İzmir Kuşadası Turizm Online Otobüs Bileti

İzmir Kuşadası Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


İzmir Kuşadası Turizm Hakkında

İzmir Kuşadası Turizm

İzmir Kuşadası Turizm konukların yolculuk esnasında tüm ihtiyaçlarını ve beklentilerini tespit ederek karşılamaya çalışmaktadır. Özellikle İzmir Kuşadası Turizm yolcularının her seferde güvenli ve rahat bir yolculuk yapmalarını sağlamaktır. Bu açıdan bir turizm acentesi olarak bazı misyon ve vizyonlara sahiptir. İzmir Kuşadası Turizm, çalışanları ile beraber takım ruhu içerisinde en kaliteli ve güvenli şekilde yolcuların yolculuk yapmasını amaçlamaktadır. Bunun için de yıllara varan tecrübesi ile en kaliteli otobüs ve seferleri düzenlemektedir.
 
 Hizmet kalitesini artırmak için tüm kadro profesyonel iş ahlakına uygun şekilde davranmaktadır. İzmir Kuşadası Turizm yolcularına güvenli ve kaliteli bir yolculuk sunmak için,
 -Müşterilerin yolculuk esnasındaki haklarına saygı duyar,
 -Çalışanların ve otobüs personellerinin haklarına saygı duyar,
 -Çevreye ve insan sağlığına önem verir,
 -Güvenli bir yolculuk için gerekli tüm önlemlerin alınmasını sağlar.
 

 İZMİR KUŞADASI TURİZM SEFER BİLGİLERİ

 
 İzmir Kuşadası Turizm seferleri pek çok farklı şehir üzerinden sürdürülmektedir. İzmir başta olmak üzere seferler genellikle Isparta üzerinden yapılmaktadır.
 Ege Bölgesi’nde bulunan şehirlere sefer düzenleyen İzmir Kuşadası Turizm, otobüs bileti açısından da oldukça uygun fiyatlı yolculuk imkanı sunmaktadır. İzmir Kuşadası Turizm’in yapmış olduğu seferler şu şekildedir;
 *Isparta-Denizli
 *Isparta-Afyonkarahisar
 *Denizli- Afyonkarahisar
 *Denizli-Isparta
 *Afyonkarahisar-Isparta
 *Afyonkarahisar-Denizli.
 
 Bu seferlerin her biri İzmir'den hareket edecek şekilde düzenlenmiştir. Ayrıca, mevsime ve yoğunluğa göre seferlerde bazı düzenlemeler de yapılmaktadır.
 

 İZMİR KUŞADASI TURİZM ARAÇ FİLOLARI

 
 İzmir Kuşadası Turizm filoları oldukça geniştir. Mercedes-Benz marka araç filosuna sahip olan İzmir Kuşadası Turizm yaklaşık 55 tane araç filosuna sahiptir. Bu araçların tamamı son teknoloji ile donatılmıştır. Özellikle yolcu taşımacılığını daha güvenli bir hale getirmek için araçlarda gerekli her türlü teçhizat bulunmaktadır. 2+2 ve 2+1 şeklinde değişen koltuk düzeni, tamamen yolcuların rahatlığı düşünülerek, dizayn edilmiştir.
 
 İzmir Kuşadası Turizm araç filolarında uzunluk 13,85 metre, genişlik 2,55 metre, yükseklik ise 3,97 metredir. Özellikle araç içleri 2,10 metre yüksekliğe sahip olduğu için yolcuların daha rahat bir yolculuk yapması sağlanmıştır.
 

 İZMİR KUŞADASI TURİZM HİZMETLERİ

 
 İzmir Kuşadası Turizm geniş araç filoları ile güvenli bir yolculuğun kapılarını aralamaktadır. İzmir-Denizli-Isparta ve Afyonkarahisar arasında yolcu taşımacılığı yapan firma, pek çok hizmet alanına da sahiptir. Özellikle araç içlerinde yolcu güvenliği açısından her türlü donanım mevcuttur. İzmir Kuşadası Turizm otobüs bileti için acentenin web sitesini tercih edebilirsiniz. Ayrıca web site üzerinden turizm firmasına ait belgelere de ulaşabilirsiniz.
 
 Otobüs bileti almak için online bilet kısmını kullanmanız yeterli olacaktır. Online şekilde biletinizi alarak, şubelere gitmeden seferler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca, otobüs biletiniz için gerekli ödemeleri de yine web site üzerinden yapabilirsiniz. Konforlu ve güvenli bir yolculuk için İzmir Kuşadası Turizm müşterilerine her türlü imkanı da sağlamaktadır. Otobüs içlerinde televizyon, radyo ve müzik çalarlar yer almaktadır. Yolculuk kısa süren yolculuklarını bu olanaklar sayesinde daha keyifli bir hale getirmektedir. 

İzmir Kuşadası Turizm İletişim

Telefon: 444 01 35
E-Posta: info@izmirkusadasi.com.tr
Website:

Adres:
İnönü Mah. İzmir Aydın Caddesi No: 127/1-1 Torbalı / İzmir

İzmir Kuşadası Turizm Seferleri

İzmir Kuşadası Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

İzmir Kuşadası Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

M****

****

27-06-2022

Sorunsuz ve çok rahattı teşekkürler