Has Bulgaristan Online Otobüs Bileti

Has Bulgaristan En Popüler Otobüs Seferleri


Has Bulgaristan Hakkında

Has Bulgaristan

Has Bulgaristan, 2004 yılında taşımacılık sektörüne ilk adımı atmıştır. Kurucusu İsmail Kara ve Mehmet Selim’dir. Has Bulgaristan kurucuları kardeştir. Kamil Selim ve Zehra Kara’nın çocukları İsmail Kara ve Mehmet Selim, 1940 yıllarında da at arabası ile taşımacılık yapıyormuş. 1952 yılında ise iki kardeş Antakya – Ceyhan, Adana – Tarsus – Mersin hattı ile taşımacılık sektörüne giriş yaptılar.

Hizmet ve Programları

Geniş bir yelpazede hizmet veren turizm şirketi, 3 kıtada faaliyetini gösteriyor. Bulgaristan şirketi olan turizm acentesinin genel merkezi Bulgaristan’da yer alıyor. Uzun yıllardır hizmet veren şirketin Uluslararası taşımacılık lisansı var.

Yolculuk Konforu;

Her şeyden önce yolculuğunuzun güvenli ve konforlu geçmesini isteyeceksiniz. Bunun için gereken özen gösteriliyor ve sizin konforlu şekilde ulaşımınızın gerçekleşmesi sağlanıyor. Otobüste teknolojik yeterliliğin olmasının yanı sıra, otobüs koltuklarının rahat olması – bagajın geniş olması özelliklere yer veriliyor. Bunları göz önünde bulundurmanız halinde, sorun yaşamadan yolculuğunuzun tamamlanmasını sağlama şansınızın olduğunu göreceksiniz.

Otobüs İkramları;

Size sunulan ikramlar ile otobüste yiyip içme konusunda zorlanmayacaksınız. Muavin tarafından düzenli bir şekilde otobüs ikramları sunulacaktır. Sıcak ve soğuk içecek ikramı olacaktır. Su ikramı için ayrıca da talebinizi sunmanız mümkün olacaktır. Dilerseniz tatlı ve tuzlu yiyecekler de alabilirsiniz.

İnternet – Usb – Priz;

Otobüste rahat etmeniz için ücretsiz internet hizmet veriliyor. İnternet kullanımını talep etmek için yapmanız gereken direkt olarak muavinden şifreyi istemek olacak. Bunun dışında USB ve Priz olduğundan Has Bulgaristan otobüs bileti aldıktan sonra, direkt olarak şarj problemi de yaşamayacak olduğunuza emin olabilirsiniz. TV izlemek, MP3 dinleme gibi pek çok avantajınız olacak. Yolculuğunuzun rahat bir şekilde tamamlanması sağlanacak.

Seferleri

Uzun yıllardır hizmet veren şirketin seferleri de her geçen gün farklı konumlardan gerçekleşiyor. Geniş bir yelpazeye yayılan bu hizmet sayesinde, siz de dilediğiniz gibi yolculuk yapma imkanı bulacaksınız. Has Bulgaristan seferleri ülkeler arası olmanın yanı sıra, Türkiye şehirlerarası, transferler, iş seyahatleri ve geziler gibi geniş kapsamda gerçekleşmektedir.
  • Sofia – Dortmund
  • Dortmund – Sofia
  • İstanbul – Sofia
  • Sofia – İstanbul

Ülkeler Arası Taşıma;

En önemli hizmet seçeneği, rahat ve güvenli otobüs yolculuğunu ülkeler arasına taşımış olmak. Firmanın ana faaliyeti olarak, İstanbul – Sofya, Sofya – İstanbul seferleri gösteriliyor. Rahat ve konforlu yolculuğun sağlanıyor olması, yolcuların Bulgaristan – Türkiye seferlerinin sorunsuz şekilde gerçekleşmesini sağlıyor.

Şehirlerarası Hizmet;

Türkiye’de şehirlerarası ulaşımın gerçekleşmesi için de hizmet veriliyor. Hizmetlerinin sorunsuz şekilde gerçekleşmesi açısından öncesinde sefer saati, sefer güzergahı gibi pek çok husus tarafınıza sunuluyor. İncelemeleri yaparak, sorunsuz şekilde yolculuğunuzun tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Transferler;

Dilerseniz otogara ya da otogardan güzergah üzerinde olan herhangi bir alana transferinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için Has Bulgaristan seferleri takip edilerek, sonrasında bir transfer hizmetinin de alınacak olduğu yönünde talebinizi sunabilirsiniz. Göz önünde bulundurulmuş olan pek çok talep sayesinde, memnun kalacağınız bir hizmet alma şansınızın olduğunu göreceksiniz.

İş Seyahatleri;

Ayrıca iş seyahatleri için de hizmet veriliyor. Turizm şirketi ile iletişime geçilmesi durumunda güzergah ve diğer hususlar konuşularak, iş seyahatlerinin de sorunsuz şekilde gerçekleşmesi sağlanacaktır.

Geziler;

Turizm amaçlı yapılan gezileriniz için de ayrıca bir sefer oluşturma imkanının olduğunu göreceksiniz. Dilerseniz geziler için de belirlemiş olduğunuz güzergahı bildirerek, seferin Has Bulgaristan otobüs seferleri kapsamında olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun değerlendirmesini yaparak, direkt olarak hizmet alabilirsiniz.
Şehirlerarası Konaklama Tesisleri
Konaklama tesisleri kapsamında bakıldığında, Has Turizm Bulgaristan’ın işletmiş olduğu konaklama tesisinin olmadığı görülüyor. Ancak yolculuk sırasında verilen molalarda mümkün olduğunca konaklamaların kaliteli ve güvenli şeklide gerçekleşmesi sağlanıyor. Bunun için Has Bulgaristan şehirlerarası konaklama tesisleri kapsamında, nitelikli seçimler yapılıyor. Yolculuğun güzergahı ve uzunluğuna göre, molaların verilmesi sağlanarak yolculuğun güvenle tamamlanması mümkün oluyor.

Otobüs Filosu

Otobüs filosunda yer alan otobüs sayısı için bilgi verilmiyor. Ancak otobüs seferlerinin her geçen gün artması açısından, filonun da genişlemesi sağlanmaktadır. Filoda dikkat edilen, mutlaka araçların hepsinin aynı yüksek kalite ve güvenlikte olmasıdır. Bunlara gösterilen özen ile yolcuların memnun kalacağı şekilde taşıma hizmetinden yararlanması sağlanıyor.
  • Mercedes Tourismo 2014 model araçlar
  • Mercedes Travego 2009 model araçlar
  • Mercedes İntouro araçları ile yolcuların yapılması sağlanıyor.
Has Bulgaristan otobüs filosu ile düzenli şekilde seferlerin gerçekleşmesi sağlanıyor. Sorun yaşamayacağınız, güvenli ve konforlu bir hizmet alacaksınız.
 

Has Bulgaristan İletişim

Telefon: (0326)-444-06-31
E-Posta: hasturizm@hasturizm.com.tr
Website:

Adres:
Güzelburç mah. Atatürk Cad. NO:237/A ANTAKYA-HATAY

Has Bulgaristan Seferleri

Has Bulgaristan En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Has Bulgaristan Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok