Huzur Turizm Otobüs Bileti

Huzur Turizm Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
Genel Merkezi
Kuruluş Tarihi
Firma Puanı
5 / 5

Huzur Turizm Hakkında

Huzur Turizm

Türkiye’nin her yerine ulaşım hizmeti veren otobüs firmamız Huzur Turizm 1994 yılında kurulmuş olup 22 yıldır müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kuruluşundan itibaren vizyon ve misyon ilkelerinden ödün vermeden ulaşım sektöründe faaliyet veren köklü turizm şirketidir. Firmamız için en önemli ilke koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu ilkemizden 22 yıldır asla ödün vermeden bizi tercih eden müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
 

Hizmet ve Programları

Kalitesinden ve firmanın kurulduğu yıldan itibaren belirlediği ilkelerinden ödün vermeyen Huzur  Turizm her zaman güler yüzlü hizmetiyle müşterilerine hizmet için hazırdır. Firmamıza ait otobüslerimizde yolcularımızın rahat olarak seyahat etmeleri için her şeyi düşündük. Sınırsız internet, uydu yayını, sınırsız sıcak soğuk ikramımız ve yiyecek ikramımız bulunmaktadır. Ayrıca yolcularımız için şehir içi servisimiz de bulunmaktadır. Turizm şirketimiz Karayolları Genel Müdürlüğü’nün belirlediği hız sınırlamanın firmamız olarak hasas davranmakta ve şöförlerimiz bu kurallara uygun şekilde seçilip hizmet vermektedir. Ayrıca web sitemizde belgeler sekmesinde Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilmiş yetki belgesini kontrol edebilirsiniz. Yolcularımızın güvenli ve konforlu olarak seyahat etmesi firmamız için önemlidir.
 

Seferleri

Firmamız Türkiye’nin her yerine müşterilerimiz için hizmet vermektedir. Biletlerimiz her bütçeye uygundur. Biletlerinizi web sitemizden online olarak alabilirsiniz.  Her yolcumuz için 30 kilogramı aşmamak koşulu ile iki bagaj hakkı bulunmaktadır. Bagaj prosedürümüzde de belirttiğimiz gibi limitin üstünde olan bagajlarınız alınmayabilir veya ek ücret talep edilebilmektedir. Bagajlarınızın güvenliği açısından bavul veya eşyalarınızı kendiniz görevliye teslim ediniz ve görevliden mutlaka bagaj fişinizi alınız. Eğer bagaj fişiniz olduğu halde eşyanız kaybolduğu takdirde bagaj fişinizi göstererek mağduriyetiniz giderilir. Firmamız tarafından kaybolan bagajınız için ödeme yapılır. Ayrıca bagajın içerisinde kırılabilen, akıcı, kokabilen ve bozulabilen eşyalar ile tehlikeli eşyaların taşınması söz konusu değildir. Böyle bir şey olduğu tespit edildiğinde ya da böyle eşyalarınız kaybolduğunda firmamız sorumlu değildir. İstek ve şikayetlerini için web sitemizdeki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Müşteri temsilcilerinin en kısa sürede konuya çözüm bulmak için tarafınıza ulaşacaktır.
 

Otobüs Filosu

Firmamız yolcularımızın konforlu ve güvenli seyahati konusunda gerekli titizliği göz önünde bulundurarak Mercedes Benz Türk’ün ürettiği otobüsleri filosu için tercih etmektedir. 

Huzur Turizm İletişim

Telefon: (0346)-226-28-28
Telefon: 03462240658
Telefon: 03462262828
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Yeni Garajlar, No: 14, Sivas

Huzur Turizm Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Huzur Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Huzur Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Huzur Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Huzur Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Huzur Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Huzur Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Huzur Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Huzur Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Huzur Turizm otobüs firması başlıca Ankara, Kırıkkale, Sivas, Yozgat, İstanbul şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 21 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Huzur Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Huzur Turizm Hakkında Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

N****

***

28-11-2022

Teşekkür ederiz.Özellikle Yardımcı şoför Ahad bey'e.Güleryüzü ve içetenliği çok iyi.Böyle çalışanlar kazınılmalı değerlendirilmeli. H