Karadeveci Turizm Online Otobüs Bileti

Karadeveci Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Karadeveci Turizm Hakkında

Karadeveci Turizm

Karadeveci Turizm, ilk ve öncü unvanlarını sonuna kadar hak eden bir firma. 1942 yılından beri İzmir-Bodrum ve Bodrum-İzmir arasında tamamı kendisine ait araçlarla taşımacılık yapan firma bir süre bu faaliyetine ara vermiş ve turizmin diğer kollarındaki faaliyetlerine yoğunlaşmıştı. Ancak gölge halkının talepleri doğrultusunda bu seferlere yeniden başlayan firma ayrıca İzmir-Kırcaali (Bulgaristan) seferleri ile de Egelilere hizmet vermeye devam ediyor.

Firmayı diğer otobüs ile yolcu turizmi yapan şirketlerden ayıran en önemli özellik, Karadeveci Turizm kapsamında kelimenin tam anlamı ile turizmin her alanında hizmet veriliyor olması. Organizasyonlardan, transfer hizmetlerine, yolcu taşımacılığından araç kiralamaya ve günlük veya konaklamalı turlara kadar birçok farklı alanda hizmetleri olan Karadeveci Turizm, tüm bu hizmetlerde olduğu gibi İzmir- Bodrum seferlerinde de koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ederek, yolcularının konforu için mümkün olan her hizmeti sağlamaktadır. Filosundaki tamamı son teknoloji ile donatılmış araçları ve turizm alanında özel eğitime sahip olan deneyimli personeli ile Karadeveci Turizm sadece kaliteli değil aynı zamanda güler yüzlü hizmetin de adresi.

İzmir-Bodrum arasında sürekli seyahat edenlerin özlemle bekledikleri Karadeveci Turizm otobüs seferleriyle sadece bölge halkı değil, aynı zamanda çeşitli yerlerden gelip İzmir üzerinden Bodrum’ a gidecek olan milyonlarca turist de güvenli ve konforlu bir yolculuğun sonrasında Güvercinlik’ ten Bodrum’ a merhaba diyecekler.  

Karadeveci Turizm İletişim

Telefon: (0850)-850-48-48
Telefon: 02324631919
Telefon: 08508504848
E-Posta: info@karadeveci.com.tr
Website:

Adres:
Plevne Bulvarı, No: 1, K: 4-7, Alsancak, İzmir

Karadeveci Turizm Seferleri

Karadeveci Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Karadeveci Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok