Hassoy Turizm Online Otobüs Bileti

Hassoy Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Hassoy Turizm Hakkında

Hassoy Turizm

2015 yılında kurulmuş olan Hassoy Turizm, Urfa’da yer alıyor. Genel merkez olarak belirlenmiş olan Urfa dışında, acenteler bulunuyor.
Urfa’nın Karaköprü ilçesinde yer alan Hassoy turizm, şehirlerarası yolculuk için oluşturmuş olduğu filosu ile hizmet vermeye devam ediyor. Alanya, Adana, Anamur, Afyon, Aksaray, Bursa, Devrek, Balıkesir, Bilecik, Bakaçakkadı, Gemlik, İzmir, Tarsus ve daha çok sayıda il ve ilçede şubesi bulunuyor.

Hizmet ve Programları

Şehirlerarası yolculuğun hem güvenli hem de konforlu şekilde olması açısından, Hassoy Turizm hizmeti ve programları en iyi şekilde oluşturuluyor. Yolcuların memnun kalacağı şekilde düzenlenen kurallar sayesinde, yolculuk sırasında ve öncesinde herhangi bir sorun yaşanmıyor.
  • Hassoy Otobüs Kartı Üyeliği: İlk olarak alacağınız en önemli hizmet arasında yolcu kartı bulunuyor. Sık yolcu yapan kişiler için çok sayıda avantaj elde etmesini sağlayacak olan bu kartta puanlar birikiyor. Puanların birikmesi ile bir sonraki yolcuğunuzun ücretsiz şekilde gerçekleşmesi söz konusu olabiliyor. Kartın alınması, üyeliğin açılması için online olarak ya da acentelerden işlem yapabilirsiniz. Saniyeler içinde hesap oluşturulması sağlanacaktır.
  • Hassoy Otobüs İmkanları: Yolculuk sırasında internet kullanmak isteyebilirsiniz. Bunun için direkt olarak ücretsiz internet servisi sunuluyor. Muavin ile iletişine geçmeniz durumunda belirlenmiş olan şifrenin doğru ve eksiksiz girişini yaparak, yolculuğunuz sırasında ücretsiz internet kullanabilirsiniz. Bunun dışında faydalanmak istediğiniz USB de olabilir. Telefonunuzu şarj etmek için kullanılması mümkündür. Dilerseniz müzik dinlemek, TV izlemek gibi seçenekleri de değerlendirin. Her koltuk için özel olarak yapılmış olan TV ekranlarından dilediğiniz gibi bir şeyler izleme imkanına sahip olacaksınız.
  • Hassoy Otobüs İkramları: Yolculuk sırasında size düzenli olarak içecek ve yiyecek servisi yapılacak. Yolculuğunuz sırasında herhangi bir ihtiyacınızın olup olmadığı konusunda muavinler gereken özeni gösterecek. Düzenli kontroller ile talebiniz olmanız halinde direkt olarak iletme imkanı bulacaksınız. Sıcak ve soğuk içecek ikramının olması sağlanacak. Ayrıca yiyecek için de tatlı ve tuzlu seçenekleri olması koşulu ile yiyecek servisinin de gerçekleşecek olduğunu göreceksiniz. Değerlendirmenizi yaparak, ikramlardan faydalanabilirsiniz.

Seferleri

Seferler, Hassoy otobüs seferleri olarak önceden belirleniyor. Belirlenen seferler kapsamında, direkt olarak online bilet almanız sağlanıyor. Genel olarak popüler olarak seferleri direkt olarak görebilir, resmi internet sitesi üzerinden nereden – nereye – tarih gibi bilgilerin doldurulması ile direkt olarak seferleri inceleyebilirsiniz.
Kalkış Noktaları;
İnegöl, İstanbul, İzmit, Karacabey, Mustafa Kemal Paşa, Mengen, Osmaniye, Polatlı, Suruç, Urfa, Zonguldak kalkış noktaları arasında.
Varış Noktaları;
Adana, Aksaray, Bakaçakkadı, Balıkesir, Düzce, Eskişehir, Devrek, Bursa, Zonguldak, Mengen, Osmaniye, Eskişehir gibi illere varış gerçekleşiyor.
Seferi Tarihi;
Belirlemiş olduğunuz Hassoy otobüs bileti için sefer tarihi önemlidir. Tüm bunların göz önünde bulundurulması durumunda, çok sayıda sefer ve güzergah bilgisi alarak yolculuğunuzun hem güvenli hem de konforlu şekilde tamamlanmasının sağlayabilirsiniz.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Firma tarafından işletilen konaklama tesisi yok. Hassoy şehirlerarası konaklama tesisleri direkt olarak mola verilen yerlerde, en iyi ve güvenli olan tesislerin tercih edilmesi ile belirleniyor. Kendilerine ayrılmış olan alanlarda mola veren otobüsler, yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabileceği sürede duraksamanın olmasına dikkat ediyor.

Tufan Usta İzgi Dinlenme Tesisi

Dinlenme tesisi Osmaniye’de yer alıyor. Geniş bir alana yapılmış olan dinlenme tesisinde yemek servisi, market bulunuyor. Ayrıca temel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz lavabo da mevcut. Mescit de yer alıyor. 0328 676 41 93 numarası üzerinden dinlenme tesisi yetkililerine ulaşmak mümkün.

Okurlar Dinlenme Tesisleri

Aksaray Merkez’de yer alan bu dinlenme tesisi de turizm acentesi tarafından tercih edilen bir tesis. 0382 215 00 32 telefon numarası üzerinden dinlenme tesisinin yetkililerine ulaşmak mümkün.

Bozbey Dinlenme Tesisleri

Düzce’de bulunan Bozbey Dinlenme tesislerine 0380 544 36 01 telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Yolculuk sırasında temel ihtiyaçlarınızı karşılamanız için güvenli ve niteliklim dinlenme tesisleri arasında yerini almıştır.

Otobüs Filosu

Otobüs filosu, 10 araçtan oluşuyor. Araçların hepsinde her aynı özellikler yer alıyor. Bakıldığında araç plakaları ve sahip olduğu özellikler verilmiştir. Her araç için TV, kulaklık, USB, müzik, oyun, priz gibi seçeneklerin sunulduğu belirtilmiş. Hassoy turizm araç filosu kapsamında yer alan her araç için konfor ve güvenlik sağlanmıştır. Bu araçlara erişimin olması açısından her araç için tek tek telefon numarası verilmiştir. Araçlara erişimi sağlamak gerekmesi durumunda, verilen telefon numaraları üzerinden iletişime geçilmesi sağlanabilir.
Araçlar; 06 AS 2240, 27 HB730, 63 AAF 286, 63 AS 170, 63 AS 517, 63 AS 586, 63 AZ 953, 63 E 1679, 63 KS 522, 63 VS 323 araç plakaları ile araç filosunun 10 araçtan oluştuğu bildirilmiştir. Güvenli sorunsuz bir yolculuk için araç özelliklerinin aynı olmasına özen gösterilmiştir. Araç tipi sunulmamıştır; fakat genel olarak güvenliğin tam şekilde sağlandığı, araç bagajının geniş olduğu araç özellikleri ile araç filosunun oluşturulduğu biliniyor. Genişletilmesi ve daha iyi hizmet edinilen ilkeler arasında.
 

Hassoy Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Hassoy Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok