu günümüzde Türkiye’nin dört bir yanına seferler düzenleyerek tamamlayan Keşan Birlik farklı otobüs markalarından oluşan geniş filosu ile konforlu bir seyahat imkanı sunabiliyor.Keşan ilçesinde kooperatif aracılığı ile 1992 tarihinde kurulan Keşan Birlik otobüs firması şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe hizmet veriyor. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini sürdüren firma konuklarına kaliteli ulaşım ağı sunuyor.

Keşan Birlik Otobüs Filosu

Keşan Birlik firmasının kullandığı otobüs markaları;

  • Mercedes Travego,

  • Mercedes Tourismo,

  • Man

  • Setra marka otobüs filosuyla hizmet veriyor.

Güvenilir şekilde donatılmış araçları ile konforlu ulaşım hizmeti veren Kaşan Birlik Koop Edirne'den başlayarak Türkiye’nin dört bir yanına düzenli seferler gerçekleştiriyor.


Keşan Birlik Popüler Güzergahları

Keşan Birlik otobüs firmasının en çok kullandığı güzergahlar;

  • Bursa

  • İstanbul

  • Tekirdağ olarak sıralanmaktadır.

Hizmet ve Programları

Merkez ofisi Keşan Otogarı’nda bulunan Keşan Birlik Turizm ile Trakya üzerinde Türkiye’nin dört bir yanına yolculuk yapabilmenizi sağlıyor. Yeni nesil ve geniş diz mesafeli koltuklarla hizmet veren Keşan Birlik otobüslerinde dilerseniz dokunmatik ekranda oyun oynayabilir ya da müzik dinleyebilirsiniz. Keşan Birlik koltuk arkası dokunmatik ekranları üzerinde TV, internet, müzik ve film izleme imkanı sunuyor. Yolculuğunuz sırasında dilediğiniz zaman faydalanabileceğiniz açık büfe imkanları da yer alıyor. Keşan Birlik ile ergonomik koltukları ile seyahat imkan veriyor. Keşan Birlik hakkında öneri ve taleplerinizi dilerseniz destek formundan iletebilirsiniz. Güzergah saatleri ve yerleri konusunda tüm detaylar firmanın internet adresinde yer alıyor.


Keşan Birlik Otobüs Bileti

Keşan Birlik firmasının otobüs seferleri ve bilet fiyatlarına internet adresinden kolayca ulaşabilirsiniz. Adres üzerinde ayrıca otobüslerin detaylı özelliklerini ve fiyatları da yer alıyor. İnternet adresi üzerinden dilediğiniz zaman Keşan Birlik online bilet satın alabilir ya da rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yeni nesil araçları ile Türkiye’nin pek çok noktasına ulaşım veren Keşan Birlik Trakya bölgesinin en çok tercih edilen otobüs firmaları arasındadır. Müşterilerinden olumlu geri dönüş alan firma otobüs seferlerine hız kesmeden devam etmektedir.

Keşan Birlik İletişim

Telefon: (0284)-714-22-50
Fax 0284 714 46 91
E-Posta: info@kesanbirlik.com.tr
Website:

Adres:
İSTANBUL MERKEZ ESENLER OTOGAR PERON 20 İSTANBUL/TÜRKİYE

Keşan Birlik Seferleri

Keşan Birlik En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Keşan Birlik Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok