Kars Vip Online Otobüs Bileti

Kars Vip En Popüler Otobüs Seferleri


Kars Vip Hakkında

Kars Vip


Kars Vip, 2009 yılında Kars’ta Hüseyin Kıranşal tarafından kuruldu. Hüseyin Kıranşal, sağlam adımlarla sektör içerisinde ilerlemeye devam etmeyi amaçlar. Firma faaliyete başladığında sadece tek bir bölge üzerinde hizmet verirken zamanla hizmet verdiği alanı genişletmiştir. Giderek büyüyen Kars Vip günümüzde yurt içi ve yurt dışı dâhil birçok yere ulaşım sağlar. Kars Vip hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini her zaman önde tutmamaya çalışır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için yenilenerek diri kalmayı amaçlar. Kurulduğu andan itibaren vizyon ve misyonundan ödün vermeden çalışmalarına devam eder. Güler yüzlü ve dinamik personel kadrosuyla müşterilere konforlu ve güvenli hizmet sunar.


Seferleri

2009 yılından bu yana otobüs seferlerini aksatmadan tamamlayan Kars Vip, yurt dışına da hizmet veren bir firmadır. Özellikle Gürcistan Tiflis’e yaptığı seferler çokça tercih edilir. Firmanın seferleri şunlardır:
  • Sarıkamış
  • Kars
  • Erzurum
  • Tiflis
  • Horosan


Otobüs Filosu

Güven ve müşteri odaklı kurulan Kars Vip firmasının otobüs filosu 8 araçtan oluşur. Araçların ortalama yaşları 6’dır. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firma otobüslerini bu doğrultuda yenilemiştir. Müşterinin konforunu önemser ve müşteri ihtiyaçlarını belirleyip uygun olan araçları filosuna katmaya devam eder. Filoda yer alan otobüs markaları Isuzu Novo ve Otokar Sultan’dır. 2+2 koltukların yer aldığı araçlarla uzun yolculuklar konforlu bir şekilde tamamlanır.


Firma ve Hizmetler

Kars Vip kurulduğu yıldan itibaren müşteri memnuniyetini sağlamak odaklı çalışmalarını yürütür. Bu sebeple araç içi hizmetlerini yolcuların ihtiyaçlarından yola çıkarak yenilemiştir. Firma otobüslerinde geniş ve rahat koltuklara yer verir. Her koltuk arkasında kişiye özel olarak konumlandırılmış olan ekranlar bulunur. Bu ekranlar ile yolculuk boyunca ulusal kanalları izleyebilir veya yolculuğunuzu film izleyerek sürdürebilirsiniz.  Ayrıca televizyon ekranlarında yer alan USB girişleri ile kendi telefonunuza ekrana bağlayabilir, telefonunuzu USB ile şarj edebilirsiniz. Araç içlerinde bulunan kablosuz internet ağını yolculuk boyunca kullanmak mümkündür. Gece yolculukları için kişiye özel olarak konumlandırılmış olan tepe lambasını kullanılabilirsiniz. Otobüslerde güler yüzlü servis elemanları yiyecek ve içecek ikramında bulunur. Servis süresi dışında da personelden içecek ikramı isteyebilirsiniz.

Bilet.com ile Kars Vip biletlerinizi 7 gün 24 saat boyunca temin edebilir, size en uygun fiyatları görebilirsiniz.

Kars Vip İletişim

Telefon: 0545 411 80 90
Website:

Adres:
Ortakapı Mahallesi Faikbey Caddesi No:106 36000 Kars Merkez/Kars Türkiye

Kars Vip En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kars Vip Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok