Kamil Koç Online Otobüs Bileti

Kamil Koç En Popüler Otobüs Seferleri


Kamil Koç Hakkında

Kamil Koç

1926 yılında hizmete başlayan Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. Türkiye’de ilk karayolu yolcu taşımacılığı gerçekleştiren ve bunu 91 yıldır başarılı bir şekilde devam ettirebilen bir firmadır.
 

 Karayolculuğunda Fark Yaratan Seyahat Firması

 
 Sektörde kurulduğu günden bu yana lider ve öncü olmayı başarabilen Kamil Koç daima iş ahlakı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini sürdürmektedir.
 
 8.000 kişilik oldukça büyük bir aileye sahip olan firma Türkiye genelinde toplam 67 il, 271 ilçede ve 861 bilet satış noktasında sektörün lider firması olarak hizmetlerini sürdürmektedir.
 
 1.100 araçtan müteşekkül genç araç filosu ile yolcularına konforlu, güvenli, hijyenik ve donanımlı hizmetlerini sürdürmektedir. Her geçen yıl yolcu sayısını arttırarak hizmet vermeye devam etmektedir.
 
 Kamil Koç’un 2020 için belirlediği büyüme vizyonu ise 1800 genç araç filosuyla Türkiye genelinde 30 milyon yolcuya seyahatlerinde eşlik edebilmeyi sağlayabilmektir.
 
 Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. Türkiye’nin 500 en büyük firması içerisinde yer almakta ve ekonomiye büyük katkılar sağlamaktadır.
 
 Misyonu müşteri memnuniyeti, güvenliği, konforu ve sektörde otobüslerde sunulan tüm hizmet standartlarının belirlenmesinde lider ve öncü olmaktır. Karayolu yolcu taşımacılığında pek çok ilke atan ve atmaya devam eden Kamil Koç sınırsız müşteri memnuniyetini sağlayabilmek açısından her geçen gün kendisini yenilemekte ve sahip olduğu donanımları arttırmaktadır.
 

 Kamil Koç Seferleri

 
 Türkiye’nin ilk karayolu yolcu taşımacılığını 91 yıldır güvenle sürdüren Kamil Koç neredeyse ülkenin her noktasına seferler düzenlemektedir. Toplam olarak 67 ile ve 271 ilçeye karayolu yolcu taşımacılığı yapılmaktadır. Türkiye genelinde bulunan 861 bilet satış noktasından ve web sitesinde kamil koç otobüs bileti satılmaktadır.
 

 Kamil Koç Otobüs Filosu

 
 1.100 araçlık genç ve son teknolojiye sahip araç filomuz ile güvenli, konforlu, mutlu ve huzurlu yolculuklar sürdürülmesini sağlamaktayız. Filomuzda bulunan araçlarımız yüksek teknolojiye sahip donanımlardadır.
 
 Kâmil Koç filosu içerisinde yer alan araçlar Mercedes, Temsa, Setra ve Man markalarından oluşmaktadır.
 

 Otobüs Firmasında Yer Alan Araçların Özellikleri

 
 -Çok yüksek kalitede tavan, koltuk ve yan duvar döşemeleri bulunmaktadır. Filo içerisinde bulunan tüm araçlarda standart özelliklere sahiptir.
 -Koltuklar ergonomik ve terletmeyen kadife kumaşlara sahiptir. Koltuklar arasında yer alan geniş diz mesafeleri ile kıymetli yolcularımızın en uzun seyahatlerinde benzersiz özelliklerde konforlar sunulmaktadır.
 -Her yolcunun bulunduğu ünitede bardak tutucuları ve ayaklarını dayamaları için standlar bulunmaktadır.
 -Her seyahat öncesinde personel tarafından koltuk arkası filelerde bulunan kulaklıklar özel kılıflara konulmaktadır.
 -Araçların her birinde yolculara göre ayarlanabilen özel olarak tasarlanmış aydınlatma ve havalandırma birimleri bulunmaktadır.
 -Filo içerisinde yer alan araçlar içerisinde son teknolojiye sahip havalandırma sistemleri bulunmaktadır. Bu havalandırma sistemi sayesinde seyahat boyunca ideal sıcaklık ve nem oranı ayarlanabilmekte homojen olarak ısı dağılımı sağlanmakta, araç içerisindeki hava daima kaliteli olmaktadır.
 -Otobüsler içerisinde ücretsiz wireless sayesinde yolcular kesintisiz olarak internet erişimlerini yolculukları boyunca sağlamaktadırlar.
 

 Hijyenik ve Kaliteli İkramlar

 
 Araç filosunda yer alan tüm otobüslerde soğutucu alanlar ve sıcak su kettle’ları bulunmaktadır. Bu sayede soğuk ve sıcak ikramlar yolculara arzularına göre ikram edilmektedir.
 
 Açık büfe ikramlar ise hijyenik tüm standartlara uygun olarak yapılmaktadır. İkramlıklar kapalı şekilde tanınmış markaların ambalaj ürünlerinden oluşmaktadır. Yolcuların isteklerine bağlı olarak da diyet ikramlıklarda sunulmaktadır.
 
 Kamil Koç otobüs firması karayolu taşımacılığında daima ilklerin öncüsü olmuş ve olmaya devam etmektedir.
 

Kamil Koç İletişim

Telefon: 224 294 55 62
Telefon: 444 0 562
E-Posta: kamilkoc@kamilkoc.com.tr
Website:

Adres:
Genel Müdürlük: Panayır Mah. İstanbul Cad. No:421/A Osmangazi / BURSA

Kamil Koç Seferleri

Kamil Koç En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Kamil Koç Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (3)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

4

4 Değerlendirme

Y****

T****

06-06-2022

5 Haziran 2022 16:30 da hareket eden otobüsün muavini Baki isimli arkadaştan çok memnunduk. İlgisi ve güleryüzü her otobüste olmalı diye düşünüyorum . Böyle uzun yolculukta ;böyle bir hizmetin karşılığını veriyorlar , teşekkür ederiz Kamil Koç ailesine


A****

K****

26-12-2021

Merhaba ben şimdi otobüste 12numara koltuğuna kulaklağımı unuttum nasıl ala bilirim otobüs Antalya otogarı an - İsparta otogarına saat 18:30 bindim ve 20:45 geldim


K****

C****

01-07-2021

Hayatımda gördüğüm en rezil firmalardan birisi. 2 gün önce Samsun'a seyahat etmek için biler bulamadım Amasya'ya Kamil Koç'tan bilet aldım. Merzifon'da otogarda yandaki kamil koç otobüsünün Samsun'a gittiğini gördüm ve şoföre durumu anlattım boş koltuk varsa biletimi içerden aktarma yapacağımı söyledim. Şoför biz hallederiz farkı alırız dedi. 1 numaralı koltuğa geçtim. Otobüs hareket ettikten sonra bilet fiyat farkının 10 lira olmasına rağmen 70 lira para istedi üzerimde o kadar olmadığını söyledim ne varsa ver dedi ve tüm param olan 60 lirayı aldı. Hiç bir makbuz vermede n parayı cepledi. Mesele para değil de yapılan saygısızlık çok büyük. Bugün de yine zorunluluktan Afyon'a seyahat için bilet 06.30 a bilet aldım. 3 saat sonra seferin iptal edildiği mesajı geldi. Yeniden gittim ve 07.30 a bilet aldım yine 3 saat sonra seferin iptal olduğu mesajı geldi. Bu kadar müşterisine saygısız bir firma görmedim. Dolandırıcı şoförlerinin olduğu, müşteri mağduriyetini zerre düşünmeyen bir firma.


A****

***

12-06-2021

Kamil Koçla seyehat ettim ilk defa gerek muavin beyin gerekse şöför bey olan Mehmet Taş beyin nezaketine ve ustalığına hayran kaldım herkese tavsiye ederim