Kayseri Erzincan Otobüs Bileti

Kayseri - Erzincan Otobüs Seferleri

 • Esadaş
  KAYSERI
  00:30
  ERZINCAN
  06:45
  270,00 TL
 • Özlem Van Turizm
  KAYSERI
  19:00
  ERZINCAN
  01:30
  250,00 TL
 • Aras Seyahat
  KAYSERI
  20:12
  ERZINCAN
  02:02
  270,00 TL
 • Mek Ağrı Dağı Turizm
  KAYSERI
  20:30
  ERZINCAN
  02:20
  200,00 TL
 • Ağrı Kösedağı Turizm
  KAYSERI
  22:31
  ERZINCAN
  05:31
  500,00 TL
 • Turay Seyahat
  KAYSERI
  03:00
  ERZINCAN
  09:00
  270,00 TL
 • Bizim Iğdır Turizm
  KAYSERI
  20:11
  ERZINCAN
  02:41
  250,00 TL
 • Lüks Ereğli Turizm
  KAYSERI
  20:15
  ERZINCAN
  04:00
  245,00 TL
 • Sıla Ardahan Kalesi
  KAYSERI
  21:45
  ERZINCAN
  01:45
  200,00 TL
 • Ağrı Seç Turizm
  KAYSERI
  23:30
  ERZINCAN
  06:00
  200,00 TL
 • Kars Kalesi
  KAYSERI
  23:30
  ERZINCAN
  20:00
  300,00 TL
 • Patnos İtimat
  KAYSERI
  23:31
  ERZINCAN
  06:31
  350,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Kayseri - Erzincan Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ağrı Ses Turizm
Aras Seyahat
Can Ardahan
Ercis Sema
Esadaş
Iğdırlı Turizm
Kars Kalesi
Lider Doğu Anadolu Turizm
Lüks Ereğli
Lüks Ereğli Turizm
Mek Ağrı Dağı Turizm
Metro Turizm

Kayseri - Erzincan Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Kayseri Erzincan arası genellikle 6 saat 15 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Kayseri Erzincan arasında sefer yapan otobüs firmaları Ağrı Ses Turizm, Aras Seyahat, Can Ardahan, Ercis Sema, Esadaş, Iğdırlı Turizm, Kars Kalesi, Lider Doğu Anadolu Turizm, Lüks Ereğli, Lüks Ereğli Turizm, Mek Ağrı Dağı Turizm, Metro Turizm firmalarıdır.
Kayseri Erzincan otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 270 TL kadardır.
En ucuz Kayseri Erzincan otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kayseri Hakkında

Kayseri birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ve pastırmanın, sucuğun memleketi olarak anılan bir kenttir. sanayi kenti olan Kayseri’de ihracat alanında oldukça yoğun bir çalışma sistemi vardır.

Ülkemizin en önemli sanayi kuruluşlarının yer aldığı bu kentte, her zaman büyükşehir belediyesi imkanlarının yaşanması, halkın refah seviyesinin yükselmesi ön planda olmuştur. 4 tane üniversite bulunan Kayseri’de, kolay bir şekilde ulaşım sağlandığı için turistik alanlara her yerden ulaşım vardır.

Kayseri otobüs firmaları dönemsel olarak en uygun otobüs bileti kampanyaları düzenlemektedir ve bu kampanyalardan yararlanarak otobüs bileti alıp gezmek isteyen gezginler için en iyi duraklardan biridir.

Şaruh köprüsü ve Kayseri kalesi dışında şehirde M.Ö. 4000 yıllarından kalan tarihi kalıntılar ve birbirinden değerli Osmanlı dönemi eserleri bulunmaktadır. Turistlerin en çok ilgisini çeken Kayseri Atatürk evi ve Keykubat dağı manzaralı Şeker gölüdür.

Bu kentte hala eski zamanların izleri bulunmaktadır ve bununla birlikte modernliğin çizgisi de her yerde hissedilmektedir. Ağırnas Yeraltı Şehri ve Mimar Sinan’ın doğduğu yer olan Ağırnas Kasabası, keşfedilmeyi bekleyen birbirinden değerli kalıntılarıyla dikkat çekmektedir. 
 

Erzincan Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Erzincan

Erzincan otogarı şehir merkezinde olduğu için çevre ilçe ve köylere ulaşım da oldukça kolaydır. Can kart sayesinde öğrenciler, engelliler ve yaşlılar en uygun otobüs bileti alıp şehir içi seferlerde kullanabilmektedir.

Erzincan otogarından şehir merkezine ulaşmak için otogardan çıkmak yeterlidir. Ancak farklı ilçelere gitmek istediğinizde, otobüs, minibüs ve bazı otobüs firmaların servislerinden yararlanabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi hizmeti için (0446) 214 34 74 numaralarından taksi çağırabilirsiniz. Taksi ücretleri konusunda her zaman şoförle görüşüp karar verilmesi tercih edilmektedir. Uzak köylere taksi ile gidilmesi ücret konusunda uçuk rakamların konuşulmasına neden olabilir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Erzincan otogarının hemen karşısında yer alan otobüs duraklarından her ilçeye ulaşım sağlayabilirsiniz. Üniversite, Ordu Cad., İstasyon, Dörtyol gibi bölgelere otobüs ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Can kartlarınızla istediğiniz güzergaha ulaşabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmanızın servis hizmeti varsa, ücretsiz servis imkanından yararlanabilirsiniz ve belirlenmiş olan güzergahlara ulaşım sağlayabilirsiniz. Servis saatleri için otobüs firmalarınızla iletişime geçebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogar çıkışında bulunan duraktan minibüse de binebilirsiniz. Minibüsler gidilecek olan bölgeye göre değişecek olan fiyatlarla hizmet vermektedir. Minibüs ücretleri 1.5 TL’den başlayan fiyatlarla gidilecek olan alana göre değişiklik göstermektedir.

En Popüler Kayseri - Erzincan Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Erzincan Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  2°C
 • hafif kar yağışlı
  Per
  hafif kar yağışlı
  -1°C
 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  -5°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -3°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  -2°C

Haritada Erzincan

Erzincan Hakkında

Nüfus
222.918
Plaka
24
Telefon Kodu
446