İnci Turizm Online Otobüs Bileti

İnci Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


İnci Turizm Hakkında

İnci Turizm

İnci Turizm 90’lı yılların sonlarına doğru Kayseri’de hizmet vermeye başlayan şehirlerarası bir otobüs firmasıdır. İnci Turizm bugün geldiği noktada, 40 otobüs, 25 şehir içi servis aracı ve 350 şubesi ile hem araç filosunu hem de hizmet noktasını genişleten bir firmaya dönüşmüştür. Şirket Özerler Group’a ait olup Adnan Özer tarafından yönetilmektedir.

Eğlenceli VE EKONOMİK ULAŞIM                                               

İnci Turizm, çağın gereklilik ve ihtiyaçlarına da yanıtsız kalmamaktadır. Öncelikle müşterilerine sunmuş olduğu İnci Kart ve İnci Kampus Kart ile müşterilerinin yaptıkları her seyahatte puan kazanmalarını, kazanılan bu puanlar aracılığı ile daha ekonomik ve indirimli ulaşım imkânı sunmaktadır. Yine internet üzerinden alınan online biletlerde de sunduğu kampanyalar sayesinde İnci Turizm müşterileri, avantajlı seyahat imkanı yakalamaktadır. Ayrıca IPHONE Uygulaması aracılığı ile cep telefonundan bilet alma ve rezervasyon yaptırma şansı elde edilebilmektedir. İnci Turizm, müşterilerine sunduğu, video, müzik, oyun, wifi imkânları ile keyifli bir yolculuğu ayağınıza getiriyor.

Türkiye’nin Birçok Noktasına Seyahat İmkânı

İnci Turizm yol güzergâhında da büyük bir atılım yapmıştır. İnci Turizm’in sefer düzenlediği başlıca iller ise şunlardır: Bursa, Eskişehir, Antalya, Balıkesir, Afyon, Çorlu, Adana, Sakarya, Nevşehir, Uşak, Denizli, Hatay, Ankara, İzmir, Erzincan, Niğde, Kırıkkale, Mersin, Düzce, İstanbul, Aydın, Gebze,  Konya, Osmaniye, Bodrum, İzmit, Ceyhan, Manavgat, Aksaray, Edremit, Nazilli, Altınoluk, İskenderun, Akçay.

Konfor Ve Müşteri Memnuniyeti Ön Planda

İnci Turizm, 10 ayrı dinlenme tesisi ile ulaşımları süresince yolcularının zorunlu ihtiyaçlarını karşılama amacıyla hizmet vermektedir. Firma, Kırşehir’de Yücesan, Düzce’de Akabe, Aksaray’da Yapılcanlar, Eskişehir’de Başkent, Adana’da Doğan, Afyon’da Kirazlıbahçe, STR ve Cumhuriyet, Denizli’de Ender ve Ankara’da Şereflikoçhisar Dinlenme Tesisleri ile yolcularına rahat ve konforlu bir ulaşım imkânı sunuyor. Tüm dinlenme tesislerinde restoran, WC, mescit, market, alışveriş ve hediyelik eşya satışı yapan dükkân yer almaktadır. İnci Turizm araç filosu ile de fark yaratmaktadır. Sahip olduğu 40 otobüsten 26’sı kendisinin 14’ü ise kiralıktır. Cityliner, Starliner ve Tourliner model araçları ve 444 44 38 numaralı hattı ile İnci Turizm, yolculuğunuzu ayrıcalıklı kılmak için sizi bekliyor.
 
 

İnci Turizm İletişim

Telefon: 444 44 38
Telefon: 4444438
E-Posta: inci@inciturizm.com.tr

Adres:
Kayseri Otogarı, Melikgazi, Kayseri

İnci Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

İnci Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

1

1 Değerlendirme

A****

****

25-07-2022

13 bucuk saatmi sürer istanbuldan Kayseri. Üstelik bir kez mola verdiler