İlk Tur Online Otobüs Bileti

İlk Tur En Popüler Otobüs Seferleri


İlk Tur Hakkında

İlk Tur


S.S. 167 Nolu İlk Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin sahibi olduğu İlk Tur; Talat Aydın tarafından 2021 yılında Kırklareli Lüleburgaz’da kurulmuştur. Kurulum aşamasının tamamlanması ile aslında Lüleburgaz ve Tekirdağ arasındaki ulaşım açığını gideren firma, bu şehirlerin otogarlarında da yazıhanelerin açılışını gerçekleştirmiştir.


Seferleri

İlk Tur 21 Aralık 2021 tarihinde Lüleburgaz-Tekirdağ ve Tekirdağ-Lüleburgaz güzergahında çift yönlü seferlerine başlamıştır. Lüleburgaz’dan Tekirdağ yönüne ilk sefer saat 07:15’te başlamakta olup; ikinci seferi 08:30’dadır. Saat 10:00’daki seferle birlikte aynı istikamet yönünde en son araç saat 19:00’da olup bu süre içindeki seferler saat başı gerçekleştirilmektedir. Tekirdağ’dan Lüleburgaz yönüne ilk sefer saat 07:00’de başlamakta olup; ikinci seferi 08:45’tedir. Saat 10:30’daki seferle birlikte aynı istikamet yönünde en son araç saat 19:00’da olup bu süre içindeki seferler de yine saat başı gerçekleştirilmektedir. Araçlar seferlerinde Muratlı Otobüs Kalkış-Varış Noktası’na da uğramaktadır.


Otobüs Filosu

Lüleburgaz Tekirdağ istikametindeki çift yönlü seferlerinde modern ticari taşımacılıkta kullanılan 16+1 Minibüs&Midibüs araçlarla hizmet vermektedir. Müşterilerine konforlu yolculuk imkanı sağlayan firmanın filosundaki araçlarda 2+1 koltuk tipi mevcuttur.


İkram ve Hizmetler

Firma çok yakın lokasyonlar arasında hizmet sunduğu için kalkış sırasında ikramda bulunmuyor. Bütün firmalarda klasik olarak bulunan su ikramını isteyebilirsiniz. Araçlarda bulunan sinyal düğmeleri üzerinden muavin tarafından verilen hizmetlere erişebilirsiniz. Yine koltukların arkasında yer alan akranlar ile seyir vakti boyunca film izleyebilir ya da müzik dinleyebilirsiniz.

Lüleburgaz Tekirdağ istikametinde hizmet veren İlk Tur seyahat biletlerinizi bilet.com üzerinden alabilirsiniz.  

İlk Tur İletişim

Telefon: 0224 246 64 55
Telefon: 0532 204 79 87
E-Posta: info@ilktur.com
Website:

Adres:
Karaman Mah. Gürbüzler cd.13/c Nilüfer / Bursa

İlk Tur Seferleri

İlk Tur En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

İlk Tur Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok