İstanbul Kalesi Otobüs Bileti

İstanbul Kalesi Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
Genel Merkezi
İstanbul, Turkey
Kuruluş Tarihi
1395
Firma Puanı
0 / 5

İstanbul Kalesi Hakkında

İstanbul Kalesi

İstanbul’da 2010 yılında Arif Yıldırım tarafından kurulan İstanbul Kalesi şehirlerarası yolcu taşımacılığını yapmaktadır. Firma Esenler Otogarı üzerinde 23 numarada yer alıyor. Müşteri memnuniyetinin üst seviyelerde tutan firma yolcu isteğine göre farklı hizmetlerde verebiliyor. İstanbul'da hizmete açılan firma yenilikçi ve değişime açık yapısı sayesinde kısa zamanda bölgenin Lider otobüs firmaları arasında yerini almayı başarmıştır. 350 araçtan oluşan filosu ile İstanbul Kalesi Seyahat, Türkiye'nin birçok noktasına sefer yapabiliyor. İstanbul, Ankara, İzmir gibi metropol şehirler başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasına kolayca seyahat etmenizi sağlayan İstanbul Kale Seyahat sizlere konforlu bir seyahat deneyimi sunuyor.

Hizmet ve Programları

İstanbul Kalesi otobüsleri yılın her döneminde sefer gerçekleştirmektedir. Kurulduğu günden bu yana otobüs filosunu hızla arttıran firma istediğiniz zaman seyahat etme şansınız sizlere sunuyor. Yeni otobüsleri sayesinde uzun yolculukları sıkılmadan tamamlayabilirsiniz. Filosunda bulunan otobüslerde internet, USB girişi ve telefon şarj hizmeti gibi özellikleri ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca yolculuk boyunca yiyecek ve içecek ikramları da yapılmaktadır.


İstanbul Kalesi Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

İstanbul Kalesi güzergah üzerinde yer alan anlaşmalı dinlenme tesislerini tercih ediyor Bu tesisler;

 • Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri – Afyon

 • Genç Ömür Dinlenme Tesisleri - Bilecik


İstanbul Kalesi Otobüs Bileti Fiyatları

İstanbul Kalesi otobüs bileti fiyatlarını internet üzerinden satabiliyor. Gitmek istediğiniz şehri seçtikten sonra site üzerinde fiyatlar otomatik olarak karşınıza çıkıyor. Bilet iptal ve değişikliği ise bilet saatinden 24 saat öncesine kadar yapılabiliyor. İptal ve değişimi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.


İstanbul Kalesi Otobüs Seferleri

İstanbul Kalesi otobüs firmasının en çok kullandığı güzergahlar;

 • İstanbul,

 • Ankara,

 • İzmir,

 • Antalya,

 • Eskişehir,

 • Adana,

 • Samsun,

 • Bursa,

 • Konya,

 • Sakarya,

 • Denizli,

 • Edirne

Bu güzergahlar üzerinden de bilet almak imkanına sahipsiniz.


İstanbul Kalesi Otobüs Özellikleri


Şehirlerarası yolcu taşımacılığı hizmetlerinde İstanbul Kalesi firması en çok tercih edilen seyahat şirketlerinden bir tanesidir. Şehirlerarası yolculuklarda konforlu bir deneyim sunan firma ekonomik fiyat aralıklarında hizmetlerini sürdürüyor.

İstanbul Kalesi İletişim

Telefon: 0 (212) 658 07 35
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Büyük İstanbul Otogarı No:23 Bayrampaşa/İstanbul / TÜRKİYE

İstanbul Kalesi Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

İstanbul Kalesi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden İstanbul Kalesi firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan İstanbul Kalesi firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
İstanbul Kalesi otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler İstanbul Kalesi otobüs firmasında da geçerlidir.
İstanbul Kalesi otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden İstanbul Kalesi biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz İstanbul Kalesi otobüs biletini alabilirsiniz.
İstanbul Kalesi otobüs firması başlıca Antalya, Bilecik, Burdur, Bursa, Denizli şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 16 adet şehre sefer düzenlemektedir.
İstanbul Kalesi otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

İstanbul Kalesi Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok