Kara Ağa Turizm Online Otobüs Bileti

Kara Ağa Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Kara Ağa Turizm Hakkında

Kara Ağa Turizm


Edirne merkezli olan Kara Ağa Turizm 2006 yılında Hakan Habip Akdik tarafından kurulmuştur. Çözüm odaklı firma Trakya Bölgesi’ndeki Silivri-Edirne ana duraklar Çorlu-Lüleburgaz ara durak noktaları arasındaki ulaşım açığını kapatmıştır.  Yolcularının beklentilerini karşılayarak memnuniyetini kazanmak; daha konforlu ve güvenli seyahat ilkeleri ile hep daha iyisi olabilme yolunda hedefleyen firma, ekspres taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.  Firmanın temel misyonu; yolcularını varacakları noktaya en kısa sürede ulaştırmak ve onların seyahatlerini memnun tamamlamalarını sağlamaktır. 


Seferleri

Kara Ağa Turizm’in İstanbul Silivri ve Beylikdüzü ilçeleri ile Trakya’da Tekirdağ'ın Çorlu, Kırklareli Lüleburgaz ilçelerine ve Edirne şehir merkezine sefer güzergahları vardır. Varış noktalarına göre seferler her yarım saatte ya da 15 dakikada bir olarak programlanmıştır.  Firma seferlerinde belirlediği kalkış ve varış sürelerine sadık, güvenli yolculuk imkanı sağlamaktadır. 


Otobüs Filosu

Konforlu ve modern araç filosu ekspres taşımacılık sektöründe hizmet vermektedir. Firmanın araç filosu son model lüks vip sprinter 8+1 model araçlardan oluşmaktadır.  Kara Ağa Turizm sekiz kişilik araçlardan oluşan filosunda toplamda 16 araçla yolcularına hizmet sağlamaktadır. Otobüs firması araçlarının bakımını düzenli olarak yaptırmaktadır. Ayrıca araçlarda düzenli olarak temizlik ve diğer bakımlar yapılmakta olup yolcuların sağlığı için kapsamlı hijyen koşulları temin edilmektedir.


İkram ve Hizmetler

Son model lüks vip araçlarda koltuklar geniş ve rahattır.  Geniş koltukların arkasında yer alan ekranlar sayesinde film izleyebilir, müzik dinleyebilir ya da internete bağlanabilirsiniz. Firmanın seyahat esnasında ikram servisi bulunmamaktadır. Bunun sebebi ise sefer arası yolculuğun çok kısa olmasıdır. Su dışında ikramda bulunulmamaktadır.

Kara Ağa Turizm otobüs biletlerinizi bilet.com üzerinden güvenle alabilirsiniz. 

Kara Ağa Turizm İletişim

Telefon: 0541 652 24 18
E-Posta: karaaga.turizm@yandex.com
Website:

Adres:
Silivri Otogarı

Kara Ağa Turizm Seferleri

Kara Ağa Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kara Ağa Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok