Haskaymak Seyahat Online Otobüs Bileti

Haskaymak Seyahat En Popüler Otobüs Seferleri


Haskaymak Seyahat Hakkında

Haskaymak Seyahat

Haskaymak turizm 2000 yılında yolcu taşımacılığı sektörüne adım atmıştır. Yaklaşık 20 yıldır da bu sektörde güvenilir şekilde hizmetlerine devam etmektedir. Haskaymak turizm farklı pek çok şehre düzenlediği seferlerde geniş ve yüksek donanımlı araç filosuna da sahip olmuştur. Her yıl kendisini biraz da geliştirerek, hizmetlerini sürdüren Haskaymak turizm uygun fiyatlı otobüs seferleri ile vatandaşlarına hizmet vermektedir.
 
 Haskaymak turizm geliştirdiği seferler sayesinde yolcu taşımacılığında en konforlu ve güvenilir seyahat firmalarından birisi olmuştur. Haskaymak otobüs bileti işlemleri için online sistemden faydalanabilirsiniz. Online sistem üzerinden kolaylıkla otobüs biletinizi alabilir ve zaman kaybetmeden yolculuk için yerinizi ayırt ettirebilirsiniz.
 

 Haskaymak Turizm Sefer Bilgileri

 
 Haskaymak turizm Afyon merkezli bir kuruluştur. Bu açıdan ilk olarak Haskaymak turizm seferlerini Afyon şehri üzerinden yürütmüştür. Zamanla sektör içerisinde büyüme ve gelişme gösteren Haskaymak turizm diğer şehirlerde de faaliyet göstermeye devam etmiştir. Özellikle Türkiye’nin pek çok büyük şehrinde yaz ve kış dönemlerinde değişmek üzere çeşitli seferler düzenlemektedir. Haskaymak turizm seferler bilgileri şu şekildedir,
 
 -Ankara
 -İstanbul
 -İzmir
 -Antalya
 -Bursa
 -Konya
 -Eskişehir
 -Adana
 -Samsun
 -Kayseri
 -İzmit (Kocaeli)
 -Isparta
 -Sakarya (Adapazarı)
 -Mersin
 -Gaziantep
 -Trabzon
 -Denizli
 -Balıkesir
 -Edirne
 -Kütahya.
 
 Haskaymak turizm bu şehirler arasında günlük olarak sefer düzenlemektedir. Seferler arasındaki uzaklığa göre sefer sayıları değişebilmektedir. Online sistem üzerinden Haskaymak turizme ait sefer bilgilerine ve tarihlerine ulaşabilirsiniz.
 

 Haskaymak Turizm Araç Filosu ve Donanımları

 
 Haskaymak turizm yolcuların memnuniyetini düşünerek konforuna ve güvenliğine dikkat etmektedir. Bu açıdan vermiş olduğu hizmetler arasında konfor özellikleri de dikkat çekmektedir. Konfor ve güvenliği ilk hedef olarak kabul eden Haskaymak turizm, bu yönde araç filosunun donanımlı olmasına özen göstermektedir. Özellikle araç içlerinde yolcuların konforunu en üst seviyede koruyan pek çok özellik bulunmaktadır.
 
 Araç filolarının her birinde yolcular ile ilgilenen görevli bir personel yer almaktadır. Yolculuk boyunca da yolculara çeşitli içecek ve yiyecek servisi yapılmaktadır. Ayrıca araçların tamamı son teknoloji ve donanım ile üretilmiştir. Tüm araçlar yalnızca karayolu ulaşımında yolcu taşıma amacıyla üretildiği için araçlarda hassasiyet oldukça fazladır.
 

 Haskaymak Turizm Çeşitli Yolcu Hizmetleri

 
 Haskaymak turizm yolcuları için özellikle profesyonel hizmet anlayışını ortaya koymaktadır. Yolcuların güvenliği ve müşteri memnuniyeti Haskaymak turizm açısından en önemli hedeflerden birisidir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için de çok büyük hassasiyet gösterilmektedir. Profesyonel ekibini her daim müşterileri hizmetleri için kullanan Haskaymak turizm, yolcu taşımacılığında önceliklerinin farkındadır.
 
 Haskaymak turizm yolcuların konforu için araç içlerinde her türlü ihtiyacı karşılayacak donanımları sunmaktadır. Priz, usb kablo ve girişler, internet, kitap okuma lambası, perde, tek kişilik koltuklar ve uydu yayını gibi pek çok farklı içerik yolculuk esnasında yolculara özel olarak sunulmaktadır. Tüm bunlarla beraber kişilerin güvenliği için sigorta uygulaması da yolculuk esnasında yolculara uygulanmaktadır.
 

Haskaymak Seyahat İletişim

Telefon: 0544 611 24 35
E-Posta: info@haskaymak.com

Adres:
Belediye otogarı no: 2 Bolvadin

Haskaymak Seyahat Seferleri

Haskaymak Seyahat En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Haskaymak Seyahat Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok