İzmir Kuşadası Turizm Otobüs Bileti

İzmir Kuşadası Turizm Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
12
Genel Merkezi
İzmir
Kuruluş Tarihi
2019
Firma Puanı
5 / 5

En Popüler İzmir Kuşadası Turizm Otobüs Biletleri

izmir-kusadasi-turizm 01 Haziran 2024
Aydın İzmir 165 TL
07:30 08:29 Satın Al
izmir-kusadasi-turizm 15 Ekim 2023
İzmir Aydın 165 TL
07:30 08:40 Satın Al

İzmir Kuşadası Turizm Hakkında

İzmir Kuşadası Turizm

İzmir Kuşadası Turizm konukların yolculuk esnasında tüm ihtiyaçlarını ve beklentilerini tespit ederek karşılamaya çalışmaktadır. Özellikle İzmir Kuşadası Turizm yolcularının her seferde güvenli ve rahat bir yolculuk yapmalarını sağlamaktır. Bu açıdan bir turizm acentesi olarak bazı misyon ve vizyonlara sahiptir. İzmir Kuşadası Turizm, çalışanları ile beraber takım ruhu içerisinde en kaliteli ve güvenli şekilde yolcuların yolculuk yapmasını amaçlamaktadır. Bunun için de yıllara varan tecrübesi ile en kaliteli otobüs ve seferleri düzenlemektedir.
 
 Hizmet kalitesini artırmak için tüm kadro profesyonel iş ahlakına uygun şekilde davranmaktadır. İzmir Kuşadası Turizm yolcularına güvenli ve kaliteli bir yolculuk sunmak için,
 -Müşterilerin yolculuk esnasındaki haklarına saygı duyar,
 -Çalışanların ve otobüs personellerinin haklarına saygı duyar,
 -Çevreye ve insan sağlığına önem verir,
 -Güvenli bir yolculuk için gerekli tüm önlemlerin alınmasını sağlar.
 

 İZMİR KUŞADASI TURİZM SEFER BİLGİLERİ

 
 İzmir Kuşadası Turizm seferleri pek çok farklı şehir üzerinden sürdürülmektedir. İzmir başta olmak üzere seferler genellikle Isparta üzerinden yapılmaktadır.
 Ege Bölgesi’nde bulunan şehirlere sefer düzenleyen İzmir Kuşadası Turizm, otobüs bileti açısından da oldukça uygun fiyatlı yolculuk imkanı sunmaktadır. İzmir Kuşadası Turizm’in yapmış olduğu seferler şu şekildedir;
 *Isparta-Denizli
 *Isparta-Afyonkarahisar
 *Denizli- Afyonkarahisar
 *Denizli-Isparta
 *Afyonkarahisar-Isparta
 *Afyonkarahisar-Denizli.
 
 Bu seferlerin her biri İzmir'den hareket edecek şekilde düzenlenmiştir. Ayrıca, mevsime ve yoğunluğa göre seferlerde bazı düzenlemeler de yapılmaktadır.
 

 İZMİR KUŞADASI TURİZM ARAÇ FİLOLARI

 
 İzmir Kuşadası Turizm filoları oldukça geniştir. Mercedes-Benz marka araç filosuna sahip olan İzmir Kuşadası Turizm yaklaşık 55 tane araç filosuna sahiptir. Bu araçların tamamı son teknoloji ile donatılmıştır. Özellikle yolcu taşımacılığını daha güvenli bir hale getirmek için araçlarda gerekli her türlü teçhizat bulunmaktadır. 2+2 ve 2+1 şeklinde değişen koltuk düzeni, tamamen yolcuların rahatlığı düşünülerek, dizayn edilmiştir.
 
 İzmir Kuşadası Turizm araç filolarında uzunluk 13,85 metre, genişlik 2,55 metre, yükseklik ise 3,97 metredir. Özellikle araç içleri 2,10 metre yüksekliğe sahip olduğu için yolcuların daha rahat bir yolculuk yapması sağlanmıştır.
 

 İZMİR KUŞADASI TURİZM HİZMETLERİ

 
 İzmir Kuşadası Turizm geniş araç filoları ile güvenli bir yolculuğun kapılarını aralamaktadır. İzmir-Denizli-Isparta ve Afyonkarahisar arasında yolcu taşımacılığı yapan firma, pek çok hizmet alanına da sahiptir. Özellikle araç içlerinde yolcu güvenliği açısından her türlü donanım mevcuttur. İzmir Kuşadası Turizm otobüs bileti için acentenin web sitesini tercih edebilirsiniz. Ayrıca web site üzerinden turizm firmasına ait belgelere de ulaşabilirsiniz.
 
 Otobüs bileti almak için online bilet kısmını kullanmanız yeterli olacaktır. Online şekilde biletinizi alarak, şubelere gitmeden seferler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca, otobüs biletiniz için gerekli ödemeleri de yine web site üzerinden yapabilirsiniz. Konforlu ve güvenli bir yolculuk için İzmir Kuşadası Turizm müşterilerine her türlü imkanı da sağlamaktadır. Otobüs içlerinde televizyon, radyo ve müzik çalarlar yer almaktadır. Yolculuk kısa süren yolculuklarını bu olanaklar sayesinde daha keyifli bir hale getirmektedir. 

İzmir Kuşadası Turizm İletişim

Telefon: 444 01 35
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
İnönü Mah. İzmir Aydın Caddesi No: 127/1-1 Torbalı / İzmir

İzmir Kuşadası Turizm Seferleri

İzmir Kuşadası Turizm Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

İzmir Kuşadası Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden İzmir Kuşadası Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan İzmir Kuşadası Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
İzmir Kuşadası Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler İzmir Kuşadası Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
İzmir Kuşadası Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden İzmir Kuşadası Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz İzmir Kuşadası Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
İzmir Kuşadası Turizm otobüs firması başlıca İzmir, Aydın şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 2 adet şehre sefer düzenlemektedir.
İzmir Kuşadası Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

İzmir Kuşadası Turizm Hakkında Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

2 Değerlendirme

Safiye

****

14-07-2022

Çok memnun kaldık aracaciniz çok rahat di


Müge

****

27-06-2022

Sorunsuz ve çok rahattı teşekkürler