Kars Vip Otobüs Bileti

Kars Vip Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
10
Genel Merkezi
Kars, Turkey
Kuruluş Tarihi
1876
Firma Puanı
0 / 5

Kars Vip Hakkında

Kars Vip


Kars Vip, 2009 yılında Kars’ta Hüseyin Kıranşal tarafından kuruldu. Hüseyin Kıranşal, sağlam adımlarla sektör içerisinde ilerlemeye devam etmeyi amaçlar. Firma faaliyete başladığında sadece tek bir bölge üzerinde hizmet verirken zamanla hizmet verdiği alanı genişletmiştir. Giderek büyüyen Kars Vip günümüzde yurt içi ve yurt dışı dâhil birçok yere ulaşım sağlar. Kars Vip hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini her zaman önde tutmamaya çalışır. Müşteri memnuniyetini sağlamak için yenilenerek diri kalmayı amaçlar. Kurulduğu andan itibaren vizyon ve misyonundan ödün vermeden çalışmalarına devam eder. Güler yüzlü ve dinamik personel kadrosuyla müşterilere konforlu ve güvenli hizmet sunar.


Seferleri

2009 yılından bu yana otobüs seferlerini aksatmadan tamamlayan Kars Vip, yurt dışına da hizmet veren bir firmadır. Özellikle Gürcistan Tiflis’e yaptığı seferler çokça tercih edilir. Firmanın seferleri şunlardır:
  • Sarıkamış
  • Kars
  • Erzurum
  • Tiflis
  • Horosan


Otobüs Filosu

Güven ve müşteri odaklı kurulan Kars Vip firmasının otobüs filosu 8 araçtan oluşur. Araçların ortalama yaşları 6’dır. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firma otobüslerini bu doğrultuda yenilemiştir. Müşterinin konforunu önemser ve müşteri ihtiyaçlarını belirleyip uygun olan araçları filosuna katmaya devam eder. Filoda yer alan otobüs markaları Isuzu Novo ve Otokar Sultan’dır. 2+2 koltukların yer aldığı araçlarla uzun yolculuklar konforlu bir şekilde tamamlanır.


Firma ve Hizmetler

Kars Vip kurulduğu yıldan itibaren müşteri memnuniyetini sağlamak odaklı çalışmalarını yürütür. Bu sebeple araç içi hizmetlerini yolcuların ihtiyaçlarından yola çıkarak yenilemiştir. Firma otobüslerinde geniş ve rahat koltuklara yer verir. Her koltuk arkasında kişiye özel olarak konumlandırılmış olan ekranlar bulunur. Bu ekranlar ile yolculuk boyunca ulusal kanalları izleyebilir veya yolculuğunuzu film izleyerek sürdürebilirsiniz.  Ayrıca televizyon ekranlarında yer alan USB girişleri ile kendi telefonunuza ekrana bağlayabilir, telefonunuzu USB ile şarj edebilirsiniz. Araç içlerinde bulunan kablosuz internet ağını yolculuk boyunca kullanmak mümkündür. Gece yolculukları için kişiye özel olarak konumlandırılmış olan tepe lambasını kullanılabilirsiniz. Otobüslerde güler yüzlü servis elemanları yiyecek ve içecek ikramında bulunur. Servis süresi dışında da personelden içecek ikramı isteyebilirsiniz.

Bilet.com ile Kars Vip biletlerinizi 7 gün 24 saat boyunca temin edebilir, size en uygun fiyatları görebilirsiniz.

Kars Vip İletişim

Telefon: 0545 411 80 90
Website:

Adres:
Ortakapı Mahallesi Faikbey Caddesi No:106 36000 Kars Merkez/Kars Türkiye

Kars Vip Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Kars Vip SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Kars Vip firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Kars Vip firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Kars Vip otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Kars Vip otobüs firmasında da geçerlidir.
Kars Vip otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Kars Vip biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Kars Vip otobüs biletini alabilirsiniz.
Kars Vip otobüs firması başlıca Kars, Erzurum şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 2 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Kars Vip otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Kars Vip Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok