Kastamonu Özlem Seyahat Online Otobüs Bileti

Kastamonu Özlem Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Kastamonu Özlem Seyahat Hakkında

Kastamonu Özlem Seyahat

Genel merkezi Kastamonu ili olan ve sektöre 17 Ocak 1992 yılında giren Kastamonu Özlem Seyahat en son teknolojik sistemler ile donatımla üretilmiş otobüslere sahip olmaktadır. Otobüs sektöründe en ucuz bilet fiyatlarına sahip olan firma uzun yolculuklar için son derece ideal olmaktadır. Genç, dinamik ve profesyonel bir personele sahip olan firma son derece modern bir yapıya sahiptir.

Kastamonu Özlem Seyahat Hizmetleri

Pek çok alanda modern yapıya sahip olan firma teknolojik donanımlı otobüslerde geniş koltuk aralıkları sayesinde rahat ve konforlu yolculuk sağlamaktadır. İşinde uzman ola profesyonel şoförlerinin yanı sıra tecrübeli ve güler yüzlü genç dinamik güler yüzlü personeli ile en güvenli hizmetler sunulmaktadır. İnternet ortamında dolaşmayı sevenler için sınırsız internet hizmeti ve koltuk arkasında bulunan uydu TV yayını bulunmaktadır.
Böylece yolculuk sırasında doyasıya istediğiniz dizi ya da filmleri izleyerek keyifli zaman geçireceksiniz. Yol boyunca açık büfe ikramların bulunduğu Kastamonu Özlem Seyahat firması ile son derece kaliteli yolculuk geçireceksiniz. En önemlisi de ucuz bilet fiyatları bulunmaktadır ve böylece daha uygun seyahatler geçirme fırsatı yakalayacaksınız.

Kastamonu Özlem Seyahat Hangi Şehirlere Sefer Yapmaktadır?


Çankırı, Çorum, Ankara, Bursa, İstanbul ve Kastamonu gibi illere birçok lokasyona sefer düzenleyen Kastamonu Özlem Seyahat yolcu güvenliği için gerekli olan tüm tedbirleri almaktadır. Ayrıca firma Kastamonu ile İzmir ve Kastamonu ile Antalya seferlerini hayata geçirmiştir.

Kastamonu Özlem Seyahat Otobüs Filosu

Son teknolojik donanımlara sahip olan geniş otobüs filosuna sahip olan Kastamonu Özlem Seyahat kış döneminde yaklaşık olarak 8 yaz aylarında ise 20 sefer hizmeti vermektedir. İstanbul da 58 Kastamonu bölgesinde tam olarak 15 noktadan bilet satışı yapmaktadır. Bünyesinde bulunan otobüsler genel olarak Setra ve Travego marka araçlardan oluşmaktadır ve firmamın en büyük amacı yolcuların kendini adeta evinde gibi rahat hissetmelerini sağlamaktır.

Kastamonu Özlem Seyahat Konaklama

Firmanın kendine ait olan konaklama tesisleri bulunmamaktadır. Ancak uzun yol sırasında yolcuların ihtiyaç molası için Kastamonu Özlem Seyahat firmasının anlaşmalı dinlenme tesisleri bulunmaktadır. Bu tesislerde yolcular ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılama fırsatını yakalayacaklardır. 

Kastamonu Özlem Seyahat İletişim

Telefon: 0212 658 06 14
Telefon: 0212 658 06 13
Telefon: 0312 224 08 37
Fax 0376 212 34 55
E-Posta: bilgi@ozlemseyahat.com
Website:

Adres:
Büyük İstanbul Otogarı NO : 30 Esenler / İSTANBUL

Kastamonu Özlem Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kastamonu Özlem Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4

1 Değerlendirme

H****

s****

13-12-2021

Ankara'dan Kastamonu'ya geldim otobüsün koltukları geniş rahat üç artı bir de şoförümüz Remzi beyin miş Trafik kurallarına çok dikkat eden sakin muavini kibar bir çocuk çok memnun kaldım Herkese tavsiye ederim ilk defa güzel bir yolculuk yaptım