Has Mavi Canlar Online Otobüs Bileti

Has Mavi Canlar En Popüler Otobüs Seferleri


Has Mavi Canlar Hakkında

Has Mavi Canlar Turizm İstanbul’un Esenyurt ilçesinde 2017 yılında kurulmuştur.  Yakın tarihte faaliyete geçmiş ve henüz çok genç bir firma olmasına rağmen, yolcu taşımacılık hizmetinde “daima güler yüzlü hizmet” ilkesini benimsediği için yolcularında güven algısını oluşturmuştur. Firma bünyesinde çalışanlarının yatırım ve yaptırımlarını da bu ilkeler doğrultusunda şekillendirmektedir. Has Mavi Canlar Turizm; Türkiye’de şehirlerarası yolcu taşımacılığında hedeflediği noktaya ulaşmak için kesintisiz ve %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle hizmet vermektedir.


Seferleri

Has Mavi Canlar Turizm; İstanbul’dan Amasya, Tokat-Turhal, Tokat - Zile illerine ve ilçelerine seferler düzenlemektedir.


Otobüs Filosu

Yolcularının keyifli bir yolculuk deneyimi yaşaması için araç filosunda yeni ve konforlu otobüsler bulunmaktadır. Firma alanında tecrübeli uzman çalışan kadrosu ile filo avantajlarını birleştirerek yolculuğunuzu keyifli hale getirmeyi hedeflemektedir. Firma araçlarının düzenli olarak teknik bakım ve kontrolleri aksatılmadan yapılmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Has Mavi Canlar Turizm sektördeki genç bakış açısıyla yolcularına konfor sağlayan filosundaki araçlarla hizmet sunmaktadır. Bu nedenle otobüsler “rahat ve konfor”  ilkeli bir seyahatin gerektirdiği koltuk yapısı ile dizayn edilmiştir. Koltuk arkalarında TV için uydu yayını imkanı veren ekranlar mevcuttur. Bu ekranlar erişim sağlayabileceğiniz kayıtlı olan film ve müziklerle de seyahatinizi keyifli hale getirebilmeniz mümkündür. Seyahatiniz süresince su, çay, kahve ve soğuk meşrubat ikramı yapılmaktadır.

Bilet.com’dan Has Mavi Canlar otobüs firmasının biletlerini bulabilir ve online kolaylıkla seyahatiniz için biletinizi alabilirsiniz. 
 

Has Mavi Canlar İletişim

Telefon: 904440000
E-Posta: info@hasmavicanlar.com

Adres:
Yenikent Mah 666. Sok no 30/3 Esenyurt İstanbul

Has Mavi Canlar Seferleri

Has Mavi Canlar En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Has Mavi Canlar Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok