İnci Turizm Otobüs Bileti

İnci Turizm Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
34
Genel Merkezi
Istanbul, Turkey
Kuruluş Tarihi
1972
Firma Puanı
4 / 5

İnci Turizm Hakkında

İnci Turizm

İnci Turizm 90’lı yılların sonlarına doğru Kayseri’de hizmet vermeye başlayan şehirlerarası bir otobüs firmasıdır. İnci Turizm bugün geldiği noktada, 40 otobüs, 25 şehir içi servis aracı ve 350 şubesi ile hem araç filosunu hem de hizmet noktasını genişleten bir firmaya dönüşmüştür. Şirket Özerler Group’a ait olup Adnan Özer tarafından yönetilmektedir.

Eğlenceli VE EKONOMİK ULAŞIM                                               

İnci Turizm, çağın gereklilik ve ihtiyaçlarına da yanıtsız kalmamaktadır. Öncelikle müşterilerine sunmuş olduğu İnci Kart ve İnci Kampus Kart ile müşterilerinin yaptıkları her seyahatte puan kazanmalarını, kazanılan bu puanlar aracılığı ile daha ekonomik ve indirimli ulaşım imkânı sunmaktadır. Yine internet üzerinden alınan online biletlerde de sunduğu kampanyalar sayesinde İnci Turizm müşterileri, avantajlı seyahat imkanı yakalamaktadır. Ayrıca IPHONE Uygulaması aracılığı ile cep telefonundan bilet alma ve rezervasyon yaptırma şansı elde edilebilmektedir. İnci Turizm, müşterilerine sunduğu, video, müzik, oyun, wifi imkânları ile keyifli bir yolculuğu ayağınıza getiriyor.

Türkiye’nin Birçok Noktasına Seyahat İmkânı

İnci Turizm yol güzergâhında da büyük bir atılım yapmıştır. İnci Turizm’in sefer düzenlediği başlıca iller ise şunlardır: Bursa, Eskişehir, Antalya, Balıkesir, Afyon, Çorlu, Adana, Sakarya, Nevşehir, Uşak, Denizli, Hatay, Ankara, İzmir, Erzincan, Niğde, Kırıkkale, Mersin, Düzce, İstanbul, Aydın, Gebze,  Konya, Osmaniye, Bodrum, İzmit, Ceyhan, Manavgat, Aksaray, Edremit, Nazilli, Altınoluk, İskenderun, Akçay.

Konfor Ve Müşteri Memnuniyeti Ön Planda

İnci Turizm, 10 ayrı dinlenme tesisi ile ulaşımları süresince yolcularının zorunlu ihtiyaçlarını karşılama amacıyla hizmet vermektedir. Firma, Kırşehir’de Yücesan, Düzce’de Akabe, Aksaray’da Yapılcanlar, Eskişehir’de Başkent, Adana’da Doğan, Afyon’da Kirazlıbahçe, STR ve Cumhuriyet, Denizli’de Ender ve Ankara’da Şereflikoçhisar Dinlenme Tesisleri ile yolcularına rahat ve konforlu bir ulaşım imkânı sunuyor. Tüm dinlenme tesislerinde restoran, WC, mescit, market, alışveriş ve hediyelik eşya satışı yapan dükkân yer almaktadır. İnci Turizm araç filosu ile de fark yaratmaktadır. Sahip olduğu 40 otobüsten 26’sı kendisinin 14’ü ise kiralıktır. Cityliner, Starliner ve Tourliner model araçları ve 444 44 38 numaralı hattı ile İnci Turizm, yolculuğunuzu ayrıcalıklı kılmak için sizi bekliyor.
 
 

İnci Turizm İletişim

Telefon: 444 44 38
Telefon: 4444438
E-Posta: [email protected]

Adres:
Kayseri Otogarı, Melikgazi, Kayseri

İnci Turizm Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

İnci Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden İnci Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan İnci Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
İnci Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler İnci Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
İnci Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden İnci Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz İnci Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
İnci Turizm otobüs firması başlıca İstanbul, Kayseri, Ankara, Kırıkkale, Kırşehir şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 9 adet şehre sefer düzenlemektedir.
İnci Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

İnci Turizm Hakkında Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4

1 Değerlendirme

S****

****

13-08-2022

3 bayan olarak arka 3 lü koltukta zor yer bulduk bu pahalılıkta onu da anlamış değiliz... tşk. İNŞ . indirimli bilet fiyatlarını tekrar görürüz.